Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Dzisiaj wybrałam się do sklepu ze zdrową żywnością u nas w mieście bo skończyły mi się moje makaroniki :) byłam w szoku bo za paczke przez neta zapłaciłam 8,90 plus koszt przesyłki a w sklepie 7,75 :) wiec dokupiłam jeszcze stewie- naturalny słodzik. Herbata z tym smakuje fatalnie bleee ale może dlatego że po prostu nie słodze a miałam ochote na coś słodkiego ;) jutro spróbuje ją dodać do twarogu bo uwielbiam twaróg na słodko :) no i przypominam że twaróg chudy w 100 g ma tylko 86 kcal i aż 18g białka :) A teraz menu: Śniadanie: Twaróg chudy 200 g z cukrem (od jutra stewia) i odrobiną mleka 0% 242 kcal II śniadanie: 3 kawałki chlebka chrupkiego z serkiem puszystym 20 g i polędwicą łososiową 70 g - 189 kcal Obiad: zupa pulpetowa z mięsa wieprzowo wołowego mielonego z makaronem diet-food i 100 ml mleka 1,5% - 344 kcal RAZEM: (znów za mało ale już nic więcej nie wepchne) 775 kcal 28 g tłuszczu, 46 g węglowodanów oraz 83 g białka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie :-) Helenko wszystkiego naj naj !!!! dawno mnie tutaj nie było , bo miałam wyjazd i brak dostępu do neta, ale dzisiaj wszystko przeczytałam i już wiem , że DUŻO się działo ;-) jutro się ważymy...aż strach się bać ....Izulku , taki pomysł mi wpadł , tylko nie wiem czy byłby do zrealizowania , jakbyśmy zliczały / zliczali i sumawały utracone kilogramy ? , ciekawa jestem ile by się tego tłuszczu nazbierało do końca roku... dziewczyny co Wy nato ? pozdrawiam i życzę przychylnej wagi jutrzejszego ranka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sante , już kiedys pisałam o twarogu , ze ja go jem wieczorem na kolacje i w ogóle białko jest dobrym zapychaczem głodowym , stewia tez mi nie podchodzi ,jak mam ochotę na słodkie to używam ksylitol , a smaże na oleju kokosowym , warto spróbować , namawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
dziekuje kochane za zyczenie.moje ostanie urodziny przed trzydziecha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helcia najlepszego niech waga idzie w dol :-) elasa napisz cos wiecej o tym pomysle ja jutro az sie boje wejsc na wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
izulek bez strachu:* ja juz koncze prace i zmykam.buziaki moje szczypiorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wiem ze już późno, ale chciałam zdać relacje z dzisiejszego dnia, byłam grzeczna, dietkowalam, niestety zjadłem jednego cukierka. Wiem ze tutaj ważenie macie w piątek, ja ogólnie warzyłam sie w poniedziałek, ale zwiąże sie jutro aby moc już zawsze z wami ważyć sie równo co tydzień. Mam nadzieje ze uda mi sie zaliczyć pierwszy etap, czyli do 24.12. Ważyć 65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej do tej pory tylko czytałam fora na temat odchudzania, dawało mi to wielką motywację. Chciałabym dzielić się z wami swoimi sukcesami i porażkami jeżeli pozwolicie oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bd pisala jako gość, bo nie wiem jak mam nadać sobie nazwę na telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu napisz cos o sobie, jakie diety stosowalas, ile juz schudlas. A ja witam wszystkich i zapraszam na kawke:) dzisiaj wazenie u mnie 70,7, a wiec u mnie ubytek tych 5 dni to 1,4kg, jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek 1.11.2014......69,9......-0,1.....68,4.......60 helena 20.10.2014.....82,9......-1,0.....79,2......72 monika 13.10.2014......94,9....-1,0......92,5......89 gdasonia 29.10.2014......70,7....-0,3......68,8......61,8 Ela 17.09.2014.......153.....-1,0.....145........130 sante 15.09.2014......102......-0,4.....92,2.......79 x witam z kawka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny przy porannej kawce, ja wreszcie wróciłam do poprzedniej wagi 92 kg. I od dzisiaj zaczynam czytać książkę nordic walking gdyż kiedyś biegałam ale od sierpnia mam problemy z nogą, najpierw złamanie, zwichnięcie, i do tego do końca życia uszkodzony staw więc niestety muszę uważać. Ale opierając sie na tych kijkach zacznę trenować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Dzien dobry:* ja juz w pracy,tym razem na rano:) 13.XI 11-platki fit 15-bulka graham z serem i szynka drob.,kefir,banan 18-bulka graham z szynka,ogorek kiszony,pomidor,owsianka 20.30-greipfrut 22.20-2galaretki z kurczaka,1galaretka malinowa,2suchary 40min rowerem,22min orbitrek(4km,236kcl)20min cwiczen na brzuch i klatke piersiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Lilijka-polecam plywanie;noga bedzie miec rehabilitacje nie obciazac jej,a przy tym gubisz kalorie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
