Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

My mieszkamy w domu i nie doprowadzamy do bardzo wysokich temperatur (tak 22 stopnie max). Byliśmy ostatnio u znajomych, którzy mieszkają w bloku a koleżanka wręcz ubóstwia ciepełko zostaliśmy na noc i strasznie tam spuchłam więc bardzo możliwe, że jedną z przyczyn puchnięcia jest zwyczajnie zbyt wysoka temperatura w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Być może, ja nie lubię gdy jest zbyt gorąco więc mam poprzykrecane grzejniki. Chyba taka moja uroda i puchnąć będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikea84
Ja nie puchne w ogóle:) mecza mnie skurcze nóg w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikea84
I mam wrażenie, że mi brzuch opadł co mnie lekko niepokoi bo termin mam na koniec kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
pikea84 mi na okropne skurcze lekarz zalecil magnez w duzych ilościach. Kupilam magnez skurcz i biore go 2 razy dziennie, problem minal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Pikea ja też na skurcze biorę magnez i bardzo pomaga. Mi najbardziej puchną stopy i dłonie. Kupiłam sobie specjalny żel dla kobiet w ciąży, trochę pomaga. A co do brzucha to mój też jest troszkę niżej. Lekarz powiedział że póki co wszystkiego wygląda dobrze i żeby się nie martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam problem jestem w 36 tc. Dostałam skierowanie na ktg do szpitala na które mam chodzić raz na tydzień. Dziś po badaniu pielęgniarka poinformowała mnie ze wynik zostaje u nich i zero śladu ze miałam wgl takie badanie wykonane. Moja lekarka prowadząca chyba powinna mieć wgląd do takich wyników. Tym bardziej, że dostałam skierowanie do szpitala w którym nie zamierzam rodzić więc równie dobrze mogłabym wgl nie udać się na badanie bo wgl nie mam żadnego potwierdzenia ze tam byłam...Czy szpital powinien wydać mi te wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresniara
Brzuch mi się opuścił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edda123
czeresniara - czy czujesz, że dzięki temu lżej Ci się oddycha, albo zniknęła zgaga (jeśli ją miałaś ;) ) ? Czy raczej jest Ci teraz ciężej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwiej z oddychaniem ale bardziej boli mnie spojenie lonowe. Ciezko mi się ruszać. Bolalo mnie praktycznie od początku ciąży ale teraz jestem jak niepełnosprawna:) rozmawiam z córką by jeszcze 3 tygodnie powiedziala w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edda123
jezu ja z tym oddychaniem to mam największy problem jak śpię, muszę położyć sobie poduszkę między ręce, bo mam wrażenie, że się uduszę... w którym tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresniara
34 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edda123
ja w piątek zaczynam 36 i brzuch nadal wysoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
To chyba indywidualne predyspozycje odpowiadają za te brzuszki, ja też jestem w 34 i lekko już się opuścił. Mam też już dosyć często dokuczliwe skurcze przepowiadające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikea84
Niunka, chyba zostaje w dokumentacji szpitala. Muszą mieć ppdkladke. porozmawiaj z osobą, która ci wykonuje ktg. Dziewczyny, które mają terminy na początek kwietnia są już na ostatniej prostej. przypomnijcie na kiedy macie terminy. Ja mam na 24 kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edda123
ja na 17 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Ja również na 24, choć lekarz czasem mówi że na 28, także zobaczymy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
a ja na 4 kwiecień wiec juz tylko 3 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny gratuluje ciąż :) i zapraszam do mnie do szafki :) na pewno znajdziecie coś ciekawego dla swoich pociech :) http://szafka.pl/profil/karola8483 pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_1983
Hej ja dawno nie pisałam ale czytam na bieżąco. Ja mam termin na 6.04 ale najprawdopodobniej już 31.03 będę miała cc. Zostały trochę ponad dwa tygodnie. Już mi jest ciężko zwłaszcza w nocy bo też mnie wszystko boli przy spojeniu. Ogólnie też odczuwam te skurcze przepowiadajace. Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DROGIE PRZYSZŁE MAMY :) jest ogłoszony konkurs-niespodzianka wystarczy zrobić zakup na stronie www.bobociuszki.pl polubić ich fanpage na stronie fb https://www.facebook.com/bobociuszki 1 osoba, która to zrobi wygra:) Pozdrawiam i Zapraszam do udziału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czeresniara jak masz na 8 kwietnia to raczej jesteś w innym tygodniu niż 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresniara
Mam taki termin ale usg mówi co innego:) a termin zostal ustalony po miesiączce ostatniej jak na pewno wiesz, a ja powiedziałam na oko, wiec.na oko mam tez termin :)ale jak wiadomo usg nie klamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa 1
Czereśniara a mogę zapytać kiedy mniej więcej miałaś ostatnią miesiączkę? Ja miałam 21.07, termin z miesiączki wypada na 28.04 a z usg na 24 czyli też się nie pokrywa idealnie. Ja sobie sprawdzałam też na takim kalkulatorze ciąży w internecie. Nie ma co się stresować, najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy i bez problemu się urodził :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja się niczym nie stresuje :) to gość ma problem nie ja:) wyjdzie jak ma wyjść, ja jestem gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edda123
mi na każdym usg termin porodu wychodzi inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×