Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenka2206

Mamy na marzec 2015r

Polecane posty

Gość marcowa m
a jeśli chodzi o bóle kręgosłupa to mi pomogły te plastry, które mam naklejone na dolną część kręgosłupa, w piatek idę je zmienic na kolejne 5 dni i potem kolejne, może nawet całą ciąże je bede nosic dzięki nim bóle w krzyżu trochę popuściły i spałam całą noc i się wyspałam poza tym pomogły na zaparcie bo odkąd je mam to codziennie udaje mi sie stolec co wcześniej było co 3 dni nawet i męczyły mnie te zaparcia to sie nazywa kinesiotaping i założyli mi w centrum masażu i rehebilitacji gdzie poszłam po pomoc po 3 dniach okropnych bóli kręgosłupa, gdzie spać w nocy nie mogłam:( noszą takie plastry naet dzieci, ludzie po wypadkach, są one bezpieczne całkowicie w ciąży polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2811
moja dzidiza waży 368g w 20tyg :)) dziewczyny zastanawiałyście się jakie kosmetyki po porodzie bedziecie uzywały dla maleństwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina ja chyba nivea jest ich dużo i ogromny wybór z jednej serii. Na poczatek kupie mydełko i oliwke albo balsam i zobacze czy nie bedzie uczulenia. Ja dziś po śniadaniu jakieś pol h byłam znow strasznie głodna . Nic nie chceiałam jesc bo ostatnio za duzo tego. Dlugo nie wytrwalam bo zjadlam dwie mandarynki to pomoglo tylko na 15min i od nowa. Dopadł mnie taki glod ze mala kopala jak najeta nawet na stojaco. Pomzjedzeniu cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Ale tu cisza! Ja już po kolacji leże i odpoczywam. Czekam na meża aż wejdzie na skaypa i porozmawiamy:-) Dziś kupiłam sobie w sklepie cukierki:-) zjadłam ich sporo. JakmWam miną dzień? Ja już pomału posprzątałam została mi tylko podłoga ale to w piątek. Ogólniento na piątek mam tyle zajęć,że chyba całyndzień na nogach będe. Jutro musze wypocząc za te dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia8181
Hej kobietki ! Nic sie nie odzywalam bo moj kochany wrócił w nocy nie planowanie zrobił mi niespodziankę bo miał byc dopiero w czwartek ;-);-);-) wiec bylam zajeta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia2015
Czesc dziewczyny :) ile ja mialam dzisiaj czytania :D Mam pytanie co do rozstepow... uzywacie jakis kremow ?? a jak tak to jakich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopelek 25
Witam dziewczyny,jestem mamą z marca 2014.Mam na zbyciu fajne ciuszki po synku w rozsądnych cenach.Jeśli byłybyście zainteresowane to prosze piszcie:)Pozdrawiam i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pangaz
Hej! Troche sie nie odzywalam w zwiazku z tym szpitalem itp. Wmawiali mi zagrozona ciaze,ale nie wiedzieli dlaczego,zadnych badan nie robili,wiec wybuchlam! Wypisalam sie sama po klotni z lekarzem. Pojechalam na drugie usg genetyczne i co? I WSZYSTKO OK! Plamieniami lekarz kazal sie nie przejmować. Jesli to wyglada jak u mnie,ze poleci cos brunatnego i nic wiecej to nie ma zwiazku z ciaza. Pewnie jakas nadzerka,polip lub naczynko w szyjce. Wszystko dokladnie sprawdzil. Jedyny powod do niepokoju to to,ze moje malsnstso ma w mozgu dwie torbiele. Ale lekarz powiedzial,ze jesli to jedyna zmiana to o niczym nie swiadczy,nie ma sie co stresowac, na 98% wchlonie sie. Za 4tyg mam kontrolę, wiec trzymajcie kciuki. PS w koncu znam plec - bede miala coreczke <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pangaz bardzo sie ciesze ze jestes martwilam sie taka cisza budzi dziwne mysli.Super ze z malenstwem jest oki pewnie jestes wyczerpana psychicznie to oczywiste najważniejsze ze jest wszystko dobrze;-) Teraz musisz dojsc do siebie wiec córcia superrrr !