Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet ktory nazywa kobiety materialistkami sam jest materialistą

Polecane posty

Gość gość
Jak nie zalezy nam na seksie? Ja uwielbiam seks z moim i uwielbiam patrzec na jego cialo podczas seksu. Nie mamy wspolnych wydatkow ale ogolnie staramy sie byc kwita co do 10 zl. Czasem on zaplaci , nastepnym razem ja. Seks nie ma zwiazku z finansami w normalnej relacji. Wbij sobie to do glowy na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś spotkania z prostytutką wychodzą taniej niż spotkania ze swoją dziewczyną a korzyści są dużo większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo faceci sie oszukuja.Mysla ze jak zaplaca drinka to kobieta ich pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hghgv Hg ghhhghhhhfi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"(...)bo jakbyś mnie zobaczył to kopara by Ci opadła." I chyba nie tylko ona. "Pan ciemności buhehehahahaha." Obnażanie się brakiem znajomości języka angielskiego a tym bardziej korzystania z google aby sprawdzić to już żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, najczęściej dziś to panowie są materialistami. Patrzą tylko, żeby przyjechać do dziewczyny do domu ("bo tak jest ekonomiczniej" usłyszałam od jednego takiego), zeżreć obiad (bo głodny, a prosto z pracy), i jeszcze żebym go ujeżdżała na koniec. Miałam trzech takich kandydatów do związku więc teraz jestem na to uwrażliwiona. A dlaczego mnie tak to bolało? Bo zarabiam niecałe 1300 i jeszcze wynajmuję mieszkanie. Na co dzień zajadam chleb z pasztetem, czasem nawet na śniadania i obiady, bo mnie przed wypłatą nawet na suchy makaron nie stać. A oni? Jeden zarabiał 2100, drugi 3000, trzeci nawet już nie pamiętam ile. Wszyscy mieszkali z rodzicami, do czynszu rzadko się dokładali, o czym trąbili z dumą i w chwale. Zanim ich nie poznałam, nie wiedziałam, że "skąpy facet" to zjawisko tak powszechne. Ale żeby trzech z rzędu...? Teraz już jestem mądra. Jednemu powiedziałam: Nie możemy się już spotykać, bo mnie nie stać na ciebie. Ależ się oburzył !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z naszymi mozliwosciami tak raczej nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc 2:10 Sama sie przekonalas, ze placic powinni oboje a nie tylko jedna osoba i to niezaleznie od plci. Facetow tez czasem nie stac na nas. Takie placce dzis mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najżałośniejsze w tym jest to, że taki ktoś myśli że to kobieta będzie go utrzymywała, dbała o wszystko, płaciła rachunki a on tylko będzie z tego korzystał nic nie dając od siebie. i najżałośniejsze jest to że taki facecik marna namiastka mężczyzny nie widzi nic w tym złego. To jego Ego, przekonanie o tym że jest kimś wyjątkowym a jest tylko żałosny chłoptasiem szukającej sponsorki . Brzydzą mnie tacy faceciki. Każdy powinien się dokładać do rachunków, nie być pasożytem i nie żyć na plecach partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś spotkania z prostytutką wychodzą taniej niż spotkania ze swoją dziewczyną a korzyści są dużo większe x tylko, że prostytutka ci nie urodzi dzieci, nie będzie sprzątała ci ani gotowała, nie będzie cie kochać. Więc nie odkrywasz ameryki, że przelotnym seks z zasyfioną ku/rwą wyjdzie taniej niż związek z normalną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat założyła osoba, która nawet od własnego dziecka czy koleżanki będzie wymagała utrzymywania i płacenia za nią i nawet nie pomyśli o płaceniu na spółkę bo przecież każdy kto jej nie funduje wszystkiego to materialista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto podpuścić faceta, bo materialistę nie zawsze poznasz od razu. Obserwować, jak się zachowuje na randce, czy godzi się by kobieta za niego płaciła. Nagadać mu jak ci ciężko i zobaczyć, jak się będzie zachowywał, jak się zmyje to będziesz wiedzieć, o co chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet nie chce was utrzymywać i dawać się wykorzystywać to od razu materialista? :P Heh widać kto tu na kasę leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie kiedyś facet zaprosił na randkę. Ale chciałam być ok i zaproponowałam, że za siebie zapłacę tak prowizorka (mimo, że to on mnie zaprosił). Oczekiwałam odpowiedzi, byłam pewna, że powie - "No co Ty! nie wygłupiaj się" Ale faktycznie musiałam za siebie zapłacić i ledwo z portfela udało mi się wygrzebać potrzebną sumę ze stresem czy aby na pewno starczy... Nie muszę chyba dodawać, że mimo usilnych jego późniejszych starań już się z nim nie spotkałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facet nie chce was utrzymywać i dawać się wykorzystywać to od razu materialista? x ale rooochać chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I chyba nie tylko ona." <><><> To Ty na co dzień, w normalnych sytuacjach życiowych w wzwodzie zapierd/alasz :D ? Najssss. Darker mimo usilnych starań, a widzę, że się strasz, Twoje riposty są mało błyskotliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta która nie jest materialistką też zapłaci za kino itp :) za faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapłaci, ale uwierz że bardzo źle to świadczy o facecie, zwłaszcza gdy on zaprasza a ona płaci. ona zaprasza ona płaci, on zaprasza on płaci, ida jak znajomi na spotkanie, do kina, każdy płaci za siebie. Choć w 99 % przypadków, nawet jak spotykają się jako znajomi, ona chce płacić za siebie, to 99 facetów się bulwersuje i nie pozwala tego robić kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta która nie jest materialistką też zapłaci za kino itp usmiech.gif za faceta x płaci ten kto zaprasza. jak nie chcecie płacić za kobiety to ich nie zapraszajcie - proste. i czekajcie aż piękna laska sama was zaprosi - krzyż na drogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupniety_na_umysle
Sprytnie sobie autorka wymyśliła. Musiała długo myśleć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąpstwo i wyliczanie ile wydało się na kobietę to też przejaw materializmu panowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najczesciej tak jest, choc od kazdej reguly sa wyjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, bo najlepiej, żeby facet za wszystko płacił, spełniał każde zachcianki, a panienki mogły się prezentować przed innymi. Żeby było jeszcze śmieszniej, przyznają, że wszystko to w pełni ich (jasne, zwłaszcza za "ich zarobione" pieniądze). Wiele kobiet to takie same blachary jak dziołchy z wiejskich potańcówek, zobaczą lepsze ubrania, samochód, czy biżuterię i mózg doznaje natychmiastowego wyłączenia. A jak facet nie ma kasy to od razu śmieć, nic nie warty, obrażany i poniżany, choć w 99,9% się takich nie zna. Zupełnie inne są kobiety, które same na siebie pracują i wydają własne pieniądze, do tego rozsądnie, oczywiście nie będzie problemu jak raz na jakiś czas dołoży się jej do jakiegoś ciucha, czy butów. Takiej kobiecie warto, tylko gdzie takie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy faceci to jedni z najbardziej skapych w Europie , w Rosji a Anglii takiego skapstwa nie ma , moze tylko Niemcy też zydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×