Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenka2206

Mamy na marzec 2015r

Polecane posty

Gość gość
Hej tu Pangaz Dzis cora obudzila sie po 6 i heja! Skakanie, kopanie, ciagniecie za wlosy... O 8:30 powiedzialam mezowi, zeby teraz on sie nia zajal i patrzyl, a dama sie odwocilam, zeby spac. Niestety mala ani myslala dac mi spokoj. Caly czas przypelzala, szarpala za wlosy i pidzame. Przytulala sie plecami do mnie, pokladala sie na mnie, jeczala. Jak wystawilam dlon to zaczela ja kubac paluszkami i przyrulac sie do niej. No , wiec nie pospalam sobie... A maz tylko patrzyl i asekurowal. Myslalam szczerze mowiac, ze sie z nia pobawi, abym mogla sie zdrzemnav... Usnela sama po 9 i obudzilismy sie we teoje o 11:40. Kurcze Wy dalej sie meczycie z ta rehabilitacja. Wspolczuje... A sa chociaz jakies postepy? Co tak wlasciwie jest jeszcze nie tak? Dalej to napiecie jest tak wzmozone, ze rehabilitacja jest konieczna? Rano wydawalo sie, ze bedzie znowu upal, ale widze, ze powoli zbierają sie chmury. I cale szczescie... Corcia teraz zasnela... Uff... Chcialam jej dzis dac kasze, ale rano rzadko zdarza sie, zeby miala ochote na kaszke. Zwykle woli marchewke z ziemniakiem. Kasze ogolnie srednio jej smakuja. W Rossmanie jest fajna promovja na pieluchy - 39.99zl za 64szt. A w carfourze za 6paczek chusteczek Pampers zaplacilam 23zl, wiec tez super cena. Szukam teraz kombinezonu dla szkraba. W necie pelno ofert, ale nic nie moge wybrac... Za duzo tego :) Dobrze Marlenko, ze juz nie plamisz i, ze wszystko ok z tabletkami. Nam zostaly prezerwatywy. Nie moge sie przekonac do zadnych tabletek. Dopoki karmie moglabym brac te jednoskladnikowe, ale ja ogolnie nienawidze brac hormonow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pangaz napiecoa juz nie ma.Asymetria soe wyrownałq ale u nas rechabilitacja trwa do momentu az lena zacznie raczkowac.heneralnie Lena wiele rzeczy nie robi ale mam wrazenie ze jej sie niw chce tego robic i już.Nie.przekreca sie z placow na brzuch bo woli krzyczec abym ja orzelrecila niz sama prpbowac.A i caly czas przekreca sie na brzuch w lewa strone bo ta prawa ma slabsza i o tp tez walczymy aby jej tak nie zostało.Jestem już tym Męczona. Ja usypiam Lene i zaraz ode sie kapac i pote. Kolacja.Szczerze to dzis juz padam z nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Pangaz Dopiero sie polozylam. Cora spi od ok 45minut. Dzis sie przestraszylam, bo wypadla z lezaczka bujaczka. Byla oczywiscie przypieta pasami, ale tak sie krecila i pajacowala, ze wkoncu wypadla bokiem i do przodu na kafelki w kuchni. Rzucilam garnkiem i od razu do niej podbieglam, mialam problem, zeby ja szybko wyciagnac z pasow. Nic jej sie nie stalo. Nawet guza nie ma. Bardziej sie przestraszyla. Plakala az cala sie obsmarkala. Jest straszna wierc***eta. Ani chwili nie moze usiedziec. Chyba, ze jezt po drzemce. Wtedy jest spokojna i siedzi sobie grzecznie. Powiem Wam, ze glupio zrobili te pasy. Tylko w biodrach. A moim zdaniem powinny byc to takie szelki. Wtedy dziecko by nie wypadalo do przodu. Kurcze Marlenko, to chyba jeszcze pochodzicie na te rehabilitacje, bo raczkowanie to nie takie hop siup. Moja buja sie do przodu i do tylu juz ze 2-3tygodnie, a