Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

No tak, ja wiem, ze nie mozesz... czyli dieta. Masz wytyczne od lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Ej Gdasonia przykro mi zrobilas mowiac ze nic nie mowilam ze Was opuszczam:( Powiedzialam,ze jestem w ciazy i musze zrezygnowac z rygorystycznej diety i cwiczen ktorym poswiecalam godz dziennie. Potem pisalam,ze tesknie i macie mnie nie zapomniec bo po ciazy wracam. Eh wiesz jak to bylo Wy chudniecie a mnie brzusio bedzis rosl wiec tez to dla mnie ciezkie,ale dziecko jest wyczekane wiec musze sie pogodzic z ze stanem.a trzymanie diety w ciazy to trud e zadanie,ale robie to dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przeczytalam twoj jadlospis to zadrzalam. Obys sie znowu w anemie nie wpedzila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Kurcze a gdzie reszta dziewczyn z pazdziernika i listopada jak topik hulal? Ja wiem ze luty to nie pora na odchudzanie.ale dokladnie rok temu,na3miesiace przed slubem schudlam w 2,ale miechy ponad8kg. Nie Gdasonia,nie zniechecilas mnie:* Hehe no Wy robicie sie chude szprotki a ja taka tlusciutka makrela haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helcia, ok to przepraszam ale znowu musiala kafe zawinic, u mnie po prostu niektorych wpisow nie ma albo pojawiaja sie po jakims czasie...Oczywiscie, rozumiem cie ale jednak tak towarzysko mozesz do nas wpasc, kazdy wie, ze teraz ciaza a nie odchudzanie dla ciebie najwazniejsze. Przytulam cie wirtualnie, mam nadzieje, ze nie masz juz do mnie zalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam helcia przedemna jeszcze 20kg do zrzutu wiec troche tu posiedze :-) a gdzie dziewczyny? hmm tez jestem ciekawa x lece zaraz na silke sprobowac czy dam rade zazylam juz jednego tabsa zobaczymy za tydzien co bedzie tyle ze zapomnialam siezwazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Nie mam apetytu jak na17tydzien ciazy:/ Wiesz,ze waze tylko niecaly kilogram jak przed ciaza(wtedy gdy razem zrzucalysmy wage) Musze wyeliminowac sporo weglowodanow i cukrow. Bylammu gina i kazal mi wprowadzic diete tak jak przed ciaza+300dodatkowych nie tluszczowych ani nie slodkich kcl. Dzis ide do gastroenterologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do niedawna byly w tabelce jeszcze 2 dziewczyny, teraz niewiadomo gdzie sie podzialy. Mnie sie zdaje, ze powod zawsze ten sam- przestaja sie odchudzac no to przestaja pisac. Nigdy tego nie zrozumiem ale tak juz jest. Pozdrowionka i spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, o takiej specjalnosci to jeszcze nie slyszalam. Juz spadam, pa dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Ej Gdasonia ja do"gniewliwych"nie naleze:D Izulek wiec mowisz,ze do kocna ciazy i po bedziesz ze mna:)? Jasne,ze wolabym abys do wiosny te20kg zrzucila,ale jakbys chciala do lata trwac w zmianie nawykow zywieniowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, musze wyszukac moj wpis na innym watku i tu przytoczyc bo ja na pewno was nie opuszcze nawet jak bede wazyc mniej niz zaplanowalam. To jest tylko i wylacznie moje wlasne doswiadczenie Gdy juz nastapi spelnienie marzen i wspaniala niska waga to..... Najpierw radosc, po krotkim czasie pustka i poczucie jakby sie cos zgubilo, brak celu, brak celu, smutek i brak celu, zazdrosc samemu sobie, ze do tej pory ten cel byl. Tak sie zamartwiajac i zastanawiajac nad przewrotnoscia natury ludzkiej, ktoregos dnia wlazimy na wage a tam 3 kilo wiecej. Nabieramy wiatru w zagle. No nie! Musze to zwalic!!! I znowu jestesmy szczesliwe, mamy cel...i watek :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Hej bylam u gastroenterologa. Dieta niskotluszczowa,nieskocukrowa i ruch. Grozi mi Ostre Zapalenie Trzustki. 70dych skasowal,a dowiedzialam sie tyle co wiedzialam. Eh poszalalam na poczatku ciazy,a teraz ponosze konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helcia a od czego ten gastro cos tam jest?? x pewnie,ze bede tu z toba siedziec chyba ze chcesz zaloz konto na vitalii mamy tam fajna grupe od sierpnia i nadal sie trzymamy :-) x ja dzis bylam na silce niestety noga na aeroby sie nie nadaje ale silowe zrobilam jutro tez ide bo 18ego konczy mi sie karnet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Gastrocostam zajmuje sie chorobami ukladu trawina oraz watroba i trzustka czyli gruczolami trawiennymi. Mnie leczyli przy trzustce i wrzodach. A ja wlasnie wrocilam z agua parku:) Ja sobie tu posiedze,bo trzymam od czasu do czasu na kafe jeszcze z przyszlymi mamuskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, pracuje od świtu do nocy ostatnio o 19 jadłam śniadanie+obiad+kolacje no dobrze to to nie wygląda jutro podobno mam wolne to nadrobię Wasze wszystkie wpisy dzisiaj już uciekam i cieplutko pączkowo pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdasonia
Hejka. Moni, masz odpuszczone :) Odebralam wyniki wczoraj, jakbym w morde nie mogla ich wziac jutro skoro i tak ide do tego lekarza po odbior wynikow. Morfologia ok ale w moczu- swiezy slad krwii. Oczywiscie troche panika bo taka mam nature ale potem poczytalam troche w necie, moze to byc zwykly objaw po przeziebieniu a takze 1000 innych przypadkow. Myslalam, ze pojade na dzialke. Nie wiem dlaczego, jakos mi sie odechcialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Was czasem Dziewczyny czytam, nie ujawniam sie zbytnio bo bez urazy jestescie mile i na pewno fajne dziewczyny, ale nie jest ta grupa zbyt motywujaca i wszelkie moje proby pomoc w dobrej wierze byly tu w sposob " lekko" agresywny odbierane :-))) ale przynajmniej cos sie dzialo :-))) Mam juz na minusie prawie 16 kg od poczatku listopada. Walcze dalej :-) pozdrawiam Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
Zapomnialam sie podpisac :-) wyzej - to ja Kachna 29. Hela duzo zdrowia i dbaj o Malego Czlowieczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja juz po sniadanku dzis owsianeczka Moni fajnie,ze sie odezwalas ;-) gdasonia nie zamartwiaj sie na zapas x kachna na jakiej diecie jestes? co do motywacji itd przewaznie jestesmy we dwie teraz we trzy wiec ... ale jakos sie trzymamy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
Nie mam diety. Unikam przetworzonej zywnosci , staram sie sama robic co moge, nie jem slodyczy ani gazowanych napoi. Kiedys juz pisalam, ze otworzyla mi oczy ksiazka Julity Bator-Zmien chemie na jedzenie i Pawlikowskiej seria o zdrowiu. Pije duzo wody,trzymam sie ok 2200 kcal dziennie i staram sie cwiczyc 6 razy w tyg po 1-2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
No widzisz izulek. To noe jest strasznieduzo, tylko bys musiala troche zmienic wyobrazenie o dietach cud i doszlolic sie chociaz troche :-)o metabolizmie, funkcjonowaniu organizmu. masz konto na vitalii to poczytaj sobie pamietnik Jurysdykcji. Madra dziewczyna, zna sie na rzeczy i fajne artykuly wkleja do pamietnika. Moj organizm pptrzebuje ok 1700 kcal zebym mogla wstac, isc do pracy i oddychac i od czasu do czasu reka ruszyc. Cwicze intensywnie ok 15-17 h w tyg i moje zapotrz jest znacznie wyzsze. Nie bede Cie zanidzac, ale przy 1500 kcal rozpoerda**** sobie albo juz to zrobilas organizm. Zapomnij o dietach cud, przestan zaglowac tymi dietami co teraz robisz i poczytaj pamietnik Jurysdykcji. Dostaniesz szoku, powiesz, ze to nie jest mozliwe a pozniej sobie przypomnisz, ze Kachna schudla 16 kg w 3 miechy jedzac 2200 kcal i moze befziesz ciekawa co to jest PPM i CPM , obliczysz sobie na necie i bedziesz wiedziec, czemu nie chudniesz na 1500 kcal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
Na vitalii masz taki watek " nie rozumiem cpm/ppm" ze stycznia 2015 Wpisz to w google to Ci sie pewno znajdzie i sobie poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, juz sie nie zamartwiam. Pogadalam z moja rodzinna farmaceutka, i ona i jej corka tez mialy kiedys to samo- to moze byc po tym przeziebieniu, ktore przeszlam. Aaa, robie mamie posilki i jade na dzialke! Optymizm gora!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ppm wynosi 1430 kcal i wiem co to jest ;-) a moje zapotrzebowanie jest niestety 1500 jedyne co zle robie w diecie to jem za malo warzyw ale niestety za nimi nie przepadam za to staram sie to nadrobic owocami albo jakimis salatkami warzywnymi ale nie zawsze mam czas na 1500 chudne o ile sie trzymam diety ostatnie 3tyg nie cwiczylam i z dieta tez kiepsko bylo ale optymalnie chudne 2-4kg miesiecznie wiec jest ok x gdasonia widzisz humorek lepszy i na dzialeczke jedziesz a powiedz kochaniutka jak z dietka u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
To ile Ty masz wzrostu ? 1,30 ? Ewentualnie moze Cie w tej sytuacji wybronic kompletny brak cwiczen ... Jska masz roznice miedzy ppm a cpm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 153cm. Teraz ci nie powiem bo wychodze. Roznica mniej wiecej jest 500-700kcal. Nawet przy aktywnosci 5-6godz tyg moje zapotrzebowanie nie wzrasta. Nawet konsultowalam sie w tej sprawie z dietetykien i trenerem z silowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje cpm jest rowne 2250 kcal wiec jak widzisz wszystko sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Hej Kachna,szkoda,ze nieczesto wpadasz,wiem wiem wiecej plotek i pogaduszek,ale topik jest swietny. Ja jako formy motywacyjnej uzywam tu moich dziennych jadlospisow bo latwiej mi"zobaczyc"co jadlam zeszlego dnia. Hej Moniamagdalena. 10.02.2015 12.30-makrela wedzona+ciemna bulka 16-4 sliwki 17.30-salatka z serem mozzarella 21-losos z salatka i brokulami 22.30-dwie garscie platkow fit 1.5h pluskania na basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helenka wiesz juz co bedziesz miala chlopczyka czy dzieuszke?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×