Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

Gość mamaMaksa
Witam dziewczyny! ja nie jestem wpisana w tabelkę bo pisze i czytam w tel ale chętnie zostanę z Wami na nowym forum. Mało czasu ostatnio na pisanie a też wcale za wylewna nie jestem. A Wy tak się rozpisujecie, ze nie nadążam z czytaniem. Mój mail a_sta@poczta.fm będę wdzięczna za wysłanie wiadomości co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Gościu nie przypisuj sobie zbyt wiele bo robisz się infantylna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Emilka około 3-4 cm pod pępkiem. Miałam bardzo zła biochemię a mala wysokie nt ponad 3 i brak kości nosowej miałam 22lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Droga dedukcji z docentem doszliśmy do wniosku ze przyczyna tak wysokiego nt było moje ostre zapalenie najpierw oskrzeli potem zatok w pierwszym trymestrze. Dlatego teraz nie robię ust genetycznego ani badan krwi. Pozostanę przy comiesięcznym badaniu usg u mojej doktor prowadzącej. Będzie dobrze:) będzie zdrowe maleństwo zobaczysz :) ja się nastawilam ze bedr wychowywać chore a tu niespodzianka zdrowiutkie maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maLENKA - sorrki za literówke.... wszystkie poszły spać, ostałam ja..... jutro, a w zasadzie dziś kolejna wizyta i upragnione i wyczekiwane usg, może się dowiemy kto tam we mnie mieszka.... juz o niczym innym nie myślę.... niech się tylko pokaże!!!!!!! bobo pokaż kim jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikea84
Emilka, malenka miala.zle wyniki usg, a dziecko zdrowe wiec u ciebie pewnie wszystko ok.w 1 ciazy mialam tylko usg, lekarz pytal czy krew ale odmowilam bo wyniki byly dobre.mazdrowego synka Pozniej niestety poronilam, teraz lekarz dal mi skietowanie i krew byla w pakiecie (tak to bym nie robila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama2015 nie zaden lekarz w feminie nie prowadzi mojej ciazy jestem z innego miasta moja ciaze prowadzi moj lekarz zmojego miasta. Robilam tam tylko badania prenatalne i zrobie polowkowe bo maja dobry sprzet i moj lekarz mi polecil. ja najpierw mialam robione usg oczywiscie prywatnie potem po usg poszlam do laboratorium i tez tam prywanie wykonalam test pappa , troszke kosztowal . Na wyniki czekalam tydzien teraz zapraszaja na polowkowe miedzy 22 listopada a 2 grudnia. Ja mam teraz swoja wizyte za 6 dni chociaz w zeszlym tygodniu bylam u doktora bo mialam bakteri duzo w moczu i jakies moczany bezpostaciowe i dal mi urosept mam nadzieje ze nie zaszkodzi maluchowi widzialam go na chwilke na usg machal raczkami ,. Moze teraz pan doktor powie mi czy to chlopiec czy dziewczynka zaczne wtedy17 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama Maksa i Kati wyslane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikea84
Gosciu od infantylnych kobiet, moze dolaczusz do rozmowy. Cos mi sie wydaje, ze pod maska dokuczliwca kryje sie fajna kobietka. Jednoczesnie zacznij uzywac nicka, jesli nir masz to moje propozycje to: sowa albo omnibus:) pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Dobrze, że forum nie padło :) Jak dzisiaj samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Pikea84 - hahaha to było dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza tutaj. Jak nic minęła? Ja 2 nie śpię. Macie moźe takie dziwne kłucia/ nacisk jakby przy pęcherzu? Robiłam ostatnio posiew ale wszystko ok wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Hej słonka. Czytam na bieżąco i jestem przerażona tym co się tu stało. Nawet wysmarowałam jednego posta ale jak widać go tu nie ma. Forum zamknięte- zamykanie się w swoim świecie. To prawie jak zamknięte osiedle gdzie trzeba mieć zgodę na odwiedziny bo jak nie to wara. Ja tak nie chcę. Ja chcę poznawać światopoglądy, opinie i zdobywać informacje nie tylko z zaklętego kręgu. I jestem jednego pewna. Dwóch forów nie ogarnę czasowo. Ja tu zostaję ale mam nadzieję, że i Wy tu częściej będziecie zaglądać :). Teraz z innej beczki. Sudokrem. Któraś z Was napisała że leczy. Co leczy? No na pewno nie odparzenia. Sudokrem zabezpiecza przed odparzeniami ale na pewno nie leczy a wie się to dopiero po tym jak się ma dziecko z problemem. Jedynym