Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

A ja nie mam kiedy udzielać się na forum bo od 2 miesięcy mam kociokwik w firmie. Mimo wszystko staram się odżywiać zdrowo i chodzić na siłownię czyli robię swoje. I jeszcze złośliwość rzeczy martwych czyli ostatnio technologia mi nie sprzyja - gdzieś kiedyś na coś czekając przeczytałam Wasze posty ale komórka nie pozwoliła mi opublikować niczego. :-( Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 luty piatek Izulek 2.01.2015...69,4.. ........-0,7kg.....68,2kg.....60 gdasonia 2.01.2015...68,9...........-0,5kg....68,0kg.....61,8 Justa31 6.01.2015.... 69kg........-0,3kg......68,5.... 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, hejka dziewczynki. Kocurek, znajdz czas raz w tyg. w piatek- na podanie wagi i wszystko masz odpuszczone :) Izulek, przeciez wiesz- ja mam chudniecie zaplanowane :) waze sie codzienie, zeby to kontrolowac na biezaco i jesli nic mi nie stanie na przeszkodzie to 5 czerwca osiagne zaplanowane 61,8 Ja tez mam stale za malo zielonych zakreslonych czyli warzyw oraz niebieskich czyli nabialu. Czemu? Z glupoty i lenistwa bo nawet w zimie mozna zadbac, zeby zjesc tyle ile trzeba. Ja tam wale prawde miedzy oczy a najczesciej samej sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I teraz tak: wczoraj i przedwczoraj moja waga to 67,6 czyli planowana na dzis a poniewaz wczoraj byl tlusty czwartek to po prostu podam te wage, ok? Obiecuje, ze jesli w niedziele nie zobacze 67,6 to wpisze tyle ile bedzie Moj plan zrzucania wagi: ......16stycznia...69,5kg...23stycznia...69kg...30stycznia...68,5kg...6luty...68kg...13luty...67,6kg...20 luty67,2kg...27luty....66,8kg...6 marca...66,4kg...12marca...66kg...20marca...65,6kg...27marca...65,1kg...3kwietnia...64,6kg...10kwietnia...65,1kg bo swieta...17kwietnia...64,6kg...24kwietnia...64,1kg...1maja...63,7kg...8maja...63,3kg...15maja...62,9kg...22maja...62,5kg...29maja...62,1kg...5czerwca..........61,8. Potem utrzymanie wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 luty piatek Izulek 2.01.2015...69,4.. ........-0,7kg.....68,2kg.....60.......13 lutego gdasonia 2.01.2015...68,9...........-0,4kg....67,6kg.....61,8.....13 lutego Justa31 6.01.2015.... 69kg........-0,3kg......68,5.... 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka juz jest prawie ok ale jednak troche szwankuje. Nadal nie wiem czy np. justa juz sie wpisywala czy nie. Moze niech date umieszcza kazdy w swoim wpisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, ja tak zrobilam. Nie wiem czy ci sie to podoba. Ok, ja spadam bo mialam tu tylko na chwile wpasc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
10-pol batona energetycznego 12-kasza gryczana, cwiartak kurczaka,buraczki,sok 15-salatka z kurczaka,banan 17-jablko,dwa banany 21-czerstwy rogal dwa aktimele 45min zajec fitnessu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Waga na dzis76.9 Izulek-moje dziecko sie nie chce pokazac psioszki czy siusiaka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Ja juz po sniadanku, dzis skromnie 2 kromki slonecznikowego z wedlinka chuda ze wzgledu na to iz na 12.30 ide na silke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja na chwilke, moze jeszcze potem zajrze. Helenka, to ty wcale nie masz takiej duzej wagi. Chcialam cie wciagnac do tebelki oczywiscie z zaznaczeniem o ciazy ale za spam uznano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
13.II 10-platki fitt na chudym mleku 15-trzy ziemniaki,buraki,jogurt nat 18-2opakowania truskawek,2batony musli 20-garsc salaty,plaster pomidora 22-bulka wieloziarnista,danakol,winogron,paczka truskawek Milego Walentego-prosze jesc malo czekoladek,a duzo trukawek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Uprzejmie donosze, ze osiagnelam wage zaplanowana na piatek, z czego ogromnie sie ciesze :) Helenka, widze, ze wzielo cie na truskawki jak mnie kiedys na pomarancze. Zdarzalo sie, ze w ciazy potrafilam zezrec 3 kg pomaranczy w 1 dzien :)) Wczoraj mialam transport na dzialke, musialam wiec strasznie sie spieszyc a dzisiaj musze tam pojechac zmywac gary, chyba ze maz sie zlituje i sam to zrobi. U niego to trwa pare minut a u mnie z godzine, nie wiem jak to jest mozliwe........ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tak szybko z doskoku bo mam mase roboty w domu, Gdasonia gratuje zdobycia kolejnego celu X Helcia ja tak ostatnio mialam ochote na mandarynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja gdasonia. Upieklo mi sie, maz pozmywal na dzialce, jade sobie tak, na luzaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zazdroszcze ci, ja od rana zasuwam w domciu pranie sprzatanie obiad itd zostal mi jeszcze korytarz, lazienka i kuchnia po obiedzie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
