Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdrosna o jego erotyczna przeszlosc

Polecane posty

Gość gość
Ja mialam jak tu wipisuje jedna z osób.Ja cnotka mąż prawiczek.Nie mogę pojąć jak można siewycierac jak szmata aby zaliczyć.Czekac na osobę ,która jest prawiczkiem i Go szanować nie z byle powodu zrywac potem juz masz drugiego czy trzeciego itd...Aostaje sie szmatą!!Szcunek do chłopaka i odwrotnie potem do męża.Mój chciał być zawsze przy badaniu u ginekologa na fotelu i przy porodach.I nie mialam nic przeciw bo intymność to ja i moja połówka a nie ja i ginekolog,czy położniek.A mamy Prawo do obecności osoby bliskiej nawet w szpitalu przy badaniu i zabiegu ust 2008 r art 21 Prawo Pacjenta..A ty dla komfortu psychicznego powinnaś miec dobry seks z obcym facetem z duzym k*****m by cie zaspokoił.Inaczej zwariujesz rozmyślając o ty co mąż robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze temat umarł śmiercią naturalną, ale 15:06 odezwij się, bo gdy czytam Twoja wypowiedź po raz kolejny to zaczynam się bać,ze ktoś mnie tu rozpoznał, albo że jesteś moim narzeczonym☺Skąd o tym wiesz, dlaczego masz takie samo podejście jak on i dlaczego rozumiesz mój tok myślenia? I jeszcze wiesz, że przeczytałam to wątpliwe dzieło o wewnętrznej bogini... PS. Jesteś mezczyzna?☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałam.☺ Wydajesz się byc dojrzałym emocjonalnie i seksualnie facetem. Tak z ciekawości (wybacz, ale w końcu jesteśmy na forum erotycznym)- czy zdarzyło Ci się odlac na partnerkę? Jeśli tak, jakie odczucia temu towarzyszyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy takich pragnień.Ale wiem,ze sa tekie co lubieja odlanie sie w cipkę i dalej trzyma jak stanie to ja rżnie.Nie mamy takich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze ze ja też nie miałam takich potrzeb ☺ teraz nie spocznie, póki tego nie zrobimy (on raczej nie jest zbyt chetny) no ale niestety, jak to określiłes zawody rządzą się swoimi prawami ☺Jest w tym coś, co mnie osobiście bardzo pociąga. Taka drobna kinky nieprzyzwoitosc- jeśli robi się to z tym jedynym to może być ok. (oczywiście jesli to ja jestem The One )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak spytam czy np.Masz go przy badaniu u ginekologa pochwy lub podczas porodu gdy rodziłas???Skoro piszesz że to ten jedyny!Aja gdybym chciała to mąż by mi to zrobił bo się nie Krępujemy siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co chodzi z tym ginekologiem? Poważnie. Skąd ten trolling? Gdzie się nie obejrzę, tam ten wątek, nawet na moim topicu w ogóle nie w temacie. Odpowiadając: u gina- zależy od powagi sytuacji, ale raczej w trakcie samego badania nie. Porod- jak najbardziej zamierza asystowac, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×