mimo to i tak woli pelzac. Zanim zacznie raczkowac to troche minie. Narazie pelza strasznie szybko. I stoi sama jak sie oprze o cos, np o lozko. Z siedzeniem ma problem. Giba sie do przodu i do tylu. Dzisiaj znowu wylalam dwie kaszki. Rano jedna i wieczorem druga. Ona wcale nie przepada za nimi. Woli marchewke lub szpinak. Moze ma to po mnie... Ja tez nienawidzilam kaszek, mleka, zup mlecznych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pangaz no to nieźle.Ja też bym soe przeraziła.niestety ci co tp robia chyba nie myślą.Ja usypiam Lene i potem biore sie za kolacje i odpoczynek. Dziśs cały dzień w wolnych chwilach szuka)am zabawek dla Lenki.S orzyjedzie i chce jej cos kupić wiec ja już upatrzyłam zabawki.Nie chce juź jednal żadnych grzechotek ani zabawek tym podobnych tylko takie ktorymi bedzie sie bawoć potem.kupie jej pełazająca kule do raczkowania taka fajna ośmiornoczke i jeszcze stoliczek edukacyjny.Upatrzyłam też takie grajace radyjko ale to kupie jej już w poniedziałek sama.Może to głupie ale ja wole juz zabawki na potem bo teraz grzechotek my juz dosc a jak podrośnie nie bedzie mia)a czym sie bawić. Lenka jeszcze sie nie przekreca z plecow na brzuszek a o wysokim podporze to wogole moze zapomniec a juz napewno o kołysaniu i pełzaniu wiec zdaje sobie sprawe z tego ze jeszcze długa droga lrzed nami.pocoesza mnie jednak fakt ze corka mojej siostry tez tak stala a w 8 miesoacu zaczela od razu w coagu tygodnia siedzoec i od razu wstawac na nogi .W chodziku chodzi super ale raczkowac nie potrafi bo jeszcze nie moze załapać o co w tym chodzi.lenka też tak może mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki czy spicie na specjalych poduszkach? bo ja spalam na supermami ortopedycznej, lekarz zalecil .. ale mam tez kolezanki, ktore spaly na zwyklej poduszce, jak to jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Pangaz Hej Edytko spadaj z tym spamem. Wciskaj te poduszki w innych tematach. Ach...zapomnialam, ze juz to robisz... Dzieki takim nachalnym reklamowaniu wiem na pewno, ze nigdy tej poduszki supermami nie kupie. Marlenko dacie rade. Zanim sie obejrzysz bedziesz biegala za Lenka po calym domu :) Ja tez ostatnio szukalam zabawek. W Smyku znalazlam fajna kulę. Mozna ja tak jakby rozlozyc i jezt w niej zegar, liczydlo i mnostwo innych rzeczy. Nazywa sie Bam Bam jesli dobrze pamiętam. Kosztuje ok 30zl. Ja nie bede uzywac chodzika. Nie jest za dobry dla dziewczynek na bioderka. Zreszta w ogole pediatrzt nie zalecaja juz uzywac chodzikow. Lepsze dla dziecka sa pchacze. Mala teraz drzemie. Zaraz musze ja obudzić i podac kaszke. Potem kapiel i spac. Kupilam jej Owocowy Duet z twarozkiem Hipp. Zhadla na kolacje. Bardzo jej smakowal. Do polnocy potem jeczala i stekala. Plakala. Odbijal jej sie caly czas. Czuc bylo ten twarożek z buzi. Pomasowalam brzuszek i wyproznila sie. Potem piers i w koncu normalnie usnela. Wstala o 6:40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem przecowniczkom chodzików.Zamowiłam Lnie stoliczek i taka fajna kule do raczkowania.Dziś Lena dostała od brata maszyne do szycia taka noby zabawke ale posiada normalna igłe i nici.Będzie miała jak będzie woększa a jk na razie poczeka w szafie:) Ja