Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

Kasiasianko Ty się kochana nie ciesz bo dziś to z pewnością będzie macanko! mój mąż to zawsze na kacu taki rozochocony jest że nie ma nie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a duze juz macie brzuszki ja zaczelam 16 tc i mam narazienie jest jakis wielki ale juz widac pod ubraniami i piersi wieksze choc waze teraz 50 kg dopiero 2 kg do przodu nie wiem czy nie zamalo:) Ja jakos od tygodnia po zjedzeniu ale nie zawsze czuje takie jakby laskotanie jakby ktos w srodku mnie laskotal ale nie wiem czy to maluszek;) Ja mam wizyte dopiero 21 wiec jeszcze ponad tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam spory a kilogramy leca w dol od poczatku schudlam ponad 2 kg.. i poki co nadal waga w dol spada, ale to chyba przez wymioty i to ze na jedzenie patrzec nie moge.. myslalam ze juz to minie ale jakos nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc , ja niczego nie kasowalam i raczej sie skasowac nie da , nie wiem dlaczego tej odpowiedzi nie ma ... dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata tak wydaje mi się,że właśnie tak czujesz maluszka,ja też tak mam po jedzeniu szczególnie,pływa rybka i się ociera,rozpycha.Jestem w 13 tyg ale to moja 2 dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o brzuch to już widać, szczególnie wieczorem jak jem cały dzień potem flaki wybija i bębenek jest.Waga w sumie w miejscu 50kg czasem +0,5kg bo z załatwianiem mam od zawsze problemy ale ale ale dziś mam ogórkową taką kwaśną to będzie się działo łuuuu....hahaha zaraz waga w dół poleci hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to sie stalo z tym znikajacym postem ale sie stalo,probowalam na rozne sposoby i ja jakos nie moge usunac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po śniadanku, zaraz lecimy na zakupy bo wczoraj nic praktycznie do jedzenia nie kupiliśmy. Ja się wczoraj przestraszyłam bo co jakiś czas strasznie mnie kuło w lewej piersi , nie wiem co to mogło być , na wieczór było najgorzej. Ja już więcej " ruchów" nie poczułam, więc nawet nie wiem czy to było to. Teraz z niecierpliwością czekam do 21 na wizytę aż znowu zobaczę malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mniejsza ja tez nie umiem dziwne no ale wpisu brak , dalej boli mnie w podbrzuszu taki dziwny bol nie wiem co to czy cos z macica czy jak ale boli jak wstane jak chodze , a wczoraj bolal mnie brzuch tak jakby od tego antybiotyku i nie wiem czy go nadal brac czy nie a wizyte mam dopiero 23 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzata a co do brzucha to rosnie , mysmy wrzucaly zdjecia na poprzednim forum kwietniowki 2015 mozesz sobie poogladac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana94 - co do antybiotyku, to skontaktuj się z rodzinnym lub ginekologiem. Mój syn nie może brać np. amoksiklavu, bo też go boli od niego brzuch i ma biegunkę. Ale sama nie przestawaj brać. A bierzesz osłonowe? Nam lekarz każe brać w trakcie brania antybiotyku i z 2 tygodnie po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A brzuch mi też rośnie... wieczorem, jak jestem najedzona i mam wzdęcie ;) Rano jest jakiś taki mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Hej. :) A mój brzuch wygląda tak, jakbym pod sukienkę włożyła sobie nadmuchanego balona. :D Zaraz jadę z rodzicami odwieźć siostrę - studentkę od 1 października. ;) Muszę zobaczyć jak się urządziła. Najlepsze jest to, że mama zrobiła flaczki! Jak ja to uwielbiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj natknęłam się na artykuł dotyczący tego,że kiedyś położne rozpoznawały płeć dziecka po jego tętnie.Podobno tętno 140 i po niżej to chłopiec a powyżej to córeczka.To taka ciekawostka,podchodzę do tego sceptycznie ale jestem ciekawa jakie miały tętno Wasze pierwsze pociechy i jak to się pokrywało z płcią?A może teraz już co nie które wiedzą co noszą pod serduszkiem i jakie ma tętno? Moja Nadia miała 168um a teraz mój dzidziuś miał 165um to jestem ciekawa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kati34, z tym tętnem to prawda. Położna mi powiedziała w trakcie badania dopplerem, że jej to wygląda na chłopca, bo tętno chłopców jest bardziej leniwe i ona w ciągu ponad 20 lat pracy pomyliła się zaledwie 2 razy. W moim przypadku miała rację, urodził się syn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
haha dobry test:D:D mi wyszło na 35%chłopiec, na 65% dziewczynka z tym tetnem słyszałam cos o tym, ale nie pamietam jak miałam w tamtych ciazach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taka zabawa,tak jak z tymi kalendarzami chińskimi.Z córką mi się nie sprawdziło a teraz na jednej stronie od kwietnia do pazdziernika mam córki a na innej stronie lipiec,sierpień syn.To też mają być lata skończone a nie rocznikowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda ma wizyty prawie pod koniec października to wtedy się dowiemy :) jeszcze troszkę cierpliwości, póki co dbac o siebie i koniec!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz kasienka że będzie już widać ja liczę że może w listopadzie się dowiem bo ja z końca kwietnia jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jutro wizyte, ale to jeszcze za wczesnie nastepna wizyta bedzie za miesiac,a za dwa na połowkowym na pewno sie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz powiedział, że koło 16-17 tyg to już może powiedziec. jezeli tylko dobrze dziecko się odwróci, no i lekarz będzie miał pewność. ja mam 3list i liczę na to, że sie dowiem. gdzieś słyszałam że szybciej poznają chłopców jak dziewczynki, ale ile w tym prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
ja dopiero 13tydz wg OM,wg usg 14, zobaczymy co jutro mi powie, zawsze mi mowił płec dopiero na usg połowkowym chłopcow niby predzej bo maja dyndajacego siusiaka:D ale czytałam ze jesli lekarz mowi ze nie widzi siusiaka i na tej podstawie twierdzi ze to dziewczynka to nie nalezy sie nastawiac bo dopiero widzac wargi sromowe moze powiedziec ze to kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×