skutecznym sposobem jest znalezienie przyczyny odparzeń i wysuszenie skóry. Co się u mnie sprawdziło? Zwykła mąka ziemniaczana jako zasypka i klotrimazol. A dlaczego? Bo przyczyną odparzeń są kwaśne kupy. Zwykle towarzyszy temu infekcja grzybicza. Nie ma kwaśnych kup- nie ma odparzeń. No chyba , że któraś z mam przetrzyma swoje dziecię z pieluchą z zawartością przez parę godzin w co oczywiście wątpię. Pachnie to pieluszkę wymieniamy . Czy tego byście się dowiedziały na zamkniętym forum? I pomyślcie ile mamusiek by do Was nie dotarło. Zresztą same widzicie ile ujawniło się dopiero po tym jak okazało się, że forum może umrzeć śmiercią naturalną :(. Ta tak poza tym to witam wszystkie nowe forumowiczki :). Jeszcze do Usi :). Słonko nie zrozum mnie źle al nie kupuj aż takiej ilości rzeczy na raz. Dokładnie chodzi mi o pieluszki. Może się potem okazać, że Twoje szybko wyrośnie z danego rozmiaru pieluszki i zostaniesz z 2 paczkami a to już oszczędnością nie jest. Nawet jeśli je sprzedasz to już Ci i tak się nie zwróci. Promocje są ciągle. To samo z ciuszkami. Miejcie umiar dziewczyny. Niektórych ciuszków nawet dziecku nie zdążycie włożyć. Noworodki bardzo szybko rosną :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikea84
Syrfi, zgadzam sie z tym kupowaniem duzych ilosci. U mnie synek szybko brudzil ciuszki ale praktycznie uzywalismy jednych i tych samych (kaftaniki itd.) Mielismy tez takie fikusne ciuxhy, ktore dostalismy ale okazaly sie niepraktycNe bo np. mialy zamek z tylu i malemu byloby niewygodbien co do zmian forum to podejrzewam, ze na ostatnim sie nie skonczy bo tutaj jedna laska wpada na pomysl i na hurra jest zmiana.za malo sie znamy zeby miec pewnosc,ze na zamknoetym bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikea84 jeśli ktoś chce być nie widzę problemu ale mam też nadzieję że i tego forum nie opuszczą. Im nas więcej tym więcej ciekawych rzeczy się można dowiedzieć. Bo tu nie chodzi tylko o chwalenie się tym co robimy, wynikami badań i tp i td ale i o wspólne rozwiązywanie problemów. Czasem coś co wydaje się dla nas nie do przeskoczenia może okazać się rzeczą prostą jeśli ktoś doradzi jak to ugryźć i od której strony. Nauczmy się akceptować innych i ich poglądy. Wyrażajmy swoje opinie w sposób kulturalny bez wulgaryzmów i będzie dobrze. Mi się na przykład bardzo nie spodobało stwierdzenie, w sensie " jak Ci się nie podoba co piszemy to nie czytaj". Dlaczego? Czy tylko inni mogą popełniać błędy a my jesteśmy idealne? Może i w samych nas jest coś nie tak. Trochę pofilozofowałam sobie i wiem że to też się nie będzie wszystkim podobać. Krytykę jednak przyjmę, wyciągnę wnioski i przemyślę a nie będę się rzucała jak piskosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2015
Cześć dziewczyny:-) Ja dzisiaj od rana ogarniam dom po remoncie,mam już dość,chyba spada też ciśnienie bo sennie się zrobiło. Jak u Was? Ogólnie co do kosmetyków po pierwszym dziecku doszłam do wniosku,że im mniej tym lepiej. Z synem wystartowałam od początku z emolientami do mycia,kremami do smarowania ciała,buzi,tyłka,szybko oprzytomniałam. To samo z ciuchami. Ale to chyba tak jest,że z kolejnym dzieckiem człowiek luzuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny za słowa pocieszenia. Też mam mimo wszystko nadzieję, że będzie ok. Pikea myślę, że masz rację, Za krótko się znamy. Ja przy pierwszym dziecku też brałam udział w takim forum. Ale my na zamknięte przeszłyśmy dopiero po jakimś czasie od urodzenia się dzieci. No i do tej pory ze sobą piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2015
