Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tez macie dosc tej maniaczki sulimiry?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś znowu Ty trolico? Zgin, przepadnij, skończ pisać banialuki i czepiać się zalogowanych. Tfuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szoku jestem, ze takie rzeczy potraficie pisać... A gdybym naprawdę miała dziecko opóźnione w rozwoju? Jak możecie pisać o bękarcie, który trafi do domu dziecka.... Mój synek ma "zaledwie" zaburzenia integracji sensorycznej, ale, z racji tego, ze chodzi do przedszkola integracyjnego, znam sporo rodziców dzieci opóźnionych- ciężkie życie mają. A Wy potraficie takie rzeczy pisać... I to niby matki? Szok... I nie, nie paliłam ani w ciąży, ani podczas karmienia piersią a moje dziecko nie śpi z nami w łóżku, ma swój pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkubina fakt ktos przesadza wyzywajac Twoje dziecko. Poco na to reagujesz? Udowadniasz jak bardzo Cie rusza co pisze osoba, ktora robi sobie z Ciebie jaja. Olej to. Tak jak ja olewam Twoje durne wypowiedzi o kp, bo swoja droga co to za egoizm jak matka woli dac mm niz piers? Jej dziecko. Jak ja stac to niech daje mm, ktore w dzisiejszych czasach jest naprawde wysokiej jaksci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre...to co rodzi sie w glowach bab... osoba o loginie sulimara porownuje skale zla karmienie mm do aborcji... Nie feruje wyrokami i nawet temat aborcji nie uwazam za jednobarwny tak samo jak wszystko w zyciu... W ogole nie chce mi sie komentowac medrkowania o wyzszosci jedynej niezmiennej kp od mm.karmilam 2m-ce.wspominam b dobrze.ciesze sie ze moglam karmic ale jezeli nie dalabym rady 2m-cy bylabym tak samo dobra mama. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybacz, ale nie porównuj moich wypowiedzi do tej hołoty. I nie, nie rusza mnie osobiście- bo sama najlepiej wiem jakie mam dziecko i co robiłam w czasie ciąży. Ale myślę sobie o rodzicach, którzy naprawdę mają dzieci opóźnione- a znam takich mnóstwo. I nie dowierzam, że kobiety, matki mogą sobą takie dno reprezentować wypowiadajac się o takich dzieciach... No ale nic, chyba po prostu nie obracam się wśród tego typu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkubina przeciez to wypisuje jakas znudzona nastolatka, ktora nie ma dzieci, sama sie przyznala na jednym z topikow. To malo smieszne zarty. Dopki bedziesz jej odpisywac ona bedzie Ci ublizac. Tez znam takie dzieci, chyba kazdy zna chociaz jedno. I wiem, ze to co ktos tu wypisuje to celowe swinstwa, zeby Cie wyprowadzic z rownowagi i miec ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×