Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

izulek 1.11.2014......69,9......-0,5.....68,3.......60 helena 20.10.2014.....82,9......-1,0.....79,2......72 monika 13.10.2014......94,9....-1,6......90,9......89 gdasonia 29.10.2014......70,7....-0,6.....69,0......66,9 Ela 17.09.2014.......153.....-2,0.....143........130 sante 15.09.2014......102......-1,0.....90,5.......79 justa31 2.11.2014 ........73.........-0,6....69,8.......65 Lilijka79 16.10.2014.......97.........0..........91.........71 X X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gratuluje wam bardzo ale i troche sobie, okropnie sie czlowiek czuje gdy jako jedyny zalicza nadwyzke a tydzien temu tak mialam :) Helenka, psia kosc, idz do lekarza i stosuj sie do jego zalecen bo mozliwe, ze mozesz jesc nadal malo ale cos zupelnie innego... Wybacz ale teraz jestes na 2 miejscu, dzidzius na pierwszym :) Dobra, powymadrzalam sie to teraz powiem, ze, izulek, do diety podeszlam powaznie, akurat mam prawie wszystkie skladniki w domu, zjadlam sniadanko w/g twoich zapiskow chyba ze srody czyli kanapka, 10 parowek, ser i pomidor. Malo tego, wzielam łołówecek, kajecik i wszystko zapisalam. Tak wiec, widzisz, ze nie przelewki i prosze te jadlospisy zamieszczac, lacznie z grzeszkami, mam nadzieje, ze swieta nie jestes bo ja jestem mocno nieswieta :) Aaa, co to znaczy brzoskwinki? Czy tak pieszczotliwie nazywasz te z puszki ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie 10parowek tylko dwie i musza to byc parowki sokolik drobiowo/cielece (dla dzieci) X Co do grzeszkow wczoraj udalo mi sie nic nie podjesc heheh Bede piasac moze komus cos podpadnie do gustu X 2sniadanie Bulka grahamka badz 2kromki ciemne 2lyzki turka figury ok 30g Maly ogorek badz kilka rzodkiewek 2 mandarynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez ukradlo ale moze wroci... Trudno. Gratuluje nam dziewczyny!!!!!! Helena, juz tam lekarz powie co i jak izulek, dzisiaj robie twoja diete ze srody. Polowki brzoskwinek to chodzi o te z puszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W morde, wpis jak gdyby nigdy nic jest i to na samej gorze. Pies w dole z ta kefe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 10 parowek napisalam tak dla jaj :) :) bo to byly paroweczki bankietowe i wszystkie wazyly 9 deko :) Spadam do roboty jakiejs ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiana strony i dlatego, tak brzoskwinki z puszki bo swiezych raczej juz nie ma X Na obiad nalesniki z serem bialym 2 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku uderzam w minimalizm, mam zamiar kupić gotowe drzewko z ledami, które tylko podłączę do prądu i .... choinka ubrana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tj naturalny czy smakowy? X Ja mam 2m choinke w zeszlym roku kupilam Mam naxzieje ze mlody jej nie rozwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli kompotu nie dosladzalas to lepsze jablka ale podejrzewam ze slodzilas :-) wiec odpadaja Zjedz banana z tym serkiem X Co do jogurtow ja kupuje naturalny typu greckiego z piatnicy z podwojna iloscia bialek Czasem truskawkowy X A szczerze mowiac to nie cierpie tych jogurtow w sumie zadnych, jem bo musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjedz z bananem, zjedz do tego mala kanapke z odrobina masla chuda wedlina i duza porcja ogorka badz pomidora, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja jem jogurty tylko dlatego, ze pomagaja chudnac inaczej tego bym nie tchnela hehhe, Wiec jogurt jem z warzywami, owocami, musli j na tym koniec :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po spacerku, zaraz biore sie za nalesniczki, :-) X Monia napisalam ci meila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad zjedzony, gary zmyte, Gdasonia tak mysle i mysle po ci znac moje grzeszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek mam do Ciebie pytanko :) czy Ty stosowałaś białko takie w proszku?? Bo coś mi sie kojarzy, że o tym pisałas... I powiedz mi widziałaś jakies rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kolację jem owsiankę na mleku 0,5 do tego wgniotłam banana i starłam małe jabłuszko uciekam, spokojnej nocki pa spacerek zaliczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ta owsianka to bardziej na sniadanko pasuje Maly wykapany, zaraz trzeba go ululac i wieczorne sprzatanko czas zaczac, :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak juz właściwie wziełam od mojego współlokatora na spróbowanie przez 2 tygodnie zobaczymy co to da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×