Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

Gość Nowa 1
Współczuję pikea, ja wymiotowałam tylko raz pol dnia bo mialam grype żołądkową , po mnie w pracy w ciążę zaszła koleżanka i od początku tak się morduje ze aż mi jej szkoda, jest po 12 t i jeszcze jej nie przeszło a boi się iść na zwolnienie. Ja wiem że nie powinnam marudzić bo los jest dla mnie łaskawy ale co zrobic jak czuje się jak słoń :-) a nawet dużo nie przytyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikea84
Nowa, każdy inaczej odczuwa dolegliwości Także masz prawo czuć się ociezale. Ja mam 6+ ale narazie nie odczuwam skutków dodatkowych kilogramów:) pamiętam, że w 9 miesiącu pierwszej ciąży (jakieś 1,5 tygodnia przed porodem) w nocy kilka razy brałam zimny prysznic bo było mi tak gorąco (rodzilan w lecie) i z trudem mogłam przejść nawet 200 m.Ale to w samej końcówce jak doskiweraly upaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Hej dziewczyny :-) ja już po wizycie. Córeczka rośnie jak na drożdżach 1200g i 30cm a dzis 29t sie nam zaczął :-) wszystko w porządku :-). Napiszcie co u Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Nowa ale Ci fajnie że znasz już wymiary. Ja muszę jeszcze na to poczekać paręnaście dni. Niby wizytę mam pojutrze lecz na usg nie liczę. Idę jedynie skonsultować wyniki badań. Anemię mam jak nic. Ciekawe co mi przepisze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Moja morfologia też nie jest idealna ale jak powiedział moj lekarz narazie nie ma powodu do niepokoju i małe odstępstwa od normy na tym etapie są akceptowane. Ja myślałam że też nie będzie usg ale powiedział że teraz będzie ją podgladał żeby ocenić wielkość i położenie. A i ja jestem spokojniejsza jak mogę na nią popatrzeć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikea84
Nowa, mała ładnie rośnie:) ja mam dzisiaj wizytę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Pikea jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikea84
Dzidziuś rośnie jak na drożdżach:) 28tc4d - 1560 g. Duży facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pikea - duze dziecko, lekarz mowil ze w normach? moze bedziesz miala takiego 4 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Pikea a ja myślałam że moja jest duża:-) to będzie duży chłopaczek:-) ale jakie by te nasze pociechy nie były, najważniejsze żeby zdrowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Pikea a jak ułożony jest Twój synek? Kreci sie nadal aktywnie? Moja mala jest ułożona główkowo i juz nie fika takich koziołków jak przed tem. Ruchy są już spokojniejsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edda123
Ja dziś byłam na wizycie, synuś waży 1623 g, ułożony jest główkowo, bardzo *****iwy :) to 30 tc, a ja jestem 7 kg na + :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Same duże chłopaczyska:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMaksa
Super, że Wasze dzieci tak rosną, a najważniejsze że zdrowe. Gratuluje :-) A liczycie już ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Ja jeszcze może nie liczę ale zwracam większą uwagę, przed tem mała krecila się gora dół non stop wiec ruchy byly energiczne i bolące. Teraz już czwarty dzien nie zmienia ułożenia i czuć delikatniejsze kopniaki i przeciąganie się. Ja mam mały brzuch i widać gdzie leży wiec glaszcze ją i patrzę czy reaguje:-) a lekarz powiedział że co najmniej 12 ruchów na 12 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edda123
ja nie liczę, bo w ciągu pół godziny jest czasem z 15 ruchów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
To chyba zależy od aktywności maluchów. Nieraz jest tak że 2-3 godziny prawie nic nie czuć a później tak jak mowisz kilkanascie w ciągu pół godziny. W końcu takie dzieci przesypiają 12-15 godzin twardym snem to i aktywność ich jet wtedy prawie zerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikea84
Gościu, tak w normie. Wszystkie narządy sprawdzone. Całkiem możliwe, że dpbijemu do 4 kg. Wolę żeby było większe niz żeby waga stanęła w miejscu. Eddi też duży chłopczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikea84
Narazie posladkowo ale ruchy i tak są inne niż np 1,5 m temu. Dzidziuś ma mniej miejsca:) w 1 ciąży też tak miałam. Ale czuje dosyć często tylko bardziej wypychanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja poznałam wagę mojej dzidzi. 1660g. Z Usg wyszło, że 30 tydzień a jest 29. Nie ważne. Ważne że mała zdrowa tym bardziej, że mam głęboką anemię, wysokie ciśnienie ( tylko na wizytach u lekarza) i bialkomocz. Na dodatek ubyło mi 2 kg od ubiegłej wizyty. Jutro kładę się do szpitala. Będą mnie badać i żelazem szpikowac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMaksa
Syrfi - zdrowia życzę. Ja też nie liczę jeszcze, ale zauważyłam, że jak mam spokojniejszy dzień to malutki więcej się rusza. Albo mam wtedy więcej czasu, żeby to zauważyć. W pierwszej ciąży iż liczyłam, ale tak dla siebie, bo lekarz nic nie mówił. Zresztą pierwszą ciążę bardziej przeżywałam i dłużej trwala, w tej tygodnie nie wiem kiedy zlatują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikea84
syrfi, też duży bobas:) ale nam fajnie przybierają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edda123
Zdrowe, duże dzieci nam rosną :) syrfi - dużo zdrówka Wam życzę, na pewno będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Syrfi to duża dziewczynka będzie :-) moja 400 gram mniejsza ale moze po mamusi też byłam mała jak się urodziłam. Zdrówka dla Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edda123
A jak Wasza wyprawka? U nas prawie skompletowana, jeszcze zamówię wózek , muszę odebrać łóżeczko i będzie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Ja skompletowałam ubranka, posciel i parę drobiazgów dla siebie do szpatala. Pod koniec miesiąca wybieramy się z mężem po resztę rzeczy i zamowimy wózek i łóżeczko. Chciałabym żeby na początek kwietnia mieć już wszystko przygotowane. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam taaak wyrabisty wózek ze do dzis aż mi się buzia cieszy. Na pocAtku jak chodziliśmy po sklepach to mój maz byl zalamany cenami i w ogóle nie czul klimatu, ale jak trafiliśmy na nasz to wymacal go pojedzie i powiedzial ten i zaaden inny :) duuzo ulatwia mi to zr większość rzeczy mam po rodzinie. Ubranka mam juz w wielkich ilościach do prawie roku :) moja mama jeszcze nie mogąc przeżyć tego ze nie mam nic różowego kupila nam troche różowych śpiochów itp. A jak myślicie trzeba mirc wiecej niż jeden rożek? Nawet mam zabawki zawieszki na wózek na lóżko karuzele. Serio wszystko prawie nowe. Najwyraźniej rodzina sie czasem przydaje :) poza wózkiem to z tych droższych to chce kupic nianie z monitorem oddechu i laktator dwa w jednym. Jeszcze kupie farby do tkanin i namaluje na białych gladkich spioszkach jakies kucyki pony czy hello kitty własnoręcznie :) uprzedzam "glosy troski" farby maja atest i mozna je stosować na ubranka dziecięce :) narazie pokój dziecka przypomina troche pokój czlowieka chorego na zbieractwo :) a mam w domu tylko czesc ważnych rzeczy :) reszta jest jeszcze w Internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×