Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Juz wymyslilam co zrobie!! Pokroje piers w kosteczki usmaze bez tluszczu zrobie ala spagetti X Dzis na sniadanko 2parowki 2kromki chleba slonecznikowego z ogorkiem pomidorem i papryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa31
Dziewczyny nas już lepiej,jednemu już ospa schodzi, a malutki wsypany ale już sie tak nie meczy. Ja dietkuje i przesiaduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka czlowiekie :-) Melduje sie po weekendzie ze spadkiem - 0,6kg oby tak dalej :-) Wlasnie popijam kawke X Justa fajnue, ze maluchy juz dochodza do siebie, na jakiej diecie jestes? X Sante gdzie sie podziewasz?? X Monia pisz szybciutko co to za euforia bo ciekawosc mnie zzera X Gdasonia jak ci dietkowanie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i rozpoczynam nowe zycie! U mnie tak samo, jak u ciebie- 60 dkg tylko ze do gory :) Nowy tydzien, wreszcie tzw. normalny wiec nowe nadzieje. Sprobuje wypisac moj dzisiejszy jadlospis, zobaczymy co z tego wyjdzie... 1. Sn. chleb slonecznikowy zytni, moj pasztet dukanowski i keks z kurczaka, cukinia z cebulka- przetwory 2. Ser bialy i banan 3. zupa kalafiorowa z porcja kurczaka 4. Kasza gryczana z mlekiem 5. pozwole sobie na 2 landrynki Poza tym nowe zycie bo po tych gosciach i tych porzadkach- mam dosc! i doprowadze to mieszkanie do stanu uzywalnosci. Teraz juz wiem, ze dopoki nie zaczne wy .. . .pierd... zielac robic z sensem, nic sie nie uda. zaczynam od lekarzy, z mama na kontrole do chirurga i ja na rtg klatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki odzywam się chociaż mam ostatnio mega dużo problemów postaram się jak najszybciej to ogarnąć ale jestem z Wami i sercem i duszą i swoim wielkim cielskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
A po co Ci te landrynki ? :-)) gryczana z mlekiem hmmm Smaczne to ? Jako tako da sie to zjesc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdasonia tez mysle o landrynkach bo rzucam palenie i szukam alternatywy zamiast page pieroskach :-) X. Ja juz po drugim sniadanku dzis bula z turkiem figura, zaraz lece do apteki po ketonal i na poczte wyslac siostrze do Uk wraz z desmoxanem hihi ona tez rzuca palenie X. Kachna a co w tym dziwnego ze gryczana z mlekiem? X.. Swoja droga ja uwielbiam gryczana z lyzeczka masla roslinnego, cebulka i serem bialym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdasonia
No wiec bede musiala mocno zmodyfikowac moj jadlospis bo dopiero wrocilam z mama od chirurga glodna jak wilk a jeszcze RTG tak wiec kalafiorowa bedzie jutro gotowana, oni dzis zjedza resztke ogorkowej i ziemniaki z kurczakiem a ja to samo tylko ze moje kartofelki ciut stare, mam nadzieje, ze sie nie struje a jaj bo do tego kapusta jeszcze starsza :( Izulek a ja se czasami wracam do papierosow a rzucilam, bedac palaczem strasznym wrecz, dzieki gumie wiesz, tej z nikotyna i dlatego tylko w nia wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izulek no wlasnie jakos nie moge sobie tego wyobrazic, wiec sie pytam :-p a teraz do Pan, ktore maja dzieciaki, albo sie czuja zaznajomione w temacie. Potrzebuje troche wieczorem podgonic bialko w posilku -koktajlu, i znalazlam pare przepisow na koktajle, gdzie sie dodaje mleko w proszku. Wiadomo, ze ogolnie mleko w proszku to lipa jest ( pierdzenie, wzdecia, itd) no i sie zastanawiam czy nie kupic nleka dla dzieci ?? Jakies Bebiko/Nan czy co tam jeszcze jest. Ale nie dla niemowt tylko dla tych najstarszych dzieci. Myslicie ze to zda egzamin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W morde jeza a sorki, witam :) Kurna, tam jest za duzo ludzi, nie czytaja postow, nie odpowiadaja, nie ogarniam tego, tu nie ma nikogo, izulek jak sie wypniesz to juz bedzie calkiem d. u..p..a Ja wczoraj po RTG pojechalam do centrum handlowego liczac, ze kupie buty i torbe albo chociaz torbe jakas odpowiednia, do sportowych butow. Niczego nie kupilam, krzyz mnie jeszcze boli od tego pierunskiego dreptania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jak wam mija dzionek? X Mam pytanko wam tez tak pokazuje dziwnie wpisy ze sa nowe a jak zajrzycie to ich nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jest to samo u mnie. Szlak tam. Jak tam ten srodek na rzucanie palenia, dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie ograniczac gdasonia napewno dzis wypalilam mniej niz wczoraj do tej godziny :-) niemartw sie ja sie na ciebie nie wypne 😍 wlasnie zaliczylam trening ok 30-40min tak sie spieszylam ze nie wlaczylam minutnika :/ lece cos zjesc do pozniej x aha ktos pytal o mleko mleko dla dzieci ma wiecej tluszczu i laktozy niz zwykle mleko a wiec i cukru do koktajli polecam kefir maslanka jogurt jesli maja byc wysokobialkwe polecam jogurt ypu greckiego z piatnicy z podwojna iloscia bialka ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam cie za te cwiczenia, ja jakos nie moge sie przymusic. zreszta, nie wszystko na raz. Tez wlasnie jem 2 sniadanie, za pozno, ustawilam sobie zegarek, zeby jesc co 3 godz ale sie nie udalo. Przebrnelam przez nowe zawilosci w banku, jestem ciemna masa no ale najwazniejsze, ze juz sie wyjasnilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
hej dziewczyny to ja helenka,ta co tyle zleciala z wagi(5kg) z Wami od poczatku forum do listopada i zaszlam w ciaze hehe. na dzis 13tydzien ciazy,waze76.6 z rana. powiem Wam,ze nic nie moge przelknac,jak cos zjem od razu zwracam:(.przed odchudzaniem i ciaza wazylam83.a teraz ledwo zyje.mam nadzieje,ze te mdlosci i reszta rewelacji odejdzie.fajnie,ze topik istnieje.i jak urodze bedziecie tu(juz chude jak szprotki)ibedziecie na mnie czekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z kawka :-) x gdasonia odkad zaczelam cwiczyc zauwazylam ze moj metabolizm sie przyspieszyl,nagorzej jest zaczac :-) zadz pozniej do moni i zobacze czy zyje po tej euforii :-D x helcia oczywiscie ze cie pamietamy i czekamy na ciebie pisz do nas czesciej i pamietaj dbaj o linie :-) wczoraj byla u mnie kolezanka w 5mc ciazy ktora zasuwa codziennie na silownie dostalam wiekszego kopa motywacyjnego x moj mlody dal wczoraj piekny dwugodzinny koncert przy usupianiu i dzis od rana robi bis a ja poprostu wysiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz, dzien dobry Helena. Dzisiejszy dzien do d... jestem zdolowana i zla. Tobie izulek, junior daje w kosc, mnie senior... Do tego wczoraj mialam takie ambitne plany i co do porzadkow i dieta rozdzielna.... do czasu. Maz wrocil z pracy, mowi, moze sie piwka napijemy, moze zdiecia poogladamy. Wszystkie plany wziely w leb, waga do gory. Z drugiej strony, o, to znak, ze zaczyna mijac ten czarny nastroj, super!, pomyslalam teraz, czy nie wazniejsze dobre pozycie niz 30 dkg wagi mniej i nieposprzatane.... Pal szesc. Zaplanowalam sobie wage na nowo i zaraz zmieniam stopke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdasonia a nie lepiej polaczyc przyjemne z pozytecznym ?? :-) x ja wlasnie zjadlam dopiero sniadanie owsianeczke z migdalami i orzechami i plasterek avocado nie mam czasu :-( maly narobil takiego balaganu ze szok i musze posprzatac,pozmieniac firanki itd MASSSSAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×