*nie obciazasz A ja musze sie pochwalic,zrobilam badania Trojglicerydy z 1259 spadly w miesiac na 456(norma do150) Cholestelor tzw zly z niemozliwosci odczytu(braklo skali:/),na182(norma do150) Cholestelor calkowity-302!(norma do200) huraaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety, witaj nowa kolezanko, wymysl sobie jakikolwiek nick bo gosc to takie ze nie wiadomo co to o co chodzi :) ja dzis bez szalu, 2,20 od zeszlej srody - no to moglo choc te 3 kg zrobic a tu dzis waga 130,50, no szału nima. naprawdę. nie uskrzydlilo mnie to no ale jest ok. zawsze moglo byc 2 w góre :) no to moje menu dzis to bedzie improwizacja bo poza owsianką na wodzie i jablkiem nie mam nic ze sobą w pracy. cos sobie kupię kolo poludnia pewnie serek ziarnisty i pomidor. w domu nic. wieczorem o 19 kanapka z nie wiem czym. moze sledz a moze poprostu chleb posny i mozzarella z czosnkiem i pomidorem. mama ciężki poranek,. no to nic milego dnia i niech wam bedzie chudo na wadze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Basia nie lam sie:) Dasz rade,z wiekszej wagi da sie szybciej zrzucic:* Ja Wam powiem mam teraz etap na ogladanie w tv wszystkich programow o dietach odchudzania itd....bardzo lubie ogladac puszystych i szczuplych ale nie wiem na pewno ale chyba na BBC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helena musi schudnac - gratuluje wyników czyli wszystko idzie ku dobremu :) rzeczywiście wprowadzam basen od dzisiaj postaram się chodzic codziennie na niego. basiasamosia ja moge pomarzyc aby w ciągu tygodnia tyle schudnąć co Ty :) polecam mozzarella z czosnkiem i pomidorem :P pyszne. Ja na śniadanko jak zwykle otręby na wodzie zabielone mlekiem, na 2 i 3 śniadanko mieszanka sałat 100 g + 250 g chudego twarogu zmieszany z serkiem Presidenta 200 g (daje to łącznie 550 g i 450 kcal) na obiad jeszcze nie wiem ale kolacja też będzie związana z twarogiem chudym :P Dziewczyny a czy sauna coś daje a jesli tak to czy wiecie jaki czas trza by było tam spędzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki! sante, ja te stevie kupilam pare lat temu, za namowa kolezanki, wtedy przez neta dalam 50 pln, zrobilam se kawe, poslodzilam i wylalam do zlewu, stwierdzilam, ze wolalabym wcale nie pic, potwornie zmienia smak ale robilam kiedys lody ze zmiksowanych bananow i stevi tylko ze zielonej bo w postaci tych listkow zmielonych i one byly bardzo smaczne. Strasznie malo masz tych kalorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek 1.11.2014......69,9......-0,1.....68,4.......60 helena 20.10.2014.....82,9......-1,0.....79,2......72 monika 13.10.2014......94,9....-1,0......92,5......89 gdasonia Marta 29.10.2014......70,7....-0,4......68,4......61,8 Ela 17.09.2014.......153.....-1,0.....145........130 sante 15.09.2014......102......-0,4.....92,2.......79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia 2,2 to malo? a co ja mam powiedziec z moim -0.1?? hehe lilijka polecam saune infrarid wpisz w go000ogle roznica miedzy sauna mokra a sucha i bedziesz miala albo gdzies na poczatku watku wrzucalam link do tego x gratuluje wszystim spadkow tych malych i tych duzych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie nie da bo ja mam jak widac, plan minimum a ty pewnie chcesz wiecej? :) Ale jesli cie urzadza tak do 40 dkg, to czemu nie.... Musze juz spadac bo za godzine z kawalkiem wychodze z domu a jestem jeszcze w tzw. gaciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kazdy spadek jest dobry ale jak mnie przegonisz z waga bede miala wieksza motywacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki. Co jakiś czas do was zaglądam i czasami coś napiszę. Może jednak się do was przyłącze i częściej będę pisać. Jejciu jak wam ładnie spada nie to co u mnie. Dzisiaj zaczynam dietę norweską i waże 77,4kg. Mam nadzieję, że wytrwam. Za tydzień napiszę ile mi spadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek 1.11.2014......69,9......-0,1.....68,4.......60 helena 20.10.2014.....82,9......-1,0.....79,2......72 monika 13.10.2014......94,9....-1,0......92,5......89 gdasonia 29.10.2014......70,7....-0,4......68,4......61,8 Ela 17.09.2014.......153.....-1,0.....145........130 sante 15.09.2014......102......-0,4.....92,2.......79 justa31 2.11.2014 ........73.........-1,4.....70,7.......65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa gratulacje, ja juz po 2sniadanku kuchnie wysprzatalam na blysk pranie powieszone teraz biore sie za mlodego pokoj monis gdzie jestes? odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×