Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

Kasiasinko - u mnie dziś były ziemniaczki z pulpetami w sosie koperkowym i buraczki. Syn ostatnio ma fazę na buraczki i do każdego obiadu może je jeść. A ja jakoś nie mam zachcianek, tylko słodycze mi nie wchodzą, a czasami sobie myślę, żebym zjadła... po jednym gryzie mam dość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mami co do wczesniejszego pytania tak biore osłonowe a lekarka wie na co jestem uczulona i antybiotyk zaleciła nawet pytała mojego ginekolog o to czy moze podac :) aaa widze jakis test robicie za chwilke tez zrobie ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik: Na 39% będzie to chłopczyk. Na 61% będzie to dziewczynka. haha ciekawe co maja włosy siwe czy ufarbowane naszej mamy do tego co nam sie urodzi haah ;d ale test fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki sluchajcie biore ten urosept na bakterie w pecherzu a czy powinnam sie bac o maluszka jestem pierwszy raz w ciazy i tak o siebie dbam , a mam straszne wyzuty sumienia ze biore ten urosept ale pan doktor mi kazal zeby wyplukac te bakterie eh stresa mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze skoro ci lekarz kazał brac to wszystko bedzie dobrze Ja tez sie martwie bo biore antybiotyk a dbam o siebie i wgl no ale z choroba nie wygrasz ;d tez mam nadzieje ze mi to nie zaszkodzi ale trzeba sobie tłumaczyc to tak ze lekarze wiedza co robia ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mami to fajnie ze Twoja pociecha lubi buraczki, zdrowe sa i na pewno na zdrowie mu to wyjdzie! Malgorzata, wiele dziewczyn pisalo tu kiedys, ze bierze urosept, wiec mysle ze nie ma co sie martwic, a najlepiej to jesc suszona zurawine, daje taki sam efekt i pic duzo wody :) jak mija wieczor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem mądrzejsza po teście :) No mogę mieć pewność, że będzie albo chłopiec albo dziewczynka :D wyszło 50% do 50% :D A Młody niech je buraki, babcia kolejne słoiki szykuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Zrobiłam ten teścik. 59% chłopiec, 41% dziewczynka. Przyznać się, której powiększył się nos w ciąży! Hahaha. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to pytanie rozwalilo z mężem tyjacym no nie czaje co ma piernik do wiatraka. Dziś miałam rybke a mąż od rana w kuchni ja tam nawet nie wchodzę. Byliśmy na spacerku i u znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o nos,to puchnie przed porodem (1-2dni wcześniej). Nie wiem czy zauważyłyście... mi znajome położne kazały na to zwrócić uwagę. I rzeczywiście dzień przed porodem zobaczyłam się w lustrze i miałam opuchnięty. Nie wierzyłam w to do końca,a po 20h Młody leżał obok mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiasianko, mam E coli w moczu no i anemie no i co tu duzo mowic, natknelam sie na nieodpowiednich lekarzy bo to trwa juz 3 tygodnie... Aniołkowa mniaammmm krokiety wyslesz trochę??? A co do wyprawki to faktycznie musze sie z wami zgodzic, ale jezeli planujecie kupowac nowe to 2 tys to moze wydac sie za malo, ja postanowilam sobie wytyczyc takie prorytety, wozek kupilam 2w1 za 200zł, łóżeczko za 50zł, posciel wylicytowalam wraz z koldra i poduszka od producenta nowe za 31 zł, ciuszki kupilam uzywane troche w lumpie troche od pani, reszta jak kosmetyki butelki itd to co musi byc wysterylizowane to nowe oczywiscie, generalnie ciuszki mozna kupic uzywane, bo wypierzesz i zadna bakteria nie przetrwa, a niestety troche trzeba tego miec, pampersy kupuje jak jest promocja, ostatnio zakupilam 4paczki sleep and play w netto w cenie 39gr za sztuke, i tesco loves baby bo sa ponoc super i wyszly za 30 gr za sztuke , chusteczki kupilam w rosmannie po 4gr za sztuke w 3 paku, generalnie czatuje na promocje i jakby ktoras chetna byla to zawsze podrzuce info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako ze wyczailam na olx.pl nosidelko za 30zl ktos sprzedawal, pod kolor mojego wozka, ale ze mialam goraczke to nieodebralam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na becikowe jest limit 1980 zł nie mozna przekroczyc:) a dodatkowy 1000zł dla rodzin ubogich jak dochod nie przekracza bodajze 460zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mami z tym nosem to mnie zaskoczyłaś. Usia będe pamiętać że Ty taka promocyjna bo ja jakoś nie w temacie. Ale to po nowym roku mam w planach kupować takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha usia jestes mega sie rozpisalas :)) no na nowe trzeba duzo kasy wydac no ale uzywane tez dobre wazne ze wyprane i zadbane :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia ja to się zastanawiam czy te z kapturkiem to jest sens no na ile one kilka miesięcy będą. Kupiłam ostatnio dwa ogromne ręczniki białe z froty i zastanawiam się czy maluszkowi już ich nie zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co sie dowiedzialam, lepiej brac lekarstwa niz obejsc sie bez leczenia, oczywiscie nie mowie tu o przeziebieniu czy grypie, bo na to antybiotyk niepotrzebny, ale jezeli jest jakies wskazanie do stosowania lekow to trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No reczniczki z kapturkiem sa fajne ale na dlugo nie beda chociaz zawsze jeden mozna kupic zawsze sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narcystycznaegoistka tak mam tyle rzeczy kupionych bo ja w zabobony nie wierze a wole sobie wydatki rozlozyc na poszczegolne miesiace szczegolnie ze w grudniu swieta no i nasz slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×