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pangaz super,że już wszystko ok. Szkoda,ze trafiłaś do takiego beznadziejnego szpitala. Ja mam taki fajny niedawno wybudowany szpital położniczy:-) :-) wyłącznie:-) Chciała bym w nim rodzić i tak bedzie chyba,ze lekarz zalecił by mi jakiś inny specjalistyczny to wtedy hęde patrzyć na zdrowie dzidzi. Ulubiona a jak tan twoje zdrówko? Jesteś już w domu? Marcowamamo ja od poczædku stosuje oliwwke zawsze po kæpieli wieczornej. Jak do tej pory działa. Skóra jest nawilżona i nie ma ani jednego rozstēpu. Gdy bym jakiś zauważyła to kupie coś w aptece põki co szkoda mi na to kasy i oliwka wystarcza:-) :-) ja smaruje całe ciało bo czytałam,ze dziewczyny smarowały tylko brzuch i piersi a rozstępy miały na udach. Moja siostra sotosuje oilatum i też jest zadowolona. Najważniejsze to systematyczność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj poszłam spać o 19.30 nie moge się przestawić po tej zmianie czasu i codziennie o 19 padam. Wstaj***ardzomwcześnie. Dziś nie śpimy od 5.00 moja córeczkamjest jak niedżwiadek:-) jak są mrozy to ona bardzo rzadko kopie. Jak tylko słoneczkomwychodzi ona bryka od samego rana. Dziś o 5 tancowała w brzuchu i to jak nigdy. Chyba jakieś fikołki robiła. Wczoraj też dużo się ruszała:-) Wybaczcie ,że tak pisze ale na tqblecie nie raz wciskam spacje a ona nie wskakuje. Ja chce szybko napisać ale się nie udaje. Cudowna nowa technologia:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polskie matki to sa na ogol skrzeczace c**y neinawidzace ludzi bo nie wiedza nawet kim chca byc 333 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2811
aż Wam zazdroszczę jak piszecie, że dużo odpoczywacie ;(( u mnie nie ma taryfy ulgowej mąż pracuje w systemie 12godzinnym, mam energiczną 4latke w domu której trzeba umilić czas, zająć się domem, obiadem ;((( czasami wydaje mi się, że gdy dużo zrobię np. sprzątam cały dom do tego odkurzam i myje podłogi to mała się mniej rusza ;((( dzisiaj ide do swojego ginekologa na wizyte kontrolną zobaczymy co tam słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszule CIĄŻOWE, koszule DO KARMIENIA, koszule DO PORODU w cenie od 19,50 PLN! Staniki DO KARMIENIA już od 10 PLN! Szczegóły na www.sklep.brzuchatki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pangaz
Hej juz psychicznie wyczerpana nie jestem. Lekarz bardzo mnie uspokoil. Tylko te torbielki mnie martwia,ale skoro zapewnil,ze sie wfhlona i nic nie znacza,to mu ufam. Moj maz pracuje w tym tygodniu na druga zmiane,wiec leze i sie nudze sama :\ To znaczy nie sama,bo mala od 19 zaczyna wariowac w brzuchu :) Ewelina jesli nie masz zagrozonej ciazy,wszystko ok to chyba nie ma przeciwskazan do obowiazkow domowych. Wazne,zeby nie dzwigac,nie przeginac w zadna strone. Ruch przeciez jest wskazany. Ciesz sie,ze mozesz wszystko robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez pracuje na pelnych obrotach sprzatanie pranie gotowanie corka do szkoly niby 12latka i ile moze to pomaga ale cale dnie ma wypelnione nauka nasz system oswiaty ;-) ale i tak jej jrstem wdzięczna . Dzis tez juz odkurzylam pomylam podłogi obiad i dopiero siadam ;-) ;-) czasem tez mam dosc i tez mam wrażenie ze malenstwo nic nie kopie wtedy.Do tego przyjechał luby z delegacji i bardzo bym chciala aby pokazala mu jak kopie a ona /on nic !!!! Ale do przyszlej środy moze pojaze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pangaz
