Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Gdasonia na bank waga zawyzona dzis. Juz 68,0kg X Czemu madz cykora jechac na dzialke? X Dziewczyny co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie to ze cykor jechac na dzialke tylko ze sama rowerem.... Jak dluzszy czas nie jezdze to potem sie boje. Zdecydowalam, ze pojade autobusem a jutro moze uda sie razem z mezem na jakas przejazdzke, po paru takich razach w towarzystwie przywykne. Niestety podobno jutro juz ma byc inna pogoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana, dopadło mnie choróbsko, kicham,prycham i kaszlę potwornie Niestety nie łykam tabletek i leczę się tylko sokiem z malin i cebulą w dużych ilościach o 16 ide na spacerek, muszę powiedzieć,że uda mi trochę zeszczuplały od tego chodzenia- widzę po spodniach co do dietowania, to chęci brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia kuruj sie i wracaj szybko do zdrowka :-) X Gdasonia u mnie tez pogoda sie zepsula a mialam isc na spacer z mlodym X Sante gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana, ja już po kawce kinol obtarłam,że wygląda jak gaśnica i piecze przeokrutnie wyszarpałam starą baterię z wagi, teraz mus kupić nową i będę w piątki z Wami się ważyła kurcze, koleżanka dała mi pare tabletek zielonej kawy, co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja troche poleglam bo upieklam placek ananosowo kokosowy i troche podjadlam xxx monia sprobowac nie zaszkodzi,mam kolezanke co lyka zielona kawe moge ja spytac co w trawie piszczy :-) x sante odezwij sie do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. Witam sie z... No wlasnie z czym?? Dzis chyba tylko z usmiechem :-) sniadanie juz za mna, kawa przed. Jak wam minal weekend? U mnie wczoraj grzesznie ale delikatnie. Mamita miala urodziny. Ale wieczorem pocwiczylam 40min. Dzis na wadze 67,8kg wiec oby tak dalej. Lece sprzatac.. Tymczasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj izulek, powiem tak: szczerze przyznam, ze nieszczerze ci gratuluje wagi :) bo mnie zazdrosc zzera po prostu, ucieklas mi, juz cie za zakretem nawet nie widac :) No tak, to pewnie te cwiczenia.... Weekend u mnie ani grzeszny ani grzeczny... taki pol na pol :) Dzisiaj mam diete lekkostrawna bo jutro ide na usg jamy brzusznej Zjadlam na sniadanko 2 jajka na miekko, chleb bialy troche czerstwy, odmrozilam schab, mam zamiar ugotowac z warzywami, wyczytalam, ze dobre sa tez jablka pieczone ale na kolacje co? Nie wiem, moze cos podpowiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdasonia dobrze ze cie zazdrosc zzera :-D to znaczy ze musisz zakasac rekawy i wziasc sie ostro do roboty :-p Co do tego jablka hmmm nie powinno sie jesc owocow na wieczor bo to cukry. Ja przy lekkostrawnej na kolacje jadlam buleczke z maslem roslinnym i cieple mleko ale wierze ze uda ci sie cos wykombinowac, zreszta jak zawsze :-) X. Dziewczyny jak dodac sobie pewnosci siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochaniutkie.... jakos musiałam dojść do siebie i nadal dochodze... Mam doła jestem na zwolnieniu lekarskim i czuje się taka beznadziejnie niepotrzebna... O diecie nawet nie wspominam bo jej nie ma... Teraz bede miała co prawda wiecej czasu dla siebie ale na ta chwile przekłada sie to na milion filmów seriali i spanie... Miło, że nadal tu jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek sam fakt, że już tyle dokonałaś powinien Ci dodawać pewności siebie... A sposób jest prosty każda z nas lubi czuć się ładnie a więc: ułóż ładnie włoski, zrób super makijaż, ubierz się w kiecke + szpilki a poczujesz sie sexi pewna siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to jablko pieczone to na 2 sniadanie. Bulka z maselkiem? ok, ja to bardzo lubie. Ja moge tylko polecic ksiazki psychologiczne. Mnie bardzo pomogla ,,psychoterapia dla kazdego", przystepnie napisany taki jakby