Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SamanthaA

NIE CHCE MI SIĘ JUŻ DŁUŻEJ PRACOWAĆ ZA 1500 ZŁ

Polecane posty

Gość SamanthaA

CO ROBIĆ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze zastanowic sie co umiem i czy to co umiem jest dla ewentualnego pracodawcy warte wiecej niz 1500 zl na miesiac. Jezeli tak, to zycze powodzenia w poszukiwaniach. Jezeli nie, to nalezy cieszyc sie tym, ze ma sie prace i zarabia sie co miesiac te lekcewazone 1500 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to sa gowniane pieniadze. Co robić? Wyjechac za granice :) wreszcie poczujesz co to jest godna wyplata i godne zycie :) Nawet za najnozsza krajowa w kazdym zachodnim kraju UE bedziesz mogl zapewnic sobie fajne warunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw trzeba dostac te prace za najnizsza krajowa (a co z jezykiem danego kraju ?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się zwolnij ;) Perspektywa słodkiego "nicnierobienia" i kasowania zasiłku w wysokości 600 zł msc jest niezwykle kusząca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ktos nie zna wogole angielskiego (a to moedzynarodowy jezyk) to niech sie jeszcze w PL poduczy. Nie trzeba umiec perfekcyjnie, taki stopien sie osiaga juz na emigracji :) i wcale nie trzeba do tego pieniedzy, w internecie znajdzie sie wszystko, trzeba tylkp chciec zmienić swoje zycie. Wiem co mowie, od 5 lat mieszkam w UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto chce pracować za 1500? znasz takich? ja nie. wiadomo ze każdy chciałby zarabiać przynajmniej te 2500 netto żeby żyć na jako takim poziomie, ale realia w pl są jakie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500zł to nie są pieniądze na życie tylko na przeżycie, a to jest OGROMNA różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zarabiam 2000zl na reke i to jest moje przeklenstwo, bo trudno mi rzucic taka prace (pracuje tylko 4godziny dziennie) i wyjechac, bo drugiej takiej nie dostane. Z drugiej strony 2000zl to za duzo, aby wegetowac, ale za malo, zeby sobie fajnie pozyc. Chetnie wyjechalabym za granice, ale nie mam pojecia jak zalatwic sobie prace. Nie chce tez ciezko fizycznie pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ ja zarabiam 2000zl na reke i to jest moje przeklenstwo, bo trudno mi rzucic taka prace (pracuje tylko 4godziny dziennie) i wyjechac, bo drugiej takiej nie dostane. Z drugiej strony 2000zl to za duzo, aby wegetowac, ale za malo, zeby sobie fajnie pozyc. Chetnie wyjechalabym za granice, ale nie mam pojecia jak zalatwic sobie prace. Nie chce tez ciezko fizycznie pracowac. @ @ @ Powiedz nam co to za praca, to może więcej osób się nią zainteresuje. ;) Skoro 4 godziny dziennie, to chyba pół etatu. Nie możesz przejść na cały etat? Pracodawca odrzuca taką możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większe od twoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el camillo jest bezrobotnym cieciem - tu się zgadzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×