Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 4...czyli jak zrobić dobrze wykluczając pchanie i ciągnięcie

Polecane posty

Hehehehe gdybyś naprawdę czytał wszystkie moje projekcje... wielu ciekawych rzeczy mógłbyś się dowiedzieć o kobietach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zleniuchowani :P ja spedzilam pol dnia w lozku..... i absolutnie nie chcialo mi sie z niego wychodzic.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapracowani, jasne... siedza na pewno w krzakach i pracuja, az furczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
ano tak to bywa ze czasem co poniektorzy sa zajeci i to nie koniecznie onanizmem:):) bawcie sie dobrze kotecki:P do kiedys pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już skończyłem onanizować się...,tzn. pracować:) czas na błogie popołudniowe lenistwo;) czego i Państwu życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
moja droga czworeczko:) dla twego najpiekniejszego tylka na swiecie to sie misiu nawet z emiratow wroci ale taeraz to ide obiad robic bo same leniwe, wredne i nieczule babska dookola i nie ma kto malenkiego puszysciaczka nakarmic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
pewnie ze zle jak bys nie znala swojej "pci" :) w dodatku przypalilem paluszki rybne a to juz trzeba miec talent kurcze dzis naprawde potrzebuje zeby ktos utulil i nakarmil :D:D x k znowu wylogowany?? kawo durna nawet ty przeciwko malenstwu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee jakbyś wodę przypalił, to faktycznie byłby wyczyn, a tak to do talentu Ci jeszcze trochę brakuje:-P No wiesz Puszysty...ja to bym Cię może i do piersi utuliła...ale skoro wolisz te Lubię, to musisz teraz na nią zaczekać :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mnie wołał? W pracy mam takie urwanie głowy, że już nawet snów erotycznych nie mam :O a Wy mi tu insynuujecie? :P Pusz, nie da rady, sprawdzałam i nic z nich nie chce lecieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, do lubię dotarło :D Tylko o co chodzi? :D Przecież ja od zawsze mogłam (mimo Twej czystej ogromnej i nieodwzajemnionej miłości :P ) "brać kogo chcę" :P :D Jedno drugiemu nie szkodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osz cholera:-( normalnie mamy kaferozwód:-D oj Pusz Ty się jeszcze zastanów, bo nie wiesz chyba co tracisz:-D Lubię:-) nie pracuj tyle, bo w pracoholizm wpadniesz! A od tego mogą cycki zmaleć tak że wiesz...lepiej tu z nami posiedź:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy macie rozwód? :D a ślub był? i mnie nie zaprosiliście? :D No łaaaadnie :P Widzisz Czwóreczka, co ja mogę jak ręce mam tylko dwie? Nie ma lekko. Ale co tam ;) damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My? :D Chyba ja z Tobą :P innego sobie nie przypominam Gapcio! Tylko Ty mnie rozumiesz i doceniasz piękno mego serca i tego co je otula z góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Doktorku:-) A może to faktycznie byłam ja z Tobą Lubię...za dużo szampana-mogło mi się pomylić Łooo matkooo Ty tu Pusz nie szalej z takimi deklaracjami. Zaraz wpadnie Kotka to się ta Twoja miłość rozmyje:-P już ja Cię znam!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka ja Cię proszę bierz go z dobrodziejstwem inwentarza :D Zdrowia, szczęścia i pięknych numerków :classic_cool: na nowej kafedrodze :D Może się z tego jakieś temacik małe narodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×