Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

flirt a moze cos wiecej...

Polecane posty

Gość gość
Jesteś całkiem dobry ;) Może wcale Ci nie są potrzebne nauki. Choć to jednak teoria. Mogłabym zrobić test z zajęć praktycznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teoria mi dobrze idzie bo jedyne co muszę zrobić to przywołać w pamięci praktykę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mi cudownie już wije się z już mogłabym już mieć orgazm ale nie chce jeszcze, zamieniamy się rolami, kladziesz sie na łóżku wypinam moja pupe i biorę twojego k****a do buzi, bawię się nim dotykam moich sutkow, okrecam język o jego końcówkę aż żeby w końcu zacząć ciągnąć go mocno, twoja ręką laduje na moją pupe piescisz moje obie dziurki zamykaszczęśliwego oczy jest ci dobrze mówisz mi żebym nie przestawala, nie nie przestaje ciagne go coraz mocniej chce go przygotować na wejście w moje dziureczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wplatam dłoń w Twoje włosy, chcę widzieć Twoje oczy gdy mój penis znika Ci w ustach. Liżesz go jeszcze chwilę, jest cały mokry. Łapię Twój nadgarstek, drugi, przewracam Cię na plecy. Jestem nad Tobą, patrzę Ci w oczy i mówię "Teraz będziesz moja". Rozchylasz mimowolnie nogi. Mój k***s jest gorący jak lawa, chcę go ugasić zatapiając się w Tobie. Wchodzę zdecydowanym ruchem. Głęboko. Mocno. Trzymam Cię wciąż za nadgarstki za Twoją głową. Kolejne pchnięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj mnie mocno chce być cala twoja dzisiaj chce być twoja suczka dzisiaj, wbijaj się we mnie głęboko chce czuć twojego nabrzmialego penisa jak penetruje moja spragniona cipke unosze nogi opłatam cie nimi tworzymy jedność posuwasz mnie cudownie patrzysz z pożądaniem w oczy, zaczynasz całować przygryzac mi usta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój gorący penis nie ostudził się ani trochę, trafiłem na wulkan. Gorący i wilgotny. Czujesz jak ścianki pochwy rozszerzają się z każdym pchnięciem moich bioder wprowadzającym go jeszcze głębiej. Czujesz ciężar mojego ciała na sobie, ocieram się o Twoje sutki... A teraz łapię Cię i obracam na brzuch. Łapię dłońmi za biodra i podciągam je do siebie. "wypnij się jeszcze bardziej" słyszysz mój zdecydowany głos. Robisz to i czujesz jak dłoń z biodra wędruje na Twój kark, przyciskam go do łóżka i wchodzę w wysoko wypiętą dupcię. Druga dłoń drażni wejście w drugą dziurką, w końcu czujesz jak mój kciuk wdziera się w nią i w rytm pchnięć ją penetruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypinam się i czuje każda żyłkę twojego penisa we mnie, cudownie mnie piescisz w druga dziurke obie są spragnione, klepnij mnie w d**e proszę lubię jak jesteś stanowczy pociągnie moje długie włosy i nie przestawaj krece biodrami w rytm twoich pchniec, chcę jeszcze bardziej czuć jak mnie posuwasz, jesteś wspaniałym kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Plaśnięcie w lewy pośladek jest głośne i zostawia zaczerwienienie na dupci. Powtarzam tego klapsa jeszcze parę razy, cały czas Cię penetrując głeboko. Chwytam za włosy, przyciągam je do siebie, wyginasz plecy w łuk, i czujesz mojego penisa do samego końca. Łapię Twoją rękę i wykręcam ją do tyłu. Trzymam ją za Twoimi plecami i nie przestaję Cię pieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje piersi skaczą jak oszalałe pieprz mnie pieprz nie przestawaj powtarzam, jestem twoja suczka dzisiaj w nocy, czuje ze dochodzę dreszcze przeżywają moje ciało chcesz mnie jeszcze pieprzyc chcesz mnie jeszcze możemy zmienić pozycje, jeżeli jesteś gotowy to trysnnij w środku chce czuć twoja gorącą sperme wypełniająca moja cipke, mówisz ze uwielbiasz mnie walić pieprz mnie jeszcze klepnij w dupcie, krzycze z ekstazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak twoj kpchanek ladnie to moge dorznac cie do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze troche I tez trysne suczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chwytam Cię za obie ręce wyciągnięte do tyłu, głośne plaśnięcia odbijających się ud rozchodzą się po pokoju. Jedno mocniejsze pchnięcie kładzie Cię na łóżku, czujesz jak ja kładę się teraz całym ciałem na Tobie. Każę Ci złączyć nogi. Leżysz tak wyprostowana ze mną na sobie i moim penisem w środku. Samymi biodrami poruszam k*****m w Tobie. Chwytam Cię za włosy i obracam głowę na bok, szepcę do ucha "Zaraz dojdę..." liżę Cię po twarzy, mocno ściskasz uda i w tej ciasnej cipce czujesz jak kolejne skurcze wyrzucają fale spermy. Głośno jęczę i wzdycham. Ciepło rozchodzi się po całym wnętrzu pochwy. Opadam w końcu bezwładnie na Twoje ciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja gorącą sperma spotegowala mój orgazm jeszcze czuje jak wylewa się z jeszcze pulsujacej cipki, obejmuje mnie i przywierasz swoje spocone ciało do mnie rozcieram pot, sperme i soki z cipki na moich piersiach było cudownie mowie ci do ucha chcę to powtórzyć z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
przewracam się na bok,wtulasz plecy we mnie, obejmuję Cię ramieniem, chwytam za pierś. Mój penis jest cały czas w Tobie... i tak zasypiamy. Słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie również, dziękuję za wspaniały orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Też tu grzecznie nie leżałem. Podglądaczom i Podglądaczce też słodkich snów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaja
super:-) cynik w praktyce tez taki jestes? kolezanka tez swietna :-) kurcze mozna sie nakrecic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki asienka, mysle ze jak cynik w praktyce jest tez taki to....ufff juz jestem znowu nakrecona. Chcialabym to dzisiaj z nim powtorzyc, widzialam ze probowalas jakis trojkacik z nim wczesniej, ale cos nie do konca wyszlo jakbyscie nie mieli nic przeciwko to ja bardzo pisze sie na powtorke bo wczoraj niezly byl odjazd-przynajmniej dla mnie, asienka bedziesz?, z tego co widze Cyniku masz wielki potencjal. Ja postaram sie byc wieczorkiem, moze cos wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbushman
Hej...no to może dziewczyny ja Was poderwę...do wieczora jeszcze kawałek, a chętnie dopieszczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bushman
No teraz....przeczytałem trochę i nie powiem ,że bardzo mam napietego w kroczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyslalam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dziś postaram się być . Przeczytałam to wczorajsze z Cynikiem ...wow...opis bardzo dokładny i stanowczy :) Tez tak chcę. Asiu bedziesz dziś ? Ja gorsecik czarny narzucę , czarne pończoszki i zdzieraj Cyniku ze mnie łaszki i kąsaj , klep , pieść , Asie tez :) N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz jest nas 3? Myslisz N. ze Cynik sobie poradzi z taka iloscia c**eczek. N. a nie chcesz troche sie rozkrecic przed wieczorem? chetnie bym zaczela od twoich cycuszkow, cynik by sie napewno ucieszyl jakbysmy byly juz gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynik wieczorową porą
Hej dziewczyny, jak was trójka będzie to chyba będę musiał to sobie rozrysować przed akcją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaja
lobuz i lobuzice. Czesc N. wczoraj ledwo wstalam rano i padlam juz o 20. Ale dzis juz sily odzyskalam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaja
a co u naszego cynika?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cynik zjadł kolację, wziął prysznic, oglądnął najnowszy odcinek The Big Bang Theory, a teraz przyszedł tu sprawdzić kto ma ochotę poflirtować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×