Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlenka2206

Mamy na marzec 2015r

Polecane posty

Gość marcowa m
ja kupuje małą choinkę naturalną ale nie ma nas na święta w domu praktycznie ale idziemy "w gości" tylko na noc śpimy u siebie i wąchamy cudowny zapach choinki omija mnie gotowanie i przygotowania do świat bo jestem gościem u rodziców a potem u siostry za to robię każdemu prezent porządki też mnie mijają bo mąż obiecał je zrobić w tym roku i nawet okna umyje za tydzień wszystkich świętych, wybieracie się na groby bliskich? ja pójde bo mam spacerkiem 10 min na cmentarz chyba rodzina przyjedzie ale nie do mnie ale do rodziców i oni bedą ich goscić ja może tam wpadnę na herbate jak sie bedę dobrze czuła:) a dziś po obiedzie na spacerek bo ładnie swieci słońce miłej niedzieli wszystkim mamusiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto sie piecze ciekawe co wyjdzie bo to nowy przepis mnóstwo kako mnóstwo czekolady i mnóstwo kalorii hi hi hi ale ja jak narazie nie jem duzo slodkiego a raz po raz chyba nie zaszkodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Witam ponownie. Ja jeszcze nie wiem co mnie czeka przed świętami bo bēdą remonty. Napewno S mi pomoże w sprzątaniu ale ja sama w grudniu już zaczne takie konkretne porzadki. Ja też uwielbiam zapach choinki ale w tym roku potrzebuje taką 2m do salonu:-) :-) Ja zjadłam obiadek i mam teraz ochote na czekoladke . Niestety jutro to badanie eh... co za pech. Mam w domu mandarynki ale nie wiem czy moge je zjeść czy jutro pokarze mi to w krwi. Zjadła bym takie ciasto czekoladowe:-) :-) :-) jutro kupie sobie takie cisteczko po badaniu i cały dzień jutro sobie poużywam:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wyniki wypadly prawidliwo ;-) ale badanie ochyda. Ciasto wyszlo pyszne serwowane na cieplo z bita śmietaną nie chwalac się oczywiscie.Teraz odpoczywam.Trzymam kciuki Marlenka ja prawie zwymiotowalam pijac ta glukoze ale skoro Ty masz ostatnio taki apetyt na słodkie może bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja mam ochote na słdkiemale w postaci czekolady:-) żadne inne słodycze mi nie odpowiadają. Ja nie znosze słodkiego picia. Herbate,kawe kakao zawsze gorzkie pije. No nic zobaczymy. Ja boje się tego kłucia bo mnie słabi od kad zaszłam w ciaże.nigdy wcześniej tak nie miałam. Jutro bedzie już po wszystkim. Martwi mnie teraz to,że już3 dzień mała mało sięnrusza. Nie wiem czy to normalne. To już koniec 22tc zapytam potemo to lekarza. Może to wina tego łożyska. Ja zjadłam dwa paski czekolady. Musiałam:( teraz już jest dobrze. Do badania jest jeszcze sporo h wiec spokojniemto opadnie bo nie było tego dużo:-) znajoma mi mowiła,że twk do 16 moge cos zjesc potem juz nie bo organizm musi sie z tym uporać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam gosci przyjechal brat z bratowa i chrzesniaczka tak wiec moje ciasto sie przydało jak znalazł :-) Widzicie bo ja mam dwóch lekarzy na poczatku mialam rodzic za granicą a jak bylam w Polsce chcialam sprawdzić czy wszystko w porządku u mojego zaufanego od lat specjalisty dobry fachowiec.Ale jak sie okazało ze zostajemy tu to przyjaciółka polecila mi abym poszła do któregoś z miejscowego szpitala gdzie bede rodzic bo tak jest bezpieczniej przy porodzie nie traktują czlowieka po macoszemu. Tak tez zrobiłam tak wiec mam tetaz dwóch do ktorych chodze prywatnie bo z tamtego tez nie chce rezygnować. Wkrotce mam wizyte u "starego" i Usg 4 D i 6 ide do nowego i tez będzie badal.Glupia sytuacja ale nie potrafie z