Dziewczyny swoim odejściem dały impuls i spowodowały mobilizację tych,króre wstrzymywaly się z różnych względów przed pisaniem,w tym mnie;-) Grono powiększa się i także uważam,że im więcej nas udzielających się tym ciekawiej i lepiej. Więc może te które odeszly jednak wrócą,żeby byla z nas silna i zwarta grupa:-) W kazdym razie fajnie,że forum dalej żyje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama2015 ja z kosmetykami miałam to samo. Miało być wszystko a najlepsze było nic. Nivea do kompania i żadnych balsamów, oliwek i tp. Skóra mojego dziecka tego nie potrzebowała bo nie była nauczona. Nigdy niczym go nie smarowałam. Kosmetyki dla maluszka będę więc kupowała względem bieżącej potrzeby. Emilia ja po 1 ciąży trafiłam na kafe. Dziewczyny były od początku ciąży i na zamknięte nigdy nie poszły. Trafiłam, bo miałam problemy i szukałam informacji. Gdyby były na zamkniętym nigdy bym do nich nie dotarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy gadacie nie wszystkie poszly z tego forum bo ktos cos napisal,ja odeszlam bo zacina sie kafe i cholera mnie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurka ale na nick nie chce mi wejść Musze założyć nowy, ale to dopiero w domu bo na komórce to za dużo roboty. A co do mam bo chyba o tym pisalyscie. Ja mam nadzieje ze będę potrzebowała Malo pomocy bp powiedzmy moja mama jest spoko przez telefon:-) i chyba ma inne podejście do zycia niż ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu ja też mam spoko mamę i da się z nią pogadać ale każdy patrzy przez pryzmat bo ja. Bo ja wychowałam, bo ja używałam. Czasem nie koniecznie sposoby sprawdzone przez jedną osobę muszą się dla nas lub dla naszych dzieci okazać dobre. Są sprawy w których nawet najbliżsi nie potrafią pomóc. I wtedy warto szukać wsparcia gdzie indziej. Gabryjelko wiem że kafe się tnie ale czy od razu trzeba było na zamknięte przechodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze197909004
Może kobiety odchodząc na forum zamknięte miały ochotę się bliżej poznać, zawrzeć bliskie przyjaźnie, powymieniać się zdjęciami itp. Tak przynajmniej jest na bliźniaczym forum, które kilka miesięcy temu założyłyśmy ze "starszymi" mamuśkami. Chyba nie powinno nikomu to przeszkadzać, bo przyjaźń jest rzeczą bardzo ludzką. Przynajmniej nie odwiedzają nas specyficzni "goście". Wiele forów na kafe to przechodzi. Przenosi się na zamknięte lub facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Kurnia Gabryelko ja wierzę że jest fajnie ale mi i tak niesmak pozostał. beatrycze każdy robi jak uważa. Ja uważam , ze pozostanie tu jest dobrym rozwiązaniem. Ja przykładowo nie mam ochoty się ujawniać a o grupie na fb to już całkiem nie ma mowy. Nie uznaję. Miałam konto , zlikwidowałam i nie żałuję. Dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikea84
Beatrycze.ja tez jestem na zamknietym forum z laskaim z ktorymi pisalan ponad pol roku.kazdy robi jak.uwaza.mnie to nie wkurza tylko dziwi.powazniejsze rzeczy mnie wytracaja z rownowagi, a to pikus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syrfi słonko a dlaczego twierdzisz, że na zamkniętym forum niczego się nie można dowiedzieć? Czy dziewczyny nie maja żadnych wcześniejszych doświadczeń z dziećmi, nie wymieniają się poglądami i informacjami? Poza tym mnóstwo dostępnych rzeczy jest w tych czasach na internecie oraz innych portalach, nie trzeba tu przesiadywać, żeby wiedzieć, jak postępować z małym dzieckiem i czym smarować mu pupę. Czy rozsądne jest stosowanie klotrimazolu u małego dziecka - nie sądzę... Jesteś przerażona tym co się stało, a mianowicie tym, że dziewczyny miały dość poniżania i krytykowania przez inne osoby, nie związane z tematem, to niewystarczający powód do zmiany na grupę zamkniętą? Ja jestem przerażona twoją postawą, ze godzisz się na to, żeby ludzie wchodzili z butami w twoje życie prywatne i mówili ci ja masz żyć. Zdanie: jak Ci się nie podoba co piszemy to nie czytaj - padło , dlatego, że inne osoby zarzucały monotematyczność o obiadkach i kupkach itp. W takim razie czy dziewczyny udzielające się na tym forum maja zamknąć gęby, bo coś jest z nimi nie tak? Proszę cię... pofilozofowałaś sobie faktycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chetnie bede pisala tutaj chetnie zostane iz kims popisze ja jestem poraz pierwszy w ciazy i nie ukrywam ze bardzo sie martwie :) Wizyte mam za 6 dni i bedzie to moj 16/17tc ciekawa jestem czy bedzie mozna poznac juz plec. chciala bym sie tez zapytac bardziej dzoswiadczonych mam kiedy pierwsze ruchy dziecka , bo ja jetsem bardzo szczupla i od niecalego tygodnia odczowam zwlaszcza po jedzeniu takie laskotki jakby od srodka ktos mnie laskotach czesto jak siedze i cos ogladam to tez czasem poczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×