Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

18 mc i MMR

Polecane posty

Gość gość

W piątek czeka mnie to szczepienie Udało mi się trochę odczekać ale niezadługo Poczekamy zobaczymy Jak wasze dzieci po tym szczepieniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj mial miesiac temu , mial 12 miesiecy , zero objawow, normalne zdrowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy prawie 2 mce temu, planowo w 13 mż. Wszystko ok. Nie było żadnych niepokojących objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie córka w 20 miesiącu, żadnych powikłań, goraczek, odczynow. Syn miał 5 lat kiedy był zaszczepiony ponieważ wcześniej były przeciwwskazania. Po szczepieniu żadnych powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wzywaja cie? U nas 19 miesiac i nikt nie upomina sie. Ale ja czekam bo tera sezon infekcyjny,kazdy u nas zaliczyl katar,tylko chce wyrobic sie przed ostatnia dawka pentaximu a ja ma przyjac najpozniej w marcu. Ogolnie mamy opozniony kalendarz azczwpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie miałam już 3 wezwania z przychodni Gdyby ich nie było w ogóle bym nie szła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź nie idź na to szczepienie, to sam syf jest. A poradnia nie może cie wzywać na szczepienie, to jest nękanie. Szczepienia nie są obowiązkowe, nie mogą nakladac grzywien, nic ci nie grozi za nie szczepienie. Mojej koleżanki syn ma autyzm po szczepieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.38 A skad wiesz, że po szczepieniu?? Poza tym mogą Cię ukarać za brak szczepień, standardowy mandat to 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo godzinę po szczepieniu dostał drgawek, trafił do szpitala, ledwo go odratowali i cofnął się w rozwoju od razu. i wcale nie, mandaty i grzywny są bezprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa, oczywiscie. Dziecko moglo miec jakis niezdiagnozowany defekt neurologiczny albo padaczke, ale lepiej zwalic wszystko na szczepionke. Tez znam jedna mamusie, ktorej corka praktycznie od urodzenia odstawala od innych dzieci, golym okiem widac bylo, ze cos z nia nie tak, jej najlepsza przyjaciolka nawet raz zasugerowala, zeby moze z nia do lekarza poszla, to sie ciezko obrazila. A potem tez opowiadala wszem i wobec, ze to od szczepionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no jasne niezdiagnozowany defekt neurologiczny ktory ujawnil sie akurat godzine po szczepienia. Zwolennicy szczepien i ich diagnozy z rekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne, padaczka ktora akurat uaktywnila sie w 22 miesiacu zycia godzinę po szczepieniu aha jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteśmy po szczepieniu ale powiem wam że cały czas miałam przed oczami tą historie z drgawkami na godzine po szczeieniu Brrrrrrr..... Jak na razie wystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMR to jedna z najniebezpieczniejszych szczepionek pokazuja to statystyki powiklan baz danych. Po MMR zdarza sie najwiecej, obok stoi grypa, Haemofilus i cos jeszcze bylo nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×