Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

czesc baby moje - i czesc gosc joanna, na mym kącie żadnych odchylen. no chyba ze jablko wieczor zjedzone - z nudów - bo głodna nie bylam a ono poprostu lezalo - jest odchuleniem to jedno jablko o złej porze zjadlam hehehe :) Joanna - nas do diet zycie zmusza, zdrowie i niknąca ilość możliwośći w garderobie- co ty chcesz mi wmówić że normalny zdrowy czlowiek bedzie jadl jak jak myszka, i usmiech nr 31 na ustach bo tak bardzo radosc go będzie rozpierała że zdrowo żyje i jakie wielkie zdrowotne profity zjedzenie "trawy" mu przyniesie :) no ja !!! nie zaliczam sie do takich osob :) aha ! ja frytek w zyciu nie jadlam. golonek. boczkow i innyc ociekających tłuszczem bleeeeeee, natomiast ja kocham słodycze :) i tak jestesmy grubasami - kto to powiedzia? :) ja i te co są grube są grubasami :) nie mowie o tych szczypioreczkach co tu z nami są - i tez sie odchudzają :) one są honorowymi grubasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie mam niestety czsu przeczytac nowych stron, przyznaje, ze daje tu wpis z mojego watku bo tez nie mam czasu. Prawda jest taka, ze od soboty jestem w jakims amoku, widze tylko swoj tylek na rowerze uciekajacy z mojego bloku na dzialke :) :) Wczoraj zrobilam 29,2 km na rowerze, wiec jestem zadowolona, dzis tez troche bedzie bo juz maz dzwonil z dzialki, ze fajna pogoda i zeby przyjezdzac to sobie pojedziemy na przejazdzke. Waga troche spadla ale tak czy inaczej, wracam do rozdzielnej bo ona najlepiej sie sprawdza. Liczylam tylko, ze zdaze upiec bialkowy chleb, trudno, zrobie go w srode jak juz wreszcie wszystko wroci do normy. Zaraz zasuwam zrobic dla mamy posilki i spadam. Robota jak lezala tak lezy niestety... ale to juz w srode bede sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna z piciem wody zeby sie przy cwiczeniach ograniczac ? no koksy wiedzą co mówią bo one :) sie dla uwydatnienia swej rzeźby tak odwadniają :) naprawdę to nie z innego powodu, ja ta wole się nażłopać wody czy herbatą zieloną opić bo mi mój wielki bebech zapełnia :) pal sześć rzeźbę :) już zniosę że mi trójgłowy uda nie bardzo sterczy i nie ruszę siłą mięśni cycków żeby mi raz jeden raz drugi podskakiwał a koksy to robią z lubością - ja tylko chcę jeszcze 50 kg schudnąć :) więc sama widzisz że prościzna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja migdaly :) izulek a jak robisz -fetę dodajesz ? ja kocham salateczkę i może jutro przy narodowym święcie zrobię sobie dzien grecki ;) i ! smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! izulek jakie krzesełko chcialas do karmienia kupić co ci się nie udało ? bo ja mam dosc dobre doswiadczneie z takim krzeselkiem plastikowym co sie go uzywa wyłącznie do karmienia i nie można go potem na stolik i maly fotelik rozłożyc. dziecko lubi w nim siezdiec. takie ze ceratowe siedzenie - miękkie, zajmuje pol salonu bo wielkie i bardzo nogi ma rozstawione - chyba 270 zl dalam. - drugi raz bym kupowala uzywane. bo to naprawde kwestia czy tackę się wyparzy wymyje po innym dziecku - ten stoliczek odsuwany. szkoda kazdego grosza jak to tak krótko słuzy dzieciakom- moja rok z niego juz korzysta, pewnie jeszcze rok. a potem ? sprzedam to za male pieniądze wiec oplaca się ten rodzaj sprzętu kupić z komisu czy netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam :-) dzisiaj będę miała grzeszny wieczór, bo idziemy do znajomych na piwko trudno, nie będę siedzieć i patrzeć jak reszta wcina i pije postaram się ograniczyć, ale grzeszki będą jutro odpokutuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Hej:* 9.XI 11.30-4wafle ryzowe z4lyzkami serka waniliowego,galaretka 14-ryz z kasza jeczmienna 100g,mix salatek i surowek 17-jablko 18-platki fit z mlekiem 21.30-bulka wieloziarnsta z serem,1pomarancza 37min rowerek(15km),cwiczenia 30min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Mam nadzieje,ze sie nie gniewacie,ze tu wypisuje moje jadlospisy,ale