Czytalam,ze gdy chodzimy, ruszamy sie to normalne,ze nie czujemy ruchow. Dziecko kolysane przez ruchy po prostu zasypia :) Gdzies znalazlam tez info,ze chroni sie przed urazami nie ruszajac sie kiedy jestesmy aktywne. Szaleje dopiero jak sie polozymy,wiec jesli nie ma jakis dluzszych np.dwudniowych przerw w kopniakach to wydaje mi sie,ze nie ma sie czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Hej:-) Ja dziś od samegonrana pracowicie. Musiałam odkurzyć i zmyć podłoge. W środe wyscierałam kurze i łazienke wiec dziś miałam niedużo. Jamdziś miałam okroną noc. Obudziłam się o 1.00 i nie spałam do 3.00 ciagle jakieś myśli i plany nie dały mi psać. W doadaku krzyże bolały mała okropnie kopała i się wierciła. Potem znów troche zasnełam i o 6.00 już się obudziłam. Teraz chwile poleże. Mojamcórćia znów zaczeła kopać ale delikatnie. Wczoraj wieczorem bolał mnie ząb. Musze się umowić na wizyte do dentysty bo nawet ciepłego nie moge się napić. Musze też odstawić słodkie. Wczoraj obyło się bez leków bo robiłam zimne okłady i dzieki bogu podziałało. Jeśli chodzi o odpoczynek to powiem Ci ,ze ja już jedno dziecko straciłam i nie chce kolejego. Niby nie jest juz zagrozona ale ta moja szyjka mnie niepokoi i wole odpoczywać. Nie mam też dziecka w domu wiec nic nie stoi temu na przeszkodzie. Skoro u cienie jest wypszystko ok masz już jedno dziecko wiec nie masz ztym problemow. Gdy by ś była na moim miejscu albo pangaz to wygladało by to inaczej. Ja zazdroszcze tobie,ze tak dobrze znosisz ciaze i ,ze wszystko jest ok:-) Ja też staram się ozczedzać na zapas. Jeśli jeden dzień mam *****iwy to leże cały kolejny dzień. W grudniu czekaja mnie remonty i kupowanie wszystkiego dla malej wiec sporo ruchu. Jeśli chodzi o kopanie to gdy duzo się ruszamy to dziecko śpi bo jest kołysane. Gdy odpoczywamy maliszek zaczyna sie wiercic to normalne. Rzadko kiedy czuje sie ruchy na stojaco. Lekarze zawsze kaza siadac albo lezec. Ja od 21do22tc musiałam wywoływać ruchy bo bałam się . Nic nie kopała. To chyba taki okres spokoju teraz już3 dzień kopie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to znõw ja:-) widze,że'dziś wszystkie zapracowane:-) ja teraz chwile odpoczywam bo coś mnie kuje tak jak by wnszyjce. Martwi mnie to. Wypiłam dwa magnezy i leże .rano wypiłam nospe. Teściowa kupiła mi kukułki i właśnie jedną wcinam:-) . Jadłam też kilka ciasteczek bo piekła. Uwielbiam takie ciepłe:-) Za niedługo jedziemy do kościoła. Dobrze,że tylko30min bo chyba bym padła. Musiałam zrobić makijaż więc potem bede miała dużo pryszczy. Kupiłam sobie specjalny puder antybakteryjny ale to nic nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia8181
Hej kobietki !!!! Faktycznie praciwity dzionek .Wszyscy w domu to duzo zajęć. Niezależnie ile sie ma dzieci i czy sie je ma kazda strata jest bolesna ja tez kiedyś straciłam maleństwo w brzuszku. I wiem co to znaczy oczywiscie ze jak jestes sama to możesz sobie pozwolic na wiecej luzu.A tak zmieniając temat upieklam pysznego serniczka i z lubym robiliśmy golabki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pangaz
