Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

flirt a moze cos wiecej...

Polecane posty

Gość gość
wczorajsza suczka sie melduje, ta od koronkowej czarnej pizamki, dzisiaj jestem w kusym szlafroczku, niby zwiazanym ale tak naprawde jak usiade to widac troszke moja szparke. Jest mokra piescilam ja podczas kapieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To chodź tutaj i siądź oparta o mnie plecami, na początek chcę poczuć Twój zapach i pomasować dla rozluźnienia. Jak mam do Ciebie pisać? Bo "suczka z wczoraj" to zwrot na jeden raz chyba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocho.zaczyna się :) Poczekam , popatrzę ;) N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra T
call me T. siadam, opieram sie plecami I moj paseczek sie troche poluznil, widzisz jak moj sutek sie wysunal. Jestem zmeczona po calym dniu pracy ale gotowa na ciebie. Pomasuj mi plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaja
noooo:-) ja tez sie poprzygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wciągam powietrze nosem tuż znad Twojej głowy, uwielbiam ten zapach. Odchylam się lekko i odgarniam Ci włosy z karku. Kładę dłonie na ramionach, kciukami robię kółeczka na plechach. Potem zjeżdżam całymi dłońmi niżej i masuję Ci plecy przez koszulkę. Widzę że mamy już towarzystwo. Dobry wieczór Paniom. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra T
masujesz mnie delikatnie powoli rozchylajac szlafloczek twoja reka droczy sie powoli schodzi lapiesz mnie za piers I delikatnie pocierasz sutka, ale ty chcesz aby moimi piersiami zajela sie asienka, dlatego schodzisz nizej do mojej muszeli. Asienka podchodzi odslaniasz mi szlafrok, wyciagasz moje piersi, wzdycham z podniecenia I wyginam sie aby sutki byly blizej ciebie. Asienko possaj mi piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaja
dobry wieczor :-) musze was zapytac czy mieliscie kiedys seks taki z zaskoczenia ktorego sie nie spodziewaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Asia, raz się zdarzyło. Zaraz Cię mokrutka koleżanka wciągnie do zabawy, bo widzę że jest dość zdecydowana i... wilgotna, jak mi mówi mój paluszek pomiędzy jej nogami. Poruszam nim pocierając o uda, a po chwili wsuwam do środka, czuje że chyba miałaś wcześniejszy start, bo wchodzi gładko i głęboko. N. co tam robisz? Nie przyglądaj się tylko chodź tu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczor cynik . Ale Asienka tylko ze mna moze sie całowac i dotykac ! Jestem zazdrosna . Asiu kochana Ty moja nie wchodz , popatrz z daleka ale nic wiecej :p N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaja
nie wchodze kochana. jestem ci wierna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje Asiu :) N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
N. tak się Tobą zajmę dzisiaj że o zazdrości zapomnisz. Ale dla rozgrzania możesz zacząć od pieszczenia piersi Asi, sprawdź czy sutki jej już stwardniały, a jak nie to upewnij się żeby to zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa? A co Ty mi zrobisz takiego co ? Co mi zrobisz jak mnie złapiesz Cynik ? Hehe...N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Złapię w pół, rzucę na łóżko, przytrzymam jedną ręką, drugą rozerwą Twoje pończoszki, rozchylę Ci szeroko nogi, wyciągnę twardego penisa i wsadzę go jednym ruchem aż krzykniesz budząc sąsiadów. Ale to za chwilkę ;-), teraz pieść Asię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaja
N pocalujesz mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Coś czuję że tu potrzeba zdecydowanej ręki. N. napisz Asi jak ją całujesz w usta piersi i jak ją pieścisz. Asia Ty jej odpowiedz jak to działa na Twoje ciało. Ja siądę obok was i będę pieścił was obie. T. chodź tutaj, rozepnij mi w tym czasie spodnie, wyciągnij mi penisa i zacznij się nim bawić. Do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik ? Normalnie uśliniłam sie . Wiec ok. Asiu kochanie biegne do Ciebie daj buziaka ...oooo ..jak ładnie wyglądasz , sliczna ta koszulka ...a jaka delikatna w dotyku ( i teraz wlasnie w tym momencie zaczynam Cie calowac ) dotykając Twoje cialo przez ową koszulkę . Na prawde slicznie Ci w tej koszulce :) Cynik? Mam ochote wbic swoje pazury w Twoj tors i tak mocno wessac Twoje wargi zebys poczul moj jezyk gdzies tam w przełyku..hehe N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyniku i co uczyniłeś? ;) Toć to tłum dzisiaj i nie da się podglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra T
