Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 4...czyli jak zrobić dobrze wykluczając pchanie i ciągnięcie

Polecane posty

W sumie to Doktorek ma dużo większe doświadczenie w zlizywaniu kremów spomiędzy piersi...po prostu nie chciałam przy nim blado wypaść Ale oficjalnie to z dobroci serca Matu:-D z moich obliczeń wynika, że Doktorkowi jeszcze jeden kawałek ciasta został, to może zostawić na jutrzejsze rzucanie:-D to i Ty się załapiesz:-P więc wiesz...dziś Zbieraj siły:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jabłecznikiem też można rzucać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można. Byle nie taki na kamień spieczonym :D chyba, że lubisz "na śpiocha" :D Dok, 4 pisze , ze masz to chyba masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
Czwórka tylko przypuszczenia wysuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale weź pod uwagę, że ja wszytko co powiesz traktuje jak prawdę obabioną, moja droga Bo tak to my daleko nie zajedziemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
No tak:-( a mnie to już kawy nikt nie zrobi:-( pfff :-D Oj Kredek Kredek, zakręcony jesteś:-D niby nie trzeba, ale pchaj, pchaj:-( Lubię:-) no dobra, to się przyznam...Doktorek pomylił mi się z kimś innym...oni wszyscy tacy do siebie podobni tak, że wiesz-on na pewno tylko Tobie tak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci zrobię! ja, ja! :) Tylko najpierw zjem obiad :) Ta pewność, że Doktorek tylko mi też jest niepokojąca :D ;) x Dziękuję Kredeczko za kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytko się da (cholera pijemy takie samo mleko z kawą :D z tym, że ja raz na miesiąc :D) ale tej bitej śmietany nie mam :( Może któryś z panów użyczy swojej? :D Na obiad gulasz :) Chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ironio😘 przed chwilą zrobiłem kawę z ekspresu(świeżo mielona) ze śmietanką a na wierzch położyłem bitą śmietanę(sprey:( ) i posypałem przyprawą do kawy (cynamon,goździki,kardamon,wanilia,cukier kandyzowany) reflektujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż z wrażenia internet spsułam :D Ale już mam ;) I chciałabym napisać, że ja kawy nie dostałam takiej ładnej:P i że to foch jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(_)o z bitą śmietaną i cynamonem + wafelek w czekoladzie:) smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×