tamtego zrezygnowac zreszta jest on tylko z doskoku bo wie ze przebywalam zagranicą i mysli ze przyjeżdżam tylko w odwiedziny do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze do lekarza ktõry nie pracuje w żadnym szpitalu. Nie zamieniła bym go jednak na żadnego innego. Trafiłam do niego z polecenia znajomej. Wpzawsze miałam problemy z @ i z zajście w ciaże. Chodziłam do innych lekarzy ale żaden mnie nie zdjagnozował i nie zaczą leczyć. Dopiero gdy pojechałam do tego seria badań diagnoza i leczenie. Teraz jestem w ciaży i jestem mu za to bardzo wdzięczna. To superspecjalista ma wszystkie uprawnienia do wyk badań więc nie musze nigdzie latać. Dla mnie nie ważne jest to,że lekarz nie pracuje w szpitalu bo przy porodzie i tak jest położna. Lekarz przychodzi w nagłych przypadkach i nie jest powiedziane ,że akurat trafisz na swojego. Dla mnie ważne jest to,ze teraz mam dobrą opieke. Jeszcze coś do usg 4d. Ja miałam połowkowe i lekarz chciał zrobić4d. Okazało się,zę mam taka skóre na brzuchu ,ze mała wychodziła jak ufoludek. Lekarz sie śmiał ,że nie może mi dać takich zdjëc i dostałam normalne2d bo te były o niebo lepsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenka ale ja raczej bede miala cesarke bo mialam problemy przy pierwszym porodzie dlatego mam wskazanie do cesarki dlatego zalezalo mi na tym lekarzu miejscowym bo bez niego się nie obędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmanocna
hej dziewczynki Czy wy może kontrolujecie ruchy dzidziusia? bo miałam wrażenie ze całą noc się nie ruszał a zawsze jakoś czułam - chyba, że tak mocno spałam :/ Rano wstałam z jakaś paniką ze się nie rusza ze coś jest nie tak ale teraz dopiero po śniadaniu zaczął kopać. Wiecie co to jakaś psychoza.... jak ja chciałabym żeby był już na świecie z nami :) Może moje nerwy są spowodowane wczorajszą sytuacją, pojechałam na te urodziny i się dowiedziałam, że jedno z dzieci miało w tamtym tygodniu bostonkę. Niby dziś idzie już do żłobka i jest wszystko dobrze, ale nerwy są zawsze jakieś hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiona123
Hej dziewczyny, ale mam czytania po weekendzie. Pangaz przykro mi, że jesteś w szpitalu. Napisz jak będziesz mogła co u Ciebie, kiedy wracasz do domu no i czy wszystko w porządku. Wiesz, specjalistką nie jestem, ale myślę, ze to ten krwiak znowu się oczyszcza. A nie kąpałaś się albo nie brałaś prysznica przed tym jako Ci poleciało? Bo wtedy krwiaki lubią się oczyszczać, bo się naczynka rozszerzają. Co do lekarzy, ja po pobycie w szpitalu przepisałam się do lekarki która pracuje w szpitalu, mimo, że lekarz, który wcześniej mnie prowadził był b. dobry, ale nie pracował w tym szpitalu, gdzie zamierzam rodzić. Ale jak leżałam traktowano mnie "po macoszemu" i dlatego podjęłam taką decyzję. Ta p. doktor do której chodzę teraz jest też b. dobra, tyle tylko, że przyjmuje prywatnie i muszę zawsze sporo płacić za wizytę. Ale wiem, że umawia się z pacjentkami na dyżur i liczę, że i ze mną się umówi. Tak poza tym to dalej chora jestem, wczoraj wieczorem myślałam, że się uduszę dosłownie taki kaszel miałam...najbardziej bałam się o małego, w nocy jak mnie tylko lekko zaczął ćmić brzuch, to już miałam najgorsze wizje przed oczami, że mi się łożysko odklei itp. itd. Idę dziś znów do lekarza niech mi coś da na ten kaszel, bo to naprawdę jest niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki ;-) Pangaz nic się nie odzywasz napisz nam cos abysmy sie nie martwily.Wiecie coraz gorzej sypiam w nocy po kilka godzin leze i sie