to jak dziewczyny zabawimy sie razem czy dalej jestecie zazdrosne. Cynik widze ze wyciagnales juz penisa, szybki dzis jestes chces odrazu przejsc do konkretow, moja cipka jest super mokra. dziewczyny chetnie wam polize cycuszki T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Podglądaczko, nie chcesz się też przyłączyć? ;-) Ja siedzę obok Asi i N. najpierw patrzę jak się do Ciebie N. dobiera. Pomagam jej zdjąć staniczek, a potem pieszczę was obie. Masuję po skórze piersi, brzuszków, wkładam dłoń pod pończoszki N. Mmmm... czuję że Ty też już jesteś mokra. Wsuwam moje dwa długie palce głębiej, mokra i gorąca. Czuję jak próbujesz zacisnąć na nich pochwę, podnieca mnie to jeszcze bardziej... N. rozbierz Asię całkiem. T. jak widzisz, penis już jest twardy od tego pokazu, weź go w usta i się nim zajmij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ,, T " mi nie pasuje . No ale ok . Tak , pieszcze Asie , sciagam jej tą sliczna koszulke , pieszcze jej piersi , sutki twardawe sie robią , wiec zaczynam jezykiem koleczka robic na brodaweczkach ...Asia to uwielbia ;) przyciskam ją do siebie a rączki najpierw wedrują na tyleczek pod majteczki a potem na intymną czesc ...oj Asiu ..jakas mokra :) mniam :) Cynik , ja licze na Ciebie ! N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra T
biore twojego sztywnego k****a w usta, bawie sie koniuszkiem moj jezyczek drazni twoja koncowke, przysuwasz sie do mnie napierasz na moja twarz chcesz abym go wziela do buzi. zaglebiam go zaczynam ci go ciagnac, chwytasz mnie za wlosy i dociskasz az do gardla. patrzysz mi w oczy mowisz mi zebym zrobila ci dobrz. T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ Cyniku tak wielki tłum wielbicielek gromadzi się wokół Twego ciała, iż nie narażając się na uduszenie nie mam szansy nawet na podglądanie ;) Opuszczę więc Was, gdyż bezcelowe me tu czekanie na choćby niewielki prześwit. Nie będę Wam nic życzyć, gdyż nic więcej Wam nie potrzeba ;) P.S. Fajny Jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra T
N. T by sie chetnie z wami dziewczyny pobawila rowniez, jestem delikatna polize wam c**eczki a Cynik jest wspanialym kochankiem wiec napewno zadowoli nas wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
O jak mi dobrze T. znasz się na rzeczy. N. zajmujesz się Asią, ale czujesz jak po podniesieniu się z miejsca klękam za Tobą. Łapię Cię mocno, przyciskam Twoją głowę do cipki Asi i mówię "Liż ją teraz". Gdy to zaczynasz robić ja rozrywam w końcu Twoje pończochy, łapię za biodra i wchodzę w Twoją ciasną cipkę nawilżonym penisem. Wchodzi rozsadzając ścianki pochwy, nie wiesz co się dzieje. Zaczynam Cię pieprzyć bez opamiętania. Jestem niesamowicie nakręcony. T. wypnij swój tyłeczek tuż obok. dla niego też mam coś przygotowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy z Asią strasznie juz podjarane i mokre . Nachylam sie , nadstawiam swoj tyleczek do calowania , lubie takie lizanko od tylu . Kto chętny ? Choc przyznam , ze wolalabym Cynika . N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra T
wypinam moj tyleczek jak kazesz i dotykam piersi to N to Asienki (jak mi pozwola) lekko przygryzam ich suteczki sse je, moje biodra kreca sie w erotycznej ekstazie, moje dziurki cierpliwie czekaja na swoja kolej. Podnieca mnie strasznie jak posuwasz N. jak jej k***s zaglebia sie w jej mokrej cipce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak . Rznij mnie Cynik , jeszcze i jeszcze . Och jak mi dobrze :) N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
N. niedobra dziewczynko, nie podoba Ci się nowa koleżanka? Pytam penetrując cały czas Twoją cipkę. Powiedz ładnie przepraszam. Dopóki tego nie zrobisz T. będzie dostawać na swoją gołą dupcię lanie. Biorę lekki zamach i daję jej klapsa. Twoje usta są zajęte lizaniem i nie możesz nic powiedzieć. Teraz mocniej, czerwony ślad zostaje tym razem na dupci T. I jeszcze raz, aż jęknęła z bólu. Wsuwam jej palca w pochwę, a potem znowu uderzam z całej siły. Głośny odgłos plaśnięcia rozchodzi się po pokoju. N. czujesz jak przy każdym klapsie mój penis w Tobie twardnieje jeszcze bardziej i wchodzi aż po same jądra. I jeszcze raz uderzam Aż mnie samego zapiekło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×