Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

Gosciu jak ci nie pasuje to wypad, nam to lata koło dupki :) wiesz, jakbyś chciała pogadać to by Tobie nasz język nie przeszkadzał, każdy jest człowiekiem innym i pisze jak mu się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do goscia jesli czytasz od poczatku to na pewno wiesz z kim sie dogadasz a z kim nie Ja akurat podchodze do ciazy troche chyba bez emocji,moze dlatego ze to 3 ciaza,moze dlatego ze nie planowana,wiem co mnie czeka, robie zakupy bo chce miec je z glowy i tyle.nie wrzucam tu zdjec bo juz kiedys pisalam ze nie wrzuce ich na ogolnopolskie forum, zreszta powiem szczerze malo interesuja mniwe zdjecia z usg innych dzieci i nie ogladam ich.po prostu pomijam te kwestie na forum a jesli sie z kims nie zgadzam to o tym pisze,po to jest forum do wymiany pogladow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak uwazam, gosciu, domyslam sie ze sa inne grupy na kafe rowniez na kwiecien, niejednej tez niepasowalo to, w jaki sposob piszemy ze soba, i odeszla. wiec to twoj wybor czy chcesz tu byc czy nie, a nie to, bys nas tu wytykala ze piszemy takim czy takim jezykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiesz mnie. Nikogo nie atakuje. Nie chcę nikogo krytykować. Pytałam tylko o kogoś o względnym poziomie. Spoko zrozumiałam. Przepraszam, że mące spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I a propos "cycusiów" :) Pytanie do kobiet dzieciatych :) Co polecacie do pielęgnacji sutków? Baaardzo mnie swędzą i zaczęła mi schodzić z nich skóra. Wyczytałam, że w takim przypadku dobrze jest natluszczać czymś, co kobiety używają podczas karmienia do pielęgnacji. Czy macie coś sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy co masz na mysli mowiac o poziomie wzglednym?piszemy swoimi zdrobnieniami, owszem, kazda po swojemu, nie przeszkadza mi to, a powiem Ci ze bardzo się cieszę ze tu jestem, bo dziewczyny są cudowne, wesprą i - mamy- wiele podpowiedza i naucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli niektóre dziewczyny mają ochotę o swoich piersiach pisać cycusie, o współżyciu z mężem - seksik, to niech piszą. To ich sprawa. Sama tak nie mówię,ale przecież nie będę narzucała, jak inni mają mówić. Także, jeśli dziewczyny mają ochotę pisać o swoich cycusiach, dupkach i seksikach, to proszę bardzo. Ja o SEKSIKU nie będę pisała, bo mam zakaz :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja was kocham, i chociaz ostatnio was zaniedbalam, to kazda z was jest inna i co z tego :) wlasnie o to chodzi:) jestesmy jak jedna wielka rodzina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam że ja nie mam zakazu, a jakoś mnie nie ciągnie. tzn może boję się i chyba dlatego, za to często snię o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze duzo sie tu dzieje :) ja niedawno wrocilam od tescia :) i czuje sie jak balon najadlam sie golabkow :) A wlasnie ja mam ochote na seks a moj maz nie chce moze dlatego ze teraz mi niektore pozycje nie odpowiadaja. No nie wiem w sumie to teraz odwrocil sie do mnie swoja dupka i gra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spisywania, myslalam kiedys by zalozyc 'pamietnik' i opisywac dni mojej ciazy, odczucia humory, i pewnie niezle bym sie usmiala z tego, ale to takie wpadlo do glowy i zaraz wylecialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutkaaa a moze on tez sie boi - w sensie ze moglby dziecku krzywde zrobic czy cos. moj to pytal mnie czy mu nic nie zrobi i w ogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżynka123
ja np prawie nie używam takich zdrobnień bo po prostu nie lubie, nie jest to dla mnie naturalne, ale tez nie przeszkadza mi ze inne dziewczyny uzywaja, kazda pisze jak lubi i to jest fajne, wątek jest chyba po to żeby było miło, zeby sie odstresowac, rozbawic ale tez dowiedziec czegos ciekawego jak np ostatnia lista usi, fajna i przydatna rzecz, czy doswiadczenia z jakimis dolegliwosciami czy porady lekarzy, to jest dobre, zreszta chyba na kazdym forum chodzi o cos takiego o wiedze, o dobre samopoczucie o rozrywke o fajne znajomosci. I załoze sie ze na absolutnie kazdym forum trafiaja sie i takiei takie kobiety (lubiace zdrobnienia i nie, traktujace ciąze mega powanie i traktujace ją bardzo emocjonalnie), a kto nie potrafi zaakceptowac tych różnic po prostu nie bedzie pasował do żadnego forum bo ciezko trafic na same mega powazne kobiety mówiące tylko jezykiem naukowym bez zadnych zdobnien i bez poruszania smiesznych i "głupich" tematów, zreszta przesada w taka strone tez jest niezdrowa. Badzmy tolerancyjne i wtedy mysle ze kazda bedzie sie tu dobrze czuła. Przeciez mozna omijac tematy które nie interesuja, a odpowiadac na te dla siebie ciekawe. Dziewczyny może mają sporo czasu to sobie pisza o jedzeniu, a cyckach itd, lubia to pisza, prosta sprawa. Ty Gościu nie lubisz to nie pisz, a wspomnij o temacie który cie interesuje, na pewno znajdzie sie osoba która tez to zainteresuje. Najpierw spróbuj a dopiero jak nie wyjdzie to narzekaj i uciekaj. Tak samo narcystyczna wystraszyły cycusie :) ja np tak swoich piersi nie nazywam, nie planuje tez karmic dziecka cycem, tylko piersia, ale jak inne kobiety tak nazywaja to co z tego? ich sprawa. Przy czytaniu o cycusiach sie usmiechne i przechodze dalej bo nadal jest miło :) narcystyczna i gościu, poskaczcie sobie po innych forach, na pewno spotkacie jeszcze duzo cycusiów, dzidziulków itp. Tak juz jest. Jedyne wyjscie to albo nie pisac na zadnym albo zaakceptowac innych ale nadal byc soba. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn! ps. Musiałam to skomentowac, szkoda zeby taka miła atmosfera sie tu psuła jakimis pretensjami o słownictwo. Moze dałam komus do myslenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
libido szaleje mialam wczoraj taka ochote, ze blagalam mojego niemalze na kolanach, potem zarzucil zartem ze podczas naszego maratonu filmowego bedziemy miec 3 przerwy na seks i wiecie ze po 5 odcinkach bylam tak zmeczona ze jak cos zasugerowal to mu pokazal swoja dupke i usnelam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, ale ja pytalam ginekologa i az sie zaglebilam, przeciez penis nie jest taki dlugi zeby siegal az do szyjki macicy, ktora w ciazy jest wysoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i sie boi ale tez chodzi o te pozycje bo ostatnio powiedzial ze ma nadzieje ze po ciazy bedziemy sie kochac tak jak i przed :) Dzisiaj mi powiedzial ze idzie ze mna na nastepna wizyte bo ma nadzieje ze zrobi mi usg i zobaczy dzidziusia :) A dzisiaj na tzw "zjezdzie rodzinnym" kazdemu pokazywal moj brzuch i taki zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz zabronił ze względu na polipa, po stosunku może mocno krwawić, no i mamy się wstrzymać :( no to zaciskam nogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×