Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

flirt a moze cos wiecej...

Polecane posty

Gość orginal  fire
hmm.. Dobry wieczór! a co tu się wyprawia ....taki nieziemski widok cudownie pieszczących się kobiet pojękujących w rytm posuwania ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra T
piesc moje dwie dziurki Cyniku, soczki splywaja z podniecenia, N chce cie piescic nie musisz mnie przepraszac bo klepniecia cynika sa dla mnie niesamowicie podniecajace, nie gniewam sie na ciebie. uwielbiam patrzec na twoja cipke ktora jest ******** Cyniku jestes wspanialym kochankiem penetruj moje dziurki przygotuj je na ostre *****nko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Asiu co tak cichutko siedzisz? Widzę że jesteś trochę nieśmiała. Jak chcesz to dzisiaj tylko N. będzie się Tobą zajmowała. A może po prostu tak dobrze to robi że nie wiesz co powiedzieć i tylko wczuwasz się w bodźce z zamkniętymi oczyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra T
cyniczku bedzie cos dzisiaj bo jestem strasznie napalona a tu nic, penetruj moja dziurke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Będzie! Asia z N. chyba odpłynęły? Chodźmy cichutko do sąsiedniego pokoju, niech się wyśpią. A ja Cię Tam zerżnę jak dziwkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra T
ale nie piesciles mnie w sumie dzisiaj, wypne dupke znowu i prosze wyliz mi obydwa otworki, dalej sa czysciutkie i pachnace, moja cipka pulsuje z podniecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra T
a nie chcesz dac mi maila, czy lubisz podgladaczy/podgladaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lubię jedną podglądaczkę ;-) Mail doszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tak cicho ? ;) M. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cicho bo drzwi do sąsiedniego pokoju są dźwiękoszczelne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
temat umarł :P I jak ja teraz znajdę podglądaczkę, która mnie miała douczyć tego i owego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaja
umarl no ale jest duzi innych. a N. tu zaglada chociaz z ciekawosci? mnie ciekawilo kto sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cyniku śniłeś mi się dzisiaj, stałeś w drzwiach mojej sypialni patrzyłeś jak się rozbieram, powoli zdejmuję stanik, a teraz majteczki, zostaję tylko w czarnych koronkowych rajstopach...kładę się na wielkie łóżko, rozsmarowuję olejek na dłoniach i wcieram w moje cieplutkie ciało, czuję twój wzrok... smaruję moje piersi, sutki robią się szalenie twarde, teraz w dół, smaruję brzuszek...och! kropelka spłynęła mi między uda...cyniku stoisz tak nieruchomo... powiedz, czy chcesz bym sprawdziła jak mam tam mokro, jak gorąco, chcesz? nic nie mówisz...wkładam palec do mojej ci....pki...och!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I jak? Wilgotno i cieplutko? Znamy się czy dopiero się poznamy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znamy się, dopiero się uczę wyrażać co czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawstydzasz mnie kochana. ale przykro mi jestem stworzona dla mężczyzny, uwielbiam jak patrzy gdy sama się dotykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu kto ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Stoisz wpatrzona w dal. Blask księżyca oświetla twój policzek. Lekki podmuch wiatru rozwiewa długie włosy, tylko po to aby za chwilę z gracją ułożyły się znów na karku. Czujesz następny podmuch, lecz tym razem moje usta są jego sprawcą. Dłonią odgarniam włosy, a opuszki palców zaczynają gładzić Ci ramiona i szyję. Z każdym dotykiem odprężasz mięśnie i jesteś bardziej zrelaksowana. Składam pocałunek tam gdzie przed chwilą pieściły Cie palce i widzę kątem oka jak przygryzasz wargi. Śmiało. Z kim dzisiaj napiszę fantazję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie bądź taka nieśmiała. Tak, do Ciebie mówiłem ;-), widzę że czytasz ten temat. Napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę, ale to chyba nie do mnie te piękne słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świntuch się zjawił ;) Trochę późno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×