izulek och Ty taka pracowita przy ndz jestes;) 14II 10-trzy lyzki ryzu,salatka z kurczaka 14.30-ryz,kasza jeczmienna,pol gotowanego pulpeta,surowka 16.30-baton musli,kawa 20.30-garsc salaty,kasza z jog.natur,10g dorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
35 min plywania-50szerokosci basenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenka ja nie mam dni wolnych od pracy hahahaha ale za to pieke sobie dietetyczny serniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z kawka :-) Jak wam minal weekendzik? U mnie spadeczek dzis - 0,2kg wiec mam dobry humorek hehe Mam mase spraw na miescie w zwiazku wyjazdu do wloch i szlag mnie trafia bo siostra dzis jedzie a. Ja musze wszedzie brac mlodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Hej:) 15.II 11-pol bulki z twarozkiem 14.30-barszcz czerwony,kawalek fileta z kurczaka ze szpinakiem,ryz i surowka,deser-galaretka 17-2batony musli, 21.30-salatka z kurczaka,napoj niegazowany 23-sliwka,jogurt owocowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja gdasonia. Witajcie. Likendzik minal szybko a teraz trzeba zasuwac. Jestem zla na siebie bo zachcialo mi sie gotowac zupe cebulowa w wiekszej ilosci i widze, ze na tym glownie mi zejdzie wiekszosc dnia a jaki poniedzialek.... Izulek, faktycznie, z dzieckiem niewygodnie ale potem sobie odetchniesz... Helenka to z ciebie niezla plywaczka, widze. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze ostatni wpis tutaj to moj wlasny. O jojoj! Kiepsko. No trudno... moze sie poprawicie dziewczyny.... Wczoraj ugotowalam cebulowa, zapisalam wage wszystkich produktow a dzis dopiero obliczylam kalorycznosc. Zupa, tak jak Maklowicz mowil, do dietetycznych nie nalezy ale jaki smak. Zupa z grzankami uszlaby gdybym potraktowala ja jako samodzielny obiad, niestety zjadlam jeszcze troche ziemniakow z sojowymi ala schabowe kotletami bo na dzialce jakos nie chcialo mi sie ich smazyc. Tak wiec obiad wyszedl strasznie kaloryczny i dzis na obiad zjem juz tylko te zupe. Na sniadanko ugotowalam kasze gryczana, po 30g na osobe na wodzie pol na pol z mlekiem, na gesto, przelozylam do misek i ugotowalam samo mleko. Bardzo dobre jedzenie, jakos w Polsce malo znane takie polaczenie. Najprosciej ugotowac gryczana metoda pod kocyk- czyli na sypko i polaczyc z mlekiem. Kto nie zna, radze sprobowac. To tyle. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Hej:) 16.II 10-miska platkow fit bez mleka 15-kasza gryczana,duszone miesko,surowki,lody sorbetowe 17-dwa batony musli,dwie sliwki i pol malego arbuza 20.30-3kanapki z twarozkiem,4 suszone sliwki 13-jablko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja. gdasonia. Helenka, ladny masz ten jadlospis ale cóś malo, wydaje mi sie, tego nabialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Bylam godzine temu u gina i wypytal mnie czy trzymam diete i czy wiem co mi grozi jak sie zlamie i wroce do kiepskich nawykow zywieniowych-wiem wiem:/ Mowie mu,ze jest polowa ciazy a ja 200g schudlam-a on mi,ze w koncu!D hehe ladny jajcarz z mojego gina. Gdasonia dzis poszalalam z nabialam i troche mnie w toalecie wymeczylo;)o malo do lekarza sie nie spoznilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie helenka tez mi sie wydaje ze cos za malo jesz :) Malenstwo pokazalo co ma miedzy nogami?? x ja dzis zawalaliam diete zjadlam tylko dwa posilki ale za to zalatwilam sobie juz wszystko do wyjazdu tyle ze teraz kolezanki na skypie nie ma i nie wiem czy mam sie martwic czy nie?? ogolnie mialam kiepska nocke i kiepski dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×