Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 4...czyli jak zrobić dobrze wykluczając pchanie i ciągnięcie

Polecane posty

U większości kobiet... ja mogę napisać za siebie jedynie :) Prawda. Nieznacznie większa lewa, nieznacznie mniejsza prawa. Ledwo zauważalnie jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
he he no prosze a to sie doktorek ustawil i jak tak z tylu stanie i te lapska na krzyz zlozy to jeszcze sie bedzie nazywalo, ze on wcale nie chce sie pchac do cyckow tylko cie tak przytula :D czesc marudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na romantico? :) W sumie bym się nie pogniewała gdyby jeszcze ładnego do uszka szeptał mi w tej pozycji ;) Ach i cześć Puszek, optymisto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na długość powinny wystarczyć. Szczególnie jeśli stanę bardzo blisko... właściwie zminimalizujemy odległość nas dzielącą :classic_cool: A szeptać do uszka potrafię w różnych pozycjach, jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCWLK
Daj popieśćic ciałko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Lubie, juz nie wymagaj cudów, i tak ze skrzyzowanymi witkami trzeba się nagimnastykować zeby cycków siegnąc a ty jeszcze szeptania oczekujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matu, trzeba mierzyć wysoko :D Wiesz jak mówią, jak kraść to miliony, jak spadać to z wysokiego konia :D Lubiękiedy jest tak blisko, że czuję wypukłość i twardość w kieszeni przytulającego ;) Telefon czy broń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytam na kafe to różnie to bywa z tym pasowaniem. Czasem zamki zbyt szerokie innym razem klucze zbyt duże lub małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kabelkach to ja też mogę :P ;) Ale jak zapomnę próbnika to się zgłoszę byś Ty sprawdzał :D Pomyśl tylko jaka to szansa na ciekawy fryz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof to ciepłe kluchy zero fantazji czysty misiu do przytulania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×