Hej. Ja dzis przezylam pierwszy test obciążenia glukoza. Nie zdazylam kupic cytryn,wiec prawie zwymiotowalam,ale jakos dalam rade. Nie wiem czy to ma wplyw na reszte dnia,ale jestem dzis nie do zycia..Ospala... Maleństwo kopie od czasu do czasu,wiec humor raczej mam dobry. Marlenka> ja czesto mam takie klucia. No...moze ostatnie 1,5tygodnia spokoj,ale ogolnie mecza mnie od 14.tygodnia. Tez mam wrazenie,ze to szyjka, czasem nawet w pupie je czuje,hihi. Pytalam o nie gina. Szyjka nie skraca sie od tamtego czasu, caly czas ma tyle samo (wahania +|- ok 2mm,ale pewnie zależy od tego jak lekarz zmierzy),wiec staram sie nimi nie stresowac. Niestety w domu oprocz ugotowania obiadu nie robie nic. Boje sie,ze znowu zaczne plamic. Wypoczywam baaardzo duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ! Ja sobie chwile odpoczywam po obiadku. Bylam na cmetarzu cala msze wystalam nawet.U nas przepiekna pogoda .Po południu mam gosci wiec troszke musze sie zebrac w sobie.Moja gwiazdeczka wariowala nad ranem teraz cisza. Miłego dzionka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Hej ja dotarłam do domu. Dziś na cmentarzu nie byłam. Noe było jak dojechać a na nogach nie chciałam iść. Byłam z mamą u babci i posiedziałam 4h. Fajnie było. Teraz leże i odpoczywam. Nadal mnie coś kłuje. Ten bol iest okropny .Mam jakiś smutny dzień. Strasznie dziś tęsknie za S. Moja mała ma dzień spokoju. Mało się rusza i oczywiście musze się o toprosić. Znow jakieś kiepskie dni.a bylo juz tak fajnie. Mam nadzieje,ze te klucia to nic groźnego bo ja mam tą szyjke taka ledwo ledwo. Ostatnio mi sië jeszcze troche skróciła dlatego teraz tez sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc,tak Was podczytuje ,mam termin na 5 marca,jestem w 22 i 1 d ciazy.tez mam kilka problemow w tej ciazy a razem bedzie łatwiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillll
Marlenka mnie tez czesto kłuje w szyjce/pochwie i tez nie wiem od czego,ale szyjka mi sie skróciła i musze odpoczywać.Mój ciagle w pracy także wiekszość czasu jestem sama w domu.Pierwsza ciąże też straciłam dlatego teraz tak się boje,mam już nawet pessar zamówiony jakby coś się działo.ta wyżej to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia8181
Kochane Dzień Dobry ! Jak zwykle mam problem ze spaniem i sobie leżę bo co począć ale za to kruszyna daje o sobie delikatnie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowa m
witam nowe dziewczyny też mam takie dziwne kłucie w pochwie i mój ginekolog powiedział, że często w ciaży tak się dzieje że tam w środku coś kłuje jak szyjka jest często sprawdzana i kontrolowana podczas wizyt to nie należy sie tym przejmować tak powiedział ja też mam czasem bóle jeszcze w kręgosłupie, po prostu mam krzywy troche kręgosłup, który normalnie nie bolał ale teraz w ciązy to wychodzi wszystko i te problemy z kręgosłupem się pojawiły i są bóle zwłaszcza nocą no ale też mnie lekarz uspokoił że to ciąży nie zagraża tyle że po prostu poboli jakiś czas bo macica się powiększa i uciska na nerw i kręgosłup coraz bardziej obciążony ogólnie to jestem przewrażliwiona i jak tylko mnie cos zaboli zakłuje to już się martwie ale lekarz uspakaja, że to nic takiego no ale to moja pierwsza ciąża to może też przez to takie przewrażliwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×