absolutnie tego czytac nie musicie,jest to pewnego rodzaju forma spowiedzi heheh,kiedys dietetyczki mi kazala zpsiywac jedzenie spozywane,ale wole wypisac a forum bo jakbym zjadla cos niedozwolonego musialybyscie mniw tu konkretnie zjechac hehe.pilnuje sie bardziej bo czuje jakbym byla obserwowana;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Hej dziewczynki :) Witam z kawką w ręce, a za mną jogurt grecki light zmiksowany z bananem :) Dzisiaj u nas piękna pogoda więc pewnie jakiś spacer z mężulem zaliczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Helenko ja też wypisuję co zjadłam bo wtedy mam większą motywację, a zresztą zawsze dziewczyny mogą wyłapać co źle zjadłam i co mogę poprawić na przyszłość :) Także nie krępuj się i wklejaj jadłospis jak najczęściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Dopisuję dwie ciemne kromki chleba ( jedna z szynką, druga z serem) oraz połowę cienkiego kabanosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak o jedzeniu mowa :) to ja nie wytrzymawszy do 14 wlasnie spozywam 2 kromki razowe z 2 plastrami szynki. amen,. kawe dopije,. ma do wieczora wystarczyć, wierzcie mi ze dzis mam obsesyjną wolę jedzenia, i to z mięchem - duuuuzo mięcha - a ja niejedząca miesa jestem :) jeno 2 razy w tygodniu 2 plastry szynki. ja mięsa nie lubie - podobno - ale nie dzis takie mam ciągoty że klękajcie narody ! a skoro jadłospis - to proszę - rano owsianka na wodzie lyzeczka miodu, potem 2 jablka w przeciągu do 11, teraz kanapka na wieczor sałatka - serek, pomidora duuuuuzo i czosnek, i zielona herbata,. do tego kawalek chleba razowego. dzis wąchałam u mej kolezanki w biurze :) otwarte opakowanie z pozostałymi pierniczkami w czekoladzie - boziuńciu co za delikatesy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia z feta z feta daje 2grubsze plastry oliwki papryke mix salat ogorka pomidora czasem mieszam sos grecki z jogurtem ale cebuli nie daje bo nie lubie hehe x ja dzis zjadlam troszki salatki,1/2 jablka i narazie choc glodna jestem czasu zjesc nie mam wpadla kolezanka i bratowa z 3dzieci :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, wiem jak pachną cudnie pierniczki :-) Jak tylko zaczynam dietować, to tak mi się węch wyostrza, że delicje które leżą na stoliku obok pachną mi tak, jakby pod nosem leżały. Tortura :-( Powtarzam sobie: cierp ciało coś chciało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o k***a ale spaslaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
To ja dopisuję obiad: makaron sojowy, pieczarki marynowane, oliwki, łosoś z puszki w wodzie i sos czosnkowy ( bez majonezu ) :) Dzisiaj zostało mi jeszcze 100 kcal do zjedzenia. To potem jakieś dwa wasa zjem i kawki się napiję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Ojej wrocilam z silki i padam,a musze jeszcze duuuzo posprzatac,bo w srode i w sobote mam gosci ;) a czytam forum hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Ja dzisiaj sprzątałam i naprawdę sporo się namęczyłam ;) Byłam też na spacerze. Aktywność fizyczna zaliczona. Na kolację dopisuję dwa wasa i jabłko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodyage.pl/aaab7e231d sprawdź wiek swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
A teraz ide myc okna w kuchni,przed chwila zamiatalam i grabilam liscie,sprzatalam korytarz i nadal walcze:) a Wy odpoczywacie a ja tylko z Sierpniowa mam warte?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxl
Witam wszystkie dziewczyny. Muszę sie wziąć w garść, zjazd rodzinny zatwierdzony na 99%. Mam plan ważyć max 65kg. Dzisiaj wazę 72. I zmniejszyć sie o jeden rozmiar, od jutra 20 min na odbitreku i aktywne zabawy z dziećmi, pożytek dla wszystkich. Spokojnego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Helenko najwidoczniej dziewczynki padły ze zmęczenia i sobie smacznie śpią ;) Ja jestem głodna na maksa i chyba też się zaraz położę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×