Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet ktory nazywa kobiety materialistkami sam jest materialistą

Polecane posty

Gość gość
A mi sie zawsze wydawalo ze liczy sie intencja a nie cena prezentu. To ile musi na ciebie wydac od godziny czy od uslugi zebys uznala ze cie ceni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a odwrotnie to kim jest w takim razie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To równie dobrze możesz komuś nasrać pod drzwiami i powiedzieć, że liczy się gest. Mam taką zasadę - nawet w stosunku do siebie, że albo robię coś porządnie albo w ogóle. Jeżeli mam komuś dać szmelc, który tylko narobi problemów ( tanie perfumy są bardzo chemiczne i uczulające) to wolę w ogóle nic nie dawać. I zamknij mordę Darker bo jakbyś mnie zobaczył to kopara by Ci opadła. No ale nie dla psa kiełbasa. A z tym, że nie stać cie na mnie chodzi mi o to, że w drzwiach nie olałabym kolesia, który nie ma ani kultury ani przyzwoitości jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie zawsze wydawalo ze liczy sie intencja a nie cena prezentu. To ile musi na ciebie wydac od godziny czy od uslugi zebys uznala ze cie ceni? xxx jak najwięcej skoro i tak jesteśmy dla was prostytutkami to wolę być prostytutką za 500 niż za 15 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shaf ma poniekąd rację, co to jest za prezent "na odwal się"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"I zamknij mordę" x Oooo... a to twoja kultura osobista czy zasady savoir vivre'u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" jakbyś mnie zobaczył to kopara by Ci opadła. No ale nie dla psa kiełbasa." x Buhahaha na kafe wszystkie piekne i wyposazone i jakie powodzenie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhahaha na kafe wszystkie piekne i wyposazone i jakie powodzenie maja. xxxxxxxxxx Co ja będę Ci udowadniać zakompleksiony człowieczku :) Mogę Ci jedynie współczuć podejścia i życzyć upojnych chwil z Renią bo z takim podejściem do kobiet to raczej będzie Twoja jedyna wybranka :) Bez obaw. Ona nie ma wymagań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Darker tutaj pracuje sobie na wizerunek malomownego bystrego ironisty gardzacego kobietami. Kiedys chyba z nim gadalam. Cos tam mi przepowiadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Taki troche tajemniczy, niebezpieczny, pociagajacy a jednoczesnie gardzacy... :-D kwintesencja bad boya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki chce być :D i ten minimalizm treści w postach ma wskazywać na jego wyćwiczoną sarkastyczną postawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Skoro taki chce byc w necie, tzn ze w rzeczywistosci jest.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Kim innym. Przybiera tu bardzo okreslona postawe ktora byc moze dopelnia jego osobowosc, ktorej sam nie akceptuje. Ale tego juz nie sprawdzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akceptuje, akceptuje... tylko juz zauwazyl ze nie przysparza mu to przyjaciol, wiec trzyma na smyczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
No wlasnie z moich obserwacji wynika ze jak ktos akceptuje siebie to jest przyjazny dla swiata i ludzi... On nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich "darków" tu jest więcej, więc nic oryginalnego Też w oczy rzucił mi się jeden użytkownik (ale już pomarańcza, zwykły gość ale jedna i ta sama osoba), który z uporem maniaka pisze o "mentalności prostytutki". W ogóle to chyba jego ulubiony zwrot ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Aj no fakt, Darker jest jednym z wielu podobnych tutaj...Mimo usilnych staran aby byc wyjatkowym. A w ogole... Szkoda czasu na kafeteryjne dyrdymaly ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e no, panie, jak dla pana WSZYSTKIE kobiety to materialistki i prostytutki, to znaczyże pana mama równiez sprzedała sie za kase i ciebie dzieki temu urodziła, więc jestes synem prostytutki i ku.. rza.... prawda? wg twojej logiki... xxxxxxxx a na poważnie, widocznie do tylko takich pań cię ciągnie, skoro nie widzisz innych kobiet.... głebokie wyrazy współczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