męczę. Malenstwo tez jakby bardziej leniwe malo co puka tez oczywiście wtedy sie stresuje.W ogóle chodze jakaś nabuzowana latwo mnie wtrącić z równowagi pewnie hormony buzujà. Mam nadzieję ze jakoś mi przejdzie .Za pare dni wraca moj pan :-) z delegacji wiec pewnie humor mi się poprawi.Milego dzionka kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulubiona ten kaszel to juz faktycznie za dlugo Cie meczy wiec lepiej zażyć cos od lekarza nspisz co Ci powiedzial i niech Cie dobrze oslucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marcowe mamy, zapraszam Was do pisania na nowym forum rozmownica. com.pl Dla najaktywniejszych uzytkowniczek przewidziane sa nagrody rzeczowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina2811
hej dziewczyny :)) dzisiaj wybieram się na usg 4d poznam płeć dziecka i zobacze czy narządy dziecka się w normie, trochę się obawiam, że coś wyjdzie nie tak, chyba każda z was tak ma ? wieczorem się odezwe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocnacma nie martw się ja raz czuje ruchy rano innym razem wieczorem a jeszcze innym w południe. Czasem jest tak,ż musze ją sama uaktywnić bo już zaczynam się martwić po całym dniu. Przez ostatnie 4 dni żadko czuje jej ruchy. Wcześniej kopała a teraz to tylko się poprzekręca za 2-3 razy a potem cisza. W nocy śpie wiec nie czuje nic ale gdy sie przebudze to jest cisza. Roznie to bywa. Najlepiej jest zjeść coś słodkiego ale mi nawet to czasem nie pomaga. Asia na glukozie było super. Nie słabiło mnie wszystko na luzie. Glukoze piłam ze sokiem z cytryy i smakowała mi. Troszke mi gardło ocierało ale dałam rade. Po wypiciu posiedziałam 5min i pielegniarka powiedziała,że moge iść i przyjechać za 1,45min. Poszłam sobie do sklepu a potem do mamy . Po tym czasie pojechałam na 2pobieranie krwi. Wyniki mama mi odbierze w środe. Mam nadzieje,że wyjdą ok. Byłam dziś w banku i w sklepach na zakupach. Kupiłam już prezenty na mikołaja. Moja chrześnica chciała lalke z monster hight a siostrze kupiłam fajne szachy bo ona uwielbia w nie grać:-) kupiłam jeszcze puzle i musze kupić kredki,kolorowanki i myślałam o grach planszowych.one lubią takie rzeczy. Potem słodycze i z głowy. Dla siebie kupiłam mandarynki i oczywiścoe czekolade miętową:-) Pangaz mam nadzieje,że u ciebie wszystko ok i że szybko Cię wypuszczą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina czeoam na wieści jak tam po usg:-) Mam nadzieje,że Ci wyjdzie:-) Z dzidzią napewno wszystko ok. Wiem,ze sie denerwujesz bo nie da sie nie denerwować. Ja umieram przed kazda wizytą:-) :-) potem jest już ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia8181
No obowiazkowo Ewelina napisz jak bylo ;-) Ja jestem po obiadku usmazylam sobie warzywka na patelni bakłażan i takie tam tak za mna to chodzilo.Corcia poszla do babci na schaboszczaka a mnie jakos do miesa nie ciagnie najchetniej jadlabym tylko warzywa.Teraz odpoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiona123
Z tymi ******* dziewczyny to Was doskonale rozumiem. Mój mały wcześniej też więcej się ruszał, a teraz jakoś sporadycznie. Widocznie musi tak być, a my i tak będziemy się schizować do końca naszych ciąż :) W sumie już całe życie tak będzie, bo jak się urodzi to a to kaszel, a to gorączka, chrypka, wysypka itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia8181
Co tam słychać taka cisza ze az dziwne ;-) Malenstwo troszkę zaczyna soe kręcić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiona123
