Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 4...czyli jak zrobić dobrze wykluczając pchanie i ciągnięcie

Polecane posty

Gość gość
OCZYWIŚCIE! Mam muszkę i serwetkę przewieszoną przez ramię(wyłącznie!:) )...może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda eLKa że Cię doktorek tak nie rozpieszcza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc ja Was zapewniam, że mnie tak nikt nie rozpieszcza :P I proszę skończyć te insynuacje :D Chociaż Doktor kilka razy kawę podał na temacie... to nie przypominam sobie by była przyprawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym przyprawiona? muszką i serwetką?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chciałabyś?:) Nawet Ironia była gotowa się poświęcić i pójść za Ciebie do pracy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy chciałabym by mi Dok kawę robił? Byś Ty mi przyprawiał? Czy nie chodzić do pracy i niecnie wykorzystywać Czwóreczkę? :P Bo jak już mogę wybierać to... chciałabym być zdrowa, szczęśliwa i zakochana z wzajemnością. A i (!) zaspokojona bym chciała być :D tak co najmniej raz dziennie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka, siostro, nie smuć się proszę :( Gościu, jak Ona się nie uśmiechnie to dostaniesz lanie :P Lepiej przepraszaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle Kobieta swoje wie! :D Tym razem kobieca intuicja Was zawiodła:) Podziękuj Ironii że taka kochana jest:) Z tego co wymieniłaś na pewno,przynajmniej część da się zrobić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ironio,miałem kawę dla Ciebie,chcesz wierz nie chcesz nie wierz... I tak mam u eLKi przechlapane....,wpatrzona w doktorka jak w obrazek na odczepnego rzuca mi jakieś zdawkowe odpowiedzi...,nie mam żadnych szans...:( Nie chciałem wzbudzić zazdrości,chciałem pokazać jaka dobra i kochana jesteś:) i w dowód wdzięczności podać Ci kawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślcie co chcecie :) I tak mnie nikt nie słucha :D I weź tu bądź miłą kobieto to od razu Ci przepowiedzą jak na kogo patrzysz :P Jedno jest pewne... na Czwóreczę patrzę jak na siostrę A przechlapane masz bo Ona nadal się nie uśmiecha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo tak...Lubię Cię nie chce, to z braku laku Czwórka:( Ty to jednak podły jesteś :( foch! normalnie foch z przytupem! pfff No nic, chyba jednak pozostaje mi Puszyściak...co zrobić-od przeznaczenia nie uciekniesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpijcie spokojnie i grzecznie(albo nie:) ) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc niedobra Tajemnico :P Mimo wszytko, słodkich. Czwóreczka pogodzona z losem :D Mężowi wierna :D Jak wpadnie to jej fochy z tego ,ślicznego tyła wybije :P ku Jej uciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamieniem? :D Hmmm zróbmy tak. Ja znowu coś nadam a Ty go zwiążesz i załatwisz sprawę w bardziej wyrafinowany sposób ;) Penisa już sobie nie doszyję ale ofiarowuję Ci kurierowego z tego miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamieniem? :D Hmmm zróbmy tak. Ja znowu coś nadam a Ty go zwiążesz i załatwisz sprawę w bardziej wyrafinowany sposób ;) Penisa już sobie nie doszyję ale ofiarowuję Ci kurierowego z tego miejsca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dziwnej kolejności wyświetliły się posty:) najpierw odpowiedz a później pytanie...takie rzeczy tylko na kafe:D A to coś to może bita śmietana? jakoś tak by się idealnie wpasowała w tę karę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×