Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

W d****h im sie poprzewracalo :D ciekawe co jeszcze wymysla.. niech troche swoich pensji oddadza dla innych a nie.. ciekawe jakby poradzili sobie za najnizsza krajowa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko ze oni twierdza nic za darmo haha ze jak sie zarabia srednio po 4 tysiace to co miesiac za soboty bedzie 300 zl hahah to ciekawe ile za soboty zarobia ci co zarabiaja najnozsza krajowa pewnie 50 zl na miesiac , idioci grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wymyslaja. Masakra w tej Polsce jest wcale sie nie dziwie ze ludzie za granice uciekaja. Sama bym wyjechala gdyby warunki byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie się rozpisałyście znowu, z dnia na dzień coraz więcej do czytania :) Ja dziś od rana źle się czuję, kurde mdłości mi wracają. Do południa leżałam, potem na małe zakupy pojechaliśmy i po drodze do burger kinga na wielkiego hamburgera z frytkami i mirindą , dziś na noc mam córkę brata, ostatnio jak była to pół nocy nie przespałam bo patrzałam czy śpi hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pięknie lubię tu pisać bo każdy pisze to co myśli ale zginął post narcysystycznej z którym się zgadzałam bo nie lubię nie potwierdzonych tekstów szczególnie że nikt nie napisał że nie jest pewien tego co wypisuje tylko z wielkim przekonaniem się udziela. Mogę się dowiedzieć jak to się stało że już go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałatka z czerwoną fasolką
Polacy wygrali z Niemcami, ja pierniczę :P A co tu się odbywa? W ogóle w jakiś sposób można posta usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no właśnie nie rozumiem ale nana myślę że potwierdzisz że on był zresztą twoja odpowiedz na niego została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
Jak tam po meczu dziewczyny? Jak to teraz z tym becikowym?nie mozna jakiejs kwoty przekroczyc,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana do irytacji mi daleko:) poprostu nie lubię jak ktoś cos przekreca i rozsiewa dalej w swiat by posiac troche zawirowań i negatywnych emocji:) proszę zmienmy reputacje kobiet w ciąży:) ze jak masz brzuch to mozg odplywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżynka123
jestem i ja ale na tym nowym forum nie wszystko widze, nie wiem o co chodzi z postem narcystycznej bo go nie ma, widze nany odpowiedz, tak samo wczesniej tez nana pisałas cos o swoim lubym ze nie znasz sie na tym i do wieczora skoncza o czym to było tez nie mam pojecia bo wczesniej nic na ten temat u mnie nie widac. Ehhh dziwne. Stare forum u mnie bez zakłóceń chodziło. Może mało pisałam ale staram sie podczytywac regularnie. :) ja to nie moge długo zasnac ale rano to tak 9-10 sie budze i jeszcze do południa potrafie sie wylegiwac z ksiazka :P do pracy wstawałam o 4 to teraz nadrabiam ale juz za długo chyba, chciałabym sie chociaz na wstawanie oo 8 przestawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana pisała wtedy o naprawie samochodu przez narzeczonego że nie idze do niego bo się na tym nie zna. Widziałam te posty, narcystycznej też tylko nie wiem jak to się stało że go nie ma. No wygrali polacy dla mnie jakoś bez euforii jak siatkarze grali to na mistrzostwach aż płakałam ze szczęścia a tu jakoś brak mi emocji. Jakie ja mam koszmary nocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki! Ja juz po sniadanku!Wy jeszcze pewnie śpicie?....moja mala wstaje ok 6 to ja leniuchować nie mam szans. Ale jakoś nie mogę odrobić tego niedospania jak budziła się w nocy często,nawet nie dawno bo ząbki szły i szły a jeszcze nie wyszły... Gabryjelka co Ty taki poranny ptaszek? ja też ostatnio mam takie realne sny, w każdym razie je pamiętam bo kiedyś to nawet nie wiedziałam czy coś mi się śniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) ja znowu wstalam z potwornym bolem glowy :/ Wszystkie posty sa tylko pewnie wam sie nie wyswietlaja tez tak mam czasem. Moj maz z taka ekscytacja ogladal ten mecz ze kilka razy by z lozka spadl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) ja znowu wstalam z potwornym bolem glowy :/ Wszystkie posty sa tylko pewnie wam sie nie wyswietlaja tez tak mam czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