samouczek. Oczywiscie do tego trzeba wracac jak do zachwaszczonego ogrodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Sante. Ogladaj, spij, regeneruj sie, trudno, zebys miala sobie teraz zawracac glowe dieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Santr brak mi pewnosci siebie zeby isc samej na silownie :-/ Kuruj sie, odpoczywaj i cwicz to bardzo pomaga przy depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weroni a stosujesz jakas dietke czy mz?? X. Dziewczynki przelamalam sie :-) bylam na silowni. Jestrm spozniona z posilkiem 2h wiec jak wpadne do domu to pierwsze co zrobie to koktajl bialkowy bom glodna jak wilk X Monia, Justa jak wam idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pronvenfairo1984waqlg
cześć dziewczyny , u mnie w domu były placki weselne hmm mniam zjadłam 2 kawałki niestety ale dziś już koniec nic zero podjadania Jasne http://enhat.ch/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja dopueroco z silowni wrocilam. Dzien drugi cardio i silowe cwiczenia zaliczone. X Monia fajnie ze chorobsko odpuszcza, a jak z dietka ci idzie? X. Gdasonia gdzie ucieklas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa31
U mnie ten tydzień jakiś słaby, w niedziele miałam gości, siostra z rodzinka, wiec jadło sie więcej niż normalnie a teraz jakoś ńie mogę wpaść w rytm regularnością posiłków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana, szukam domowego sposobu na opryszczkę lub jakiegoś skutecznego dopadło mnie to cholerstwo i ja tak mam,że teraz będzie nawracać brrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Wczoraj musialam zjesc o 7 rano, no to w lozku, potem usg, ok, potem do wieczora po sklepach, na neta nie wchodzilam. Codziennie laze po sklepach. Wieczorem przyszlo otrzezwienie. Place karta- odrzucone, place mezowa- odrzucone, dobrze, ze mialam forse, sprawdzam konto- zostalo 60 zeta!! Zalamka bo raz, ze pala za caloksztalt a dwa, ja uwazana przez znajomych za mistrzynie dobrego gospodarowania! przy jednej, niskiej pensji, nie wiem ile mam na koncie. Normalnie dno! Dzisiaj wypisze listy wszystkich artykulow a do sklepu bede brac po 10zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nasze sprawy, no to tak: :) Robie wprawki do diety z 2007r. kiedy to ladnie mi spadlo i teraz tez tak chce! Ja tam popelnialam bledy ale mam to w nosie.Na dobre to pewnie od poniedzialku bo przeciez dzisiaj dzien babki! Wtedy pilam codziennie sok z marchwii, teraz musze czyms zastapic. Na sniadanko zjadlam wiec chrupkie pieczywko i wafel ryzowy, serek do smarowania, papryka czerwona i sok pomidorowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadlam 2 sniadanie i powiem wam, ze dziwie sie jak ja kiedys malo jadlam. Ledwo doczekalam, wylizalam talerzyki i czuje sie glodna :( Nic to, trzeba tylko czasu. Zjadlam chleb razowy 50g, pasztet z puszki 35g i salatka z pomidorow z jogurtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ja dzis dzien do bani Wstalam o 8 patrze noga spuchnieta to za tel i do przychodni zalatwic skierowanie do ortopedy Poszlam do jednej przychodni termin 3tyg Pojechalam do drugiej ortopeda mnie nie przyjal zapukalam do chirurga bo nie bylo kolejki i zgodzila sie mnie przyjac Diagnoza nadciagniete miesnie i stawy leczenie zero silowni buty z twarda podeszwa ale jak narazie zero chodzenia. Wrocilam do domu i sniadanie zjadlam. O 13 Jestem zla na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pewnie przesadzilas z ta silownia, czy jak. Dobrze, ze ci sie udalo do tego lekarza dostac. U mnie tez du.p.a, goscie byli, dzien babki przeciez, juz po diecie... Z drugiej strony ciezko bedzie mi nasladowac sama siebie z tym jedzeniem. Wtedy to byl spontan, jadlam malo ale tak chcialam a teraz glodzic sie to potem moge sie na wieczor nawp... E, nie wiem jeszcze co zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×