Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 4...czyli jak zrobić dobrze wykluczając pchanie i ciągnięcie

Polecane posty

Gość gość
Nie ma cycków...:( Witajcie Matu,Doktorek:) eLKa😘🌻:) (już mnie nie boli głowa:) ) Miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo, elo, trzy, dwa, zero :D Przerwa na śniadanko ;) Tylko czy mam z kim je zjeść? Tajemnico, a bolała? Pierwsze słyszę. Ale to dobrze :) Jest tylko jeden dobry ból :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj myślałem że mi na pół pęknie:( Właśnie siadłem do śniadanka i chętnie Ci potowarzyszę:)Smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz doczytałem...,jaki to jest dobry ból?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie pękła :D Wzajemnie, u mnie już nie ma do czego niestety. Nawet herbata opływa już prawie jedynie dno kubka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie następna:) zrób tak jak ja,robię herbatę w dzbanku(1,75l) i potem tylko podgrzewam:) Teraz już muszę spadać Jeszcze raz miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taka promocja Matu :D i nie tutaj niestety bo czasu za mało. Ale mam 2 śniadanie i nie chce mi się już nic. Bo później mam zaproszenie do dalszej rzetelnej pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem tylko że na innym topiku pcham i nic a nic mi nie wychodzi :) juz myslałem ze bana ma :) smacznego LK, ja dzisiaj po 14 znikne ... strasznie porabany dzisiaj dzień w robocie, ale jeszcze tylko jutro i weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam sernik i jabłecznik :) a także kilka kawałków takiego co nie wiem jak się nazywa, warstwy ciemnego ciasta (chyba piernika?) przełożone białym kremem podobnym do bitej śmietany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WZ? :D Zamachnij się Doktorze i rzuć mocno :) A ja złapie w locie :D Jak mi się nie uda to się pobrudzę i tez będzie zabawnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm jak chcesz z takiego nietypowego talerzyka Czwóreczko to możesz mi pomóc wycierać i zlizywać :D ;) Ooo Doktor pomoże. T o będzie szybciej i przyjemniej :) Mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no jak dobra impreza to stary matu musi do domu :( spadam moi drodzy z jęzorem do pasa, ale nic to trza do domu :) miłej reszty dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×