witam wszystkie brzuchatki w niedzielny poranek : ) Wreszcie doczekalam sie na męża :) nie widzieliśmy się od 2 sierpnia więc wczoraj zobaczył swoją żonkę z brzucholem :) ach jak się zachwycał :) ale jeszcze bardziej podobały mu się cycusie dwa nr większe :) Wczoraj wybraliśmy na sklepy z art dla dzieci :) kupiliśmy łóżeczko i oglądaliśmy wózki :) chyba zdecydujemy się na xlandera bo jest lekki i niski wsam raz dla mnie :) ma pojemny koszyk i fotelik samochodowy :) ale nie pamiętam modelu . Teraz sniadanko a potem na spacerek :) dzisiaj ma być zowu upał taki jak wczoraj więc korzystam a tym bardziej że męza mam tylko na tydzień . Usia trzymaj sie skarbie będzie dobrze * ma Lenka nie zwracaj uwagi na docinki :) kurcze trochę miałam tematów do nadrobienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj od południa walczyłam z bólem głowy. Masakra. Poddałam się przed 24 i wzięłam tabletkę dzięki czemu zasnęłam. Niestety nie zapowiada się,że dzisiaj będzie lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi sie przespac całą noc ( oprucz wstawania na siusiu ) mała też przespała i śpi do tej pory, w sumie mąż też jeszcze śpi, takie śpiochy :) i całą noc mi się śniło że chce mi się pić :) ciekawe jaka u nas pogoda dziś będzie bo wczoraj masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie deszcz nie pada ale rewelacji nie ma. Mi dziś mąż zrobił tosty z sosem czosnkowym na śniadanie ale super poranek. Ja to się standardowo zamartwiam czy wszystko jest ok. Usg już miesiąc nie miałam robione dopiero w środę będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati ile twoja corka ma lat? Moja 5 ale tez ranny ptaszek,jak spi do 7 to mam luksus:)za to najpozniej o 21 juz spi Jak sobie przypomne nocne wstawanie to mam ciary,nienawidze w nocy wstawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mąż pocieszył po którejś nocy, jak nie mogłam spać... Pomyśl - rzekł - jeszcze tylko kilka lat i znów będziesz mogła się wyspać :) Ach, mam nadzieję, że starszy synek, będzie już mógł ogarnąć 2 latka i da nam w weekend pospać :) A głowa znów zaczyna boleć, wrrr... może to wina tej cholernej pogody u nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titilinka moja Nadusia ma 2 latka, teraz 17tego będzie miała, w sobotę imprezka! Od wakacji wychodziły jej dolne 5 i jeszcze nie wyszły...pobudka co godz,płacz... Ale ja ją karmilam cycem tez do 15tego mca i była nauczona zasypiania przy cycku to jak w nocy się obudziła to zaraz płacz bo nie umiała bez cyca zasnąć i tak w koło macieju a ja wiecznie z podbitymi oczami.Teraz jest juz lepiej czasem budzi się ok 12-1 na mleko i śpi do 6-6 30 czasem wcześniej wstaje... Więc dziewczyny korzystajcie ile możecie teraz z leniuchowania bo jak bobasy się urodzą to przekichane, tak jak tu któryś mąż stwierdził,że 2 lata nieprzespane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam na co liczyc moj starszy ma juz 11 lat wiec mysle ze sam bedzie sie angazowal szczegolnie ze to taki cieply chlopczyk lubi male dzieci.Jak przychodzi 3 letnia siostrzenica to moze jakos super czasu jej nie poswieca ale zwraca uwage zeby jej sie nic nie stalo. Stwierdzil ze on chce jednak brata no zobaczymy co z tego wyjdzie. Dzis stwierdzil ze moge dluzej polezec i naczynie za mnie pomyl pewnie do poprawy ale i tak ciesze sie strasznie:),teraz ogladaja na dole jakis film a ja leze w łóżku jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati 18 urodzidzila sie moja chrzesnica i tez teraz i w piatek i sobote idziemy na impreze bo i 3 lataka chrzesnicy i 18 siostrzenicy nam sie szykuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati moja urodzona 16-stego:) tak wiec za 4 dni skończy 5 lat:) Mojej jak wychodzily 5 to tez tak dlugo,koszmar,strasznie przechodzila zabkowanie brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie ;* Wam to się przewraca, matko boska 00.00 a te nie śpią :D ja wczoraj w gościach tak pojadłam, że dziś w wc sama ze sobą nie mogłam wytrzymać, ale armagedon :D a mój po prostu zwłoki... także noc miałam baaaardzo ciekawą, wsłuchując się w chrapanie ( pocieszenie - mogłam iść spać bez żadnego 'no daj no tu sie dotknąć, daj tam' :) ) także pod tym kątem luz :) poza tym zmartwiłam się, bylo tak słonecznie, a dziś wstaje i jest pochmurno;/ dobre tyle że nie pada... na śniadanko zjadłam goląbka i popijam herbatkę, a rosołek już się gotuje:) cycki kury obowiązkowo później z ziemniaczkami i gotowana marchew. wiecie co, rano jak tak głaskałam się, to albo coś poczułam, albo to znów moje flaczki się przewracają, ale wierzę że to 'ktoś' odpowiedział na moje ciepło :) bardzo chcę w to wierzyc:) miłego przedpołudnia misie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×