Ja byłam u lekarza i ręce mi opadają. Pierwszy lekarz jak byłam w zeszłym tyg. kazał mi leczyć się domowymi sposobami. Dziś poszłam do innej p. doktor, a ona mi z antybiotykiem wyjechała... no i na razie go nie biorę, wykupiłam sam syrop. Trochę się podłamałam :( Bo co jak mi nie przejdzie...Już sama nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulubiona to masz dylemat ale gdyby mialo przejść na oskrzela to wtedy dopiero mogloby byc niebezpieczne bo bys musiala brac jakies mega mocne antybiotyki.A co ta pani doktor powiedziala dokladnie dlaczego antybiotyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowa m
ja mam bóle kregosłupa z dolnej partii i to mnie martwi czemu tak zwłaszcza nocą się nasilają spokojnie sopbie nie mogę w tej cięzy pożyć bo zawsze coś wyskoczy teraz te bóle też was boli kręgosłup czy tylko ja jestem jakimś dziwnym przypadkiem? A może zbyt przewrażliwionym przypadkiem, może taki ze mnie już przejmowacz wszystkim zwłaszcza w ciąży ide do lekarza z tymi bólami podobno sa masaże dla kobiet ciężarnych może lekarz mi zezwoli to bym sobie poszła choc na masaż bo już nigdzie nie chodze: basen odpada, sauna odpada, wycieczka odpada, siedze w domu i poleguje i tyle spacerki robię za to ale wolnym krokiem i tak wszystko robię 5 razy wolniej mam też pytanie może sie orientujecie kiedy to drugie badanie prenatalne sie robi w 20 tygodniu czy 22 tygodniu? Ja mam 16 tc ale dzwonic i umawiac sie musze wczesniej bo to na NFZ mam wiec juz za niedługo bedę musiała pewnie termin rezerwować by nie przegapić i nie dzwonic potem jak nie beddzie terminów albo mi wymyslą godzinę 7.30 rano jak miałam na pierwszych badaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka2206
Ulubiona nie czekaj tylko pij ten antybiotyk. Taka infekcja jest dla dziecka bardziej niebezpieczna. To wszystko zbyt długo trwa dlaegomgo dostałaś. Potem wylądujesz w szpitalu z zapaleniem płuc i dopiero bedxiesz brała silne antybiotyki. Ja bym nie ryzykowała na twoim miejscu. Jeśli chodzi o ruchy to ja zaczynam schizować pomału. Mała straeznie mało się rusza. Nie wiem co jest grane. Ja wczorja zjadłam chyba 1kg mandarynek.'strasznie mi smakowlały. W Co do warzyw na patelnie to m.... pychota:-) :-) narobiłaś mi ochoty:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry kobietki! Ale dzis przymrozilo ;-) Aż mi było żal córci jak ruszyła do szkoły; -)Kazda z nas widzę jest na maksa przewrazliwiona w większośc***ewnie zupelnie niepotrzebnie ale taka nasz instynkt opiekuńczy. Milego dzionka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmanocna
witajcie :) marcowa - wiesz co ja parę tygodni temu też miałam takie bóle w nocy lędźwiowe, że nie mogłam spać! koszmarne i tak przez parę nocy a później jakoś ustąpiło i do tej pory nie wiem co to było. Jeśli chodzi o badania to mi lekarz powiedział, ten który robił też prenatalne, że najlepiej przyjść jak się skończy 20 tydzień bo wszystkie zastawki w sercu dzidzi się zamykają czy coś takiego. Ja idę w 21 tygodniu czyli 4 listopada :D Ulubiona - ja też bym wypiła ten antybiotyk - jest szereg leków, które są w kategorii A chyba i one są bezpieczne w ciąży. A schiza co do ruchów trwa :( No słuchajcie... bo ruszał się na prawdę w kółko i tak, że czułam nawet jak jechałam autem a teraz cisza. wczoraj wieczorem może ze 2 razy czułam i sama nie wiem czy sobie wymyśliłam czy to były ruchy. Dziś póki co cisza... Jem śniadanie i zobaczymy po śniadaniu. Uparłam się na twaróg ostatnio i w kółko męczę chleb żytni z twarogiem i inka :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×