Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

flirt a moze cos wiecej...

Polecane posty

Gość Xgość
I nie ma chętnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ? Stoje za Tobą w koszulce nocnej i gładząc Twój kark .....tak sie zastanawiam....N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widocznie dziewczyny wolą się całować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaja
łobuz ;-) moge powolutku zdjac wszystko z siebie. wycalujesz moje uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak coś właśnie czuję kobiecą dłoń z tyłu, nie wiem co na to moja pierwsza sroczka ;-) asienkaja, uda, mmm... w takim razie połóż się wygodnie, coś wymyślimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaja
oganij nas dwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Cynik ..zaraz zedre z Ciebie tą koszulę i przejadę pazurem po gołej klacie :) N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to będzie trudne zadanie choreograficzne ;-) N. nie musisz zdzierać, dam ściągnąć po dobroci. A uda już gotowe do całowania. Najpierw klękam przed Tobą Asienkaja i rozchylam Twoje nogi. Językiem jeżdżę po wewnętrznej stronie ud, coraz wyżej i wyżej... całuje je i liżę... mmm, coraz goręcej z każdym centymetrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrop klonowy
gorąco aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaja
ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nosem zahaczam o Twoje majteczki, łapię Cię za kolana i rozchylam nogi jeszcze bardziej. Masuję uda dłońmi i patrzę jak głęboko oddychasz gdy przyciskam podbródek do Twojej łechtaczki, cały czas przez majteczki. 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc jeśli koszulka juz zdjęta to masuje delikatnie Twoje nagie plecy . Widze co teraz robisz , nie chce przeszkadzac w całowaniu ud Twojej pierwszej sroczki , ale będąc w tak sexownej koronkowej koszulce i w ponczoszkach , siadam przy Was , wiginam się , głaszcze swoje jędrne piersi przez ową koszulkę :) N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaja
pewnie ze milo. wiesz kochany jak ubrac slowa by czuc te pocalunki by sprawialy przyjemnosc by rozpalaly cialo chwyc mnie jeszcze mocno za posladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaja
hmmm mamy trojkacik :-) N zdejmij ta koszulke i dotykaj sie dalej chetnie popatrze jak to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Odwróć się na brzuszek. Złapię Cię mocno za tą dupcię i przyssę do niej usta. Mmm. A Ty N. kładź się obok. Zajmę się czterema ślicznymi pośladkami naraz. Lekki klaps na każdym z pocałunkiem na dodatek i języczkiem. Wsuwam lewą dłoń między jedne uda, drugą między drugi. Oba miejsca równie gorące... mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak trochę podglądam :) I się wstydzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie nie . Tak szybko jej nie ściągnę . To sexowna uwodzicielska koszulka która działa na Cynika :) Zobacz jak mi się przygląda :) tu Cie całuje a tu zerka ..hehe :) N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrop klonowy
gdyby komuś w ustach zaschło to piwkiem służę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Koszulka rzeczywiście uwodzicielska, ale trochę ją musiałem podwinąć żeby się do Twojej dupci dobrać N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaja
bawie sie zankomicie. N koszulka nie tylko na cynika dziala. jak nie chcesz dolaczyc to podwojnie mocno wypinam tylek do porzadnego klepania i sciskania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To teraz na trzy cztery odsłaniamy piersi. Ze mnie już ściągnęłyście koszulę, chętnie popatrzę jak się obnażacie, Najlepiej jakbyście ściągnęły sobie nawzajem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik masuj mi pośladki , dotykaj , pieść delikatnie . Potem troszkę mocniej i klepnij , ściśnij je ...oj tak , chce poczuc Twoje paluszki na mojej muszelce , i języczek , jego tez chce :) N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wypieki na policzkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ściskania, pieszczenia i klepania jeszcze będzie dużo. Która z was jest bardziej odważna niech pierwsza odsłoni drugiej piersi. Coś czuję że to piwko na zaschnięte gardło przyda mi się niedługo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaja
dobra kochani bawcie sie dalej. dzieki za chwile usmiechu na buzi fajnie milo moze przysni mi sie takie trio. buziaki cyniku no i n. zdejmij ta sexi koszulke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec ja asi odslaniam , zdejmuje z niej to coś co ma na sobie i gladze jej piersi :) wypinając sie przy tym , a Ty Cynik stan za mną i tą tasiemkę odplącz , bo nie moge :) N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Asienkaja, nie bądź taka, chociaż cycuszki pokaż zanim pójdziesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asiu czemu mnie zostawiasz ? Nie idz jeszcze :) N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co teraz ? N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×