"Skoro tak bardzo przeżywacie, że musicie zapłacić za kino czy kolację dla dziewczyny to sami jesteście materialistami." - g..o wiesz. Ja uwielbiam robić tak jak w tym filmie: http://www.youtube.com/watch?v=O87EayHrKqY Wiele razy kupowałem przy dziewczynach drogie drinki i dawałem sute napiwki - więc chyba aż tak bardzo na kasie mi nie zależy? Zależy mi tylko na tym, żeby dziewczyna nie powąchała mojej kasy. Jesteś taka nowoczesna, wyemancypowana, mocna w gębie, wszystko widziałaś, wszędzie byłaś? To zarób i sobie kup! Proste! Ja, cham, prostak, idiota umiem zarobić to chyba taka wspaniała dziunia także? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele razy kupowałem przy dziewczynach drogie drinki i dawałem sute napiwki - więc chyba aż tak bardzo na kasie mi nie zależy? Zależy mi tylko na tym, żeby dziewczyna nie powąchała xxxxxxxxxxxxxx to tylko potwierdza to, że oprócz tego, że jesteś materialistą jesteś też egoistą. Rozumiem, że stosujesz się do własnych zasad i walisz sobie sam konia bo przecież możesz to zrobić sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu teoria. Jeśli facet na prawdę nie jest materialistą a kobieta jest na prawdę materialistką (lub odwrotnie) to nic tego nie zmieni. I zarówno kobieta czy mężczyzna może to drugie nazywać materialistami mimo że samemu nie są nimi.... fck logic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swojej mamie (albo tacie) też byś dał w prezencie breloczek-gratis dodany do gazety za 2 zl bo liczy się gest???? TAKIE ZACHOWANIE MOZE BYC ZARÓWNO CHWALEBNE (mama się wzruszy)JAK I PONIZEJ KRYTYKI (czuje sie urazona)...W ZALEZNOSCI OD TEGO JAKIE MA MOZLIWOSCI FINANSOWE DARCZYNCZA!! Tak sie jednak sklada, ze doroslego faceta na ogól (o ile nie jest totalnym spolecznym marginesem) stac na nieco bardziej kosztowny podarek dla osoby na ktorej mu zalezy, a jesli tego nie robi...to albo jest skrajnym sknera albo mu nie zalezy.KOBIETY WYCHODZA Z TEGO SAMEGO ZALOZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. gdy umówiłam się ze stażystom i on postawił mi pizze za 20 zł to naprawdę potrafiłam docenić ten gest (sama byłam wtedy na stażu i wiedziałam, ze w stosunku do tego, pożal sie boze stypendium, te głupie 20 zl to znaczacy wydatek)...ALE, analogicznie, gdy zaczęłam spotykać sie z facetem zarabiajacym naprawde niezle, który pożałował 100 na to aby zapłacić za bilet do teatru na spektakt, na który mnie zaprosił to...uznalam, ze mu nie zależy (tzn zalezy mu na miłym spedzeniu czasu jak najmniejszym kosztem a nie na mojej skromnej osobie) i...ucięłam kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie a ja głupi myślałem że seks to coś co obu partnerom powinno sprawiać radość i przyjemność. A jak tak czytam te wypowiedzi kobiet to wyłania mi się z tego fakt że kobiecie nie zależy na sensie z "ukochanym" partnerem tylko patrzy jak najdrożej d u p ę sprzedać. I jeszcze się burzą że się ich do prostytutek porównuje. Jedna różnica w tym że prostytutką d u p ę nieznajomemu sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość comamzrobicwlasnie
Mam męża i kochan Koke bodygarda .jak mam życ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jedna różnica w tym że prostytutką d u p ę nieznajomemu sprzedaje " x Nie. Jedyna roznica w tym ze prostytutka nie udaje nikogo innego niz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×