Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet ktory nazywa kobiety materialistkami sam jest materialistą

Polecane posty

Gość gość
mnie też to zastanawia...przecież to normalne, że jak kogoś gdzieś zapraszasz to przynajmniej oferujesz pokryć koszty. W domyśle jest to powiedzenie, że tak bardzo zależy Ci na towarzystwie tej osoby, że chętnie za nią zapłacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz powtórzę - skoro i tak uważacie nas za prostytutki od dzisiaj za wszystko płacicie! a jak nie to pozostaje wam tylko rączka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ****** przyjemnie jak dziewczyna sama chce a nie dziwke za kase. Tak najezdzacie na tych co do dziwek ida ale same z gardla byscie wydarly zeby tylko facet zaplacil. Hipokrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz powtórzę - skoro i tak uważacie nas za prostytutki od dzisiaj za wszystko płacicie! a jak nie to pozostaje wam tylko rączka! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Nie wrzucałabym wszystkich facetów do jednego wora ;) Są też tacy dla których zapłacić za swoją kobietę to nie przykry obowiązek a powód do dumy i sama przyjemność. Niektórzy panowie sami chcą imponować kobietom zapraszając do drogich restauracji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie przyjemnie jest kiedy facet zapraszając mnie gdzieś nie mówi "chętnie się z tobą spotkam...ale tylko jak za siebie zapłacisz, jak nie to spoko, nieważne, spotkam się z taką która akurat ma kasę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Jak lasce zależy najbardziej na kasie to nie materialistka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie przyjemnie jest kiedy kobieta zapraszana przeze mnie gdzieś nie mówi "chętnie się z tobą spotkam...ale tylko jak za mnie zapłacisz, jak nie to spoko, nieważne, spotkam się z takim który akurat ma kasę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiego omijać wielkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie mówi, że nie materialistka. Materialistka, zgadza się. Ale koleś, który ciągle o tym myśli i wylicza każdy grosz wydany na dziewczynę też jest materialistą. Skąpstwo to przejaw materializmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam problemu zapraszać faceta i zapłacić za niego, ale z zasady jest tak, że to facet pierwszy zaprasza. Jak Ci się to nie podoba to siedź jak wielka, obrażona kwoka i czekaj, aż ktoś zapłaci ci za kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zażwyczaj jest tak iż w innych najbardziej przeszkadza nam to, z czym u siebie nie umiemy sobie poradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo facetow nie radzi sobie ze kobiety sa takie sprzedajne i lase na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To chyba już lepiej mieć "mentalność prostytutki" niż być z facetem który wypomni każdą kawę i ciastko za które musiał zapłacić. Co za sknery.... znam takich ktorzy jako argument w dyskusji uzywali ze zmienili lasce kolo w samochodzie...bo jakby wezwala pomoc drogowa to by musiala zabulic, a sama nie potrafila - ktorym to autem nota bene wiozla ICH w ICH sprawach. mentalnosc sknery osiaga czasami poziom absurdu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie rozumiem takiego myślenia. Przykład, jeden z wielu, jak to działa w moim przypadku. Byłam na spacerze z facetem, zachciało mi się gorącej czekolady więc kupując sobie kupiłam i jemu. Nie rozumiem jak można w takiej sytuacji oczekiwać zwrotu takiej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Koleś, który ciągle o tym myśli i wylicza każdy grosz to też materialista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mentalnosc sknery osiaga czasami poziom absurdu" x Mentalnosc prostytutki tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech będzie, że jestem wyjątkowo tania prostytutką...bo ile ta kawa czy obiad może kosztować? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darker
"Skoro tak bardzo przeżywacie, że musicie zapłacić za kino czy kolację dla dziewczyny to sami jesteście materialistami." x Faceci to debile. Jak im do łba wbito za młodu, że trzeba fundować kolacje, kino czy wszelako pojętą rozrywkę bo tak własnie wygląda poważne randkowanie/związek to z uporem maniaka tak będą postępować i dziwić się, że seksu mało (a częściej wcale) a kasy z portfela wciąż ubywa. I słusznie. Ja też bym brał garściami gdyby mi coś fundowano za darmo. Obiad? Chętnie. Seans w kinie? Super! A! i jeszcze popcorn dla mnie i kubeł coli :D I tak weekend w weekend. Nie miejcie serca dla frajerstwa. Funduje? Brać! Bierzcie ile tylko możecie. Niech wp*****la suchy chleb z masłem i narzeka skoro jest imbecylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to jest tak, że jak facet naprawdę kocha kobietę, zależy mu na niej to nie wylicza jej ile wydał na prezent dla niej. Jeżeli to robi albo kupuje jej tylko tanie podróby perfum za 15 złotych to znaczy, że chce sobie tylko bzyknąć i ma ją głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to jest tak, że jak kobieta naprawdę kocha faceta, zależy jej na nim to nie wylicza jej ile wydał na prezent dla niej i dba o to zeby nie wydawal za duzo. Sama sie wtedy stara . Jeżeli to robi albo kupuje jej tylko tanie podróby perfum za 15 złotych to cieszy sie ze dostala bo dostala od ukochanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci sknery-materialiści, chcą "zamoczyć" ale jak najmniejszym kosztem, dlatego wyliczają każdy grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Faceci sknery-materialiści, chcą "zamoczyć" ale jak najmniejszym kosztem, dlatego wyliczają każdy grosz." A na ile się wyceniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to robi albo kupuje jej tylko tanie podróby perfum za 15 złotych to cieszy sie ze dostala bo dostala od ukochanego. xxxxxxxxxxxx jeżeli wylicza mi ile wydał na prezent na mnie to się nie cieszę bo to znaczy, że ma mnie głęboko w dooopie i tylko liczy na to by zaliczyć mnie jak najmniejszym kosztem. A perfumy za 15 złotych....seriously ? Nawet dzieci w podstawówce robią sobie paczki za wyższą kwotę...po takim prezencie raczej nie myślałabym, że traktuje mnie poważnie skoro dzieci w podstawówce potrafią wykazać więcej inicjatywy wobec siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nawet dzieci w podstawówce robią sobie paczki za wyższą kwotę" Tylko, że to rodzice płacą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker, mnie ma kto grzmocić więc się nie wysilaj ;) A gdybym była singlem nie byłoby cię stać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli liczba w twoim nicku to rok urodzenia to wysilać bym się nie musiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne kto. Chodzi o fakt, że obca osoba może więcej dać na paczkę, dla drugiego dziecka, którego pewnie nawet nie zna niż facet, który podobno mnie by kochał na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to akurat nie rocznik ;) Choć jestem bliżej 30stki niż 20stki niestety :) ale to nie wpływa na moją atrakcyjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prezentów to zawsze się znajdzie ktoś kto da lepszy. Taki przelicznik, że jak kocha to cos da jest dziwaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×