Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Gość monikamagdalena
moja koleżanka była na tej operacji, schudła bardzo dużo, ale ... powiedziała,że gdyby mogła cofnąć czas nie zrobiłaby tego. Ja się zbieram na spacerek. odezwę się po 19 jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy_kocur
300km za kółkiem a po powrocie 2 godziny na bieżni. A ja się w sumie zgadzam z Kachna - diety cud to samobójstwo. Swoją wagę zawdzięczam temu że będąc normalna dziewczyna ciągle się odchudzałam i w pewnym momencie nie zapanowalam nad efektem jojo, który skumulowal się z ciążą. Przy czym oczywiście rację ma też druga strona ze nic tak nie motywuje do dalszej pracy jak spektakularne efekty na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda dieta ma swoje plusy i minusy heh Padam na facjate mam nadzieje, ze mlody bedzie grzecznie spal w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulku, zapraszam jutro na spacerek Iza, czy mogłabyś wpisywać co jesz na dukanie, swoje menu spadam do łózka, żeby nie nawpierdzielać się na noc dobranoc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia nie jestem konkretnie na dukanie poprostu jem wiecej bialka Np dzis zjadlam 1.-2parowki plus kanapka z wedlina plaztedkien sera gouda fit plus pomidor 2. Serek homogenizowany i 3mandarynki 3.salatka z makreli 4. Zupa warzywna z jogurtem ok 100ml to byl taki maly grzeszek 5. Serek wiejski lekki laciaty plus 2 brzoskwinki 6.180g jogurtu naturalnego z 3polowkami brzoskwinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
Izulek jesli moge Ci cos zasugerowac, to nie jedz owocow popoludniami i daj sobie spokoj z parowkami :-) wszyscy kochamy parowki a to takie swinstwo !!! To wycisnieta masa tluszczowa z resztek zwierzat z czym nie wiadomo ci zrobil bo nijak to w calosci zrobic, wiec miela i parowki robia: kopyta, ogony, skora, lapki kurze. Paskudztwo. Zeby jako tako smakowalo pelno kolejnego swinstwa nadajacego smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owoce najlepiej do poludnia, i to tez tylko jablko. No a najlepiej to udac sie do jakiegos dieteyka dobrego, polecanego. Ale eliminacja soli, cukru to podstawa. No i wzmozona aktywnosc ruchowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem od 3.20 na nogach, mlodemu spac sie nie chce i sie bawi masakra Wrrr chce spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję. Na szczęście moje dziecko nie wstawało tak rano. Może szło spać późno bo nawet po północy ale do 8 był spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj monis czasem mam ochote go udusic :-/ jeszcze 3,5 tyg nieprzespanych nocek mnie czeka bo siostra wraca miedzy 18-20 grudnia X Juz po sniadanku dzis serek homogenizowany, 2 mandarynki i 1lyzka migdalow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. No wlasnie, izulek, tez mialam cie prosic, zebys podawala jadlospisy bo ja w tych wysokobialkowych nie mam doswiadczenia. A dlaczego jarzynowka z jogurtem to grzeszek? Nie mozna warzyw? Wspolczuje nocki, ja nie spie od 4.30 ale te 5 godzin spalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna warzywa ale jadlam o 12 a potem o 13.30 wiec za wczesnie dlatego to byl grzeszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja mam tak samo - koło 10 idę spać, wstaję o 6 rano i jest ok :) nie cierpię nie przespanych nocy :( izulek współczuję !!! po wczorajszej siłce mam zakwasy :( i nic mi się nie chce :( miałam iść robić badania, ale chyba odłożę do poniedziałku, albo wtorku :( dziewczynki trzymamy się dietetycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elle nadal nie napisalas na jakiej jestes diecie???????? No pewnie, jutro sie wazymy i nie ma przepros. W wysokobialkowej tez zalecane przerwy miedzy posilkami 3 h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dukanie jesz kiedy chcesz ale samo bialko A na wysoko bialkowej. O 3_4h z tym ze dajesz wiecej bialka w posilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdasonia jestem na gacy w tym tygodniu mam białkową boję się że będę głodna i wszystko rzucę ale na razie wynik poniżej setki już mnie bardzo to motywuje - ja jem co 4 godz w sumie 4 posiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek to prawda że masakryczne - dlatego wprowadziłam modifikacje :) monika skończyłam 7 dni czegoś muszę się chwycić bo jestem zdesperowana !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×