dziś pół dnia u mamy.jakiś paskidny dzień dziś mama.załamka totalna.Niczym nie moge się najeść.ciągle coś jem i nie mam dość.Na efekt długo czekać nie musiałam bo po dzosiejszym dniu waga poszla w gore o 3 kg.A ja zamaist przestac jeszcze jem memtosy:( o matko!!! Jutro misze sie ograniczyc za ten dziejeszy dzień. Pangaz ja nie podaje Lenie takich wynalazków bo boje sie właśnie o taka reakcjie.W sumie to ja podaje jej yo co napewno bedzie jadła potem a watpie aby chciala jesc miesko z owocami czy twarog z owocami.ja tego nie jem i tak nie lubie.Plus tego jest taki,że witaminy zawarte w owocach pomagaja w wchalanianu soę żelaza z mieska Te reklamy też mnie denerwuja!!!! Pangaz masz racje.czas icieka i nim sie obejzymy nasze maluchy beda miały już roczek i zaczna chodzoc mowic.szczerze to nie moge się doczekać.Wiem,że wieksze dziecko jest *****iwe i też trzeba za nim patrzeć bo wszędzie ich pełno ale mimo wszystko moim zdaniem jest lepiwj bo wiem jak u siostry.Ja tez ze wzgledu na to ze jestem sama i caly czas musze nosic Lene bo ona tego chce więc padam.czekam az zacznie rczkowac to moje rece sobie odpoczna.Wiem ,Wiem sama ja tego nauczyłam ale kurcze jak odmowic dziecku ktore placze leżąec bo chce widzieć wszystko.Lena od małego była ciekawska.nawet rechabilitantka powiedziała,że jak na swoj wiek jest za bardzo ciekawa świata:) Kurcze wieczór a u nas nie ma wody.tyle co Le e wykapałam położyłam spać chce sie wykąpać a tu bach.nie ma wody.nawet zębów nie mam jak umyc.Jest taka zła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Pangaz Ja lubie twarozek z owocami :) Albo z miodem ;-) ale corci wiecej nie zaserwuje, zeby nie miala juz rewolucji. Tez ciagle cos jem. A to chrupki, a to cos innego poskubie... Nawet nie czuje glodu, a ciagle cos podjadam. Dzis staralam sie opanować, bo nie chce ważyć tyle co przed ciaza. Ze slodyczy to czasem zjem kawalek jablecznika czy serniczka. Taki malutki. Lubie tez herbatniki. Nie jem narazie mentosow itp, a wczesniej tez potrafilam wpierdzielic cala "tubke" w 5 minut. A najwieksza slabosc mam do zelkow. Albo tych fasolek z biedronki. Kocham je :) Poki karmie piersia mam motywacje, zeby sie nie objadac, bo u mnie skok wagi to moment. Mam tendencję do tycia niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Hej ja teraz mam mało czasu aby pisać.S wczoraj wrócił i chce spedzoć z nim jak nawiėecej czasu.TERAZ oboje śpią wi=c mam chwilke.Ja przerwałam branie tabletek bo dostałam okres w polowie opakowania wies stwierdzilam ze mam dosc i juz nie chce zadnych tabletek.Wole przerwac i miec okres7 dni niz tak jak ostatnio 17 dni i to krwawienia a nie plamienia.Teraz jeszcze boli mnie brzuch.Okres mam bardzo obfity.mam nadzieje,ze szybko minie. Lenka zachwycona tatusiem.Zrobiła spore postepy.Dzis od rana jezdziliśmy po sklepach.Pierwszy raz od dluższego czasu mogłam kupić sobie normalnie ciuchy.wcześniej nie chciało mi soę nawet wchodzoć do takich sklepów bo nie miałam na to siły.S bawi soe z Lenka i jest mi sporo lżej niż samej.Nawet troche mi głupio bo ja siedze i nie wiem co ze soba zrobić. Życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu Pangaz. Marlenka zajeta S. nic nie pisze hihi :) U nas nic sie nie dzialo, wiec tez niebardzo mialam co napisac. No, ale dzis przelom:) Pierwsze MAMA :) Wchodzilam do pokoju, a mala podniosla raczki do gory i krzyknela MA MA. Nigdy tych sylabnie wymawiala, wiec wymsknelo jej sie to calkiem swiadomie na moj widok ;) Maz oczywiscie obrazona na córkę hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brakuje mi czasu bo ciagle gdzieś jeździmy i załatwiamy.Ja odstawiłam tabletki w połowie opakowania i nie żałuje bo okres juz mi się skonczył a tak to męczyła bym się z q7 ddni.Dziś też wyruszamy bo nie chce mi soe siedzoeć w domu.Już długo sie wysiedziałam.Lenka tata zachwycona.Tata bawi soe z nią czyta bajki i nawet kąpie.Ja mam dużą ulge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Hej wpadłam na chwile aby zobaczyć co u Was słychać a tu cisza:(Co tam u Was?? MY ciągle gdzieś jeździmy i przez to woeczorami już padam i nie mam na nic siły.W nocy Lena też røżnie śpi.dziś dała mi tak popalić,że nawet na rechabilitacji nie ćwiczyła tylko cały czas marudziła bo była niewyspana.Najlepsze jest to,że jak rano wstałam z łóżka się szykować to Lena z S spali sobie w najlepsze. A jak ja chciałam pospać to Lena ciągle jęczała i kopała mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wodze,że nadal tylko ja pisze.co tam u Was dziewczyny?? Jak tam Wasze maluszki??My dzi na rechabilitacji.chyba jeszcze sporo na nia pojeździmy spbie bo teraz lena średnio wspøłpracuje.Jest starsza i już woe czego chce i ćwiczyć nie chce tylko płacze i soę pręży.najchętniej bym już to zakończyła ale nie chce jej zrobić krzywdy wiec trwam w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam u Was słychać?? Nadal tu zagladam ale już nic nie chce pisać bo pisze sama do siebie.Chyba już umarł nasz topik.Dziecoaki woększe więc coraz mniej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czytam Wasz topic bo sama mam córeczkę z 8 marca i fajnie poczytać o dzieciach w tym samym wieku. Faktycznie ostatnio nic nie piszecie. Moja córeczka nie raczkuje próbuje wstawać sama w łóżeczku ale narazie sie jej nie udaje. Ciekawi mnie co podajecie do jedzenia swoim maluchom. Mija je 4 razy mleko zupkę i deserek. Gotujecie same zupki czy kupujecie słoiczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przeważnie podaje słoiczki ale gdy jem coś sama to Lena sie domaga i wtedy podaje jej chleb albo dziś dostała.odrobine kaszy.Podaje jej też banana.Słoiczki nadal są na 1 miejscu.Wole mieć gotowe zwłaszcza,że w każdym mies są większe kawałki. Lena pije dwa albo 3 mleka dziennie ponadto je kaszki zupki i deserki (jogurt lub owoce).Podaje jej też chrupki kukurydziane.W sumie to Lena już wiele rzeczy je. My jutro znøw na rechabilitacje. Lenak złapała wysoki podpór i próbuje teraz dzwigać tyłek do góry.Siedzi już samodzielnie.Teraz nasz dzień wygląda zupełnie inaczej i brak mi czasu na wszystko bo Lena śpi bardzo mało i domaga się abym się z nią bawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej to znów ja.Pisze bo mam nadzieje,że któraś sięe pojawi.Jak tam Wasze maluszki??Lenka zaczyna łapać pozycje czworaczą.Ładnie też już ssiedzi.Wymaga sporo uwagi bo pełza też do tyłu. To ja marlenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×