Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Witajcie. Tak, te przychodnie, to nasze leczenie to jest makabra. Zaraz bede musiala isc do chirurga i uprzejmie prosic, zebym mogla z mama przyjsc a hrabia doktor zechcial spojrzec na jej noge.... Skaleczyla sie juz 2 tygodnie temu ale jakos brzydko to wyglada. Jesli chodzi o diete to wracam do rozdzielnej o ile oczywiscie starczy mi cierpliwosci. Porzadki przedswiateczne.... Kurcze, tez dzisiaj za wszystko juz sie lapie bo choc wyjezdzam to jednak i mase zakupow i dla mamy musze przygotowac jedzonko, zeby u brata miala podobnie jak tu i pieniadze nierozliczone i balagan wszedzie, nawet w moich szafkach. No niestety, jestem straszna balaganiara, po prostu potworna i nie umiem tego w sobie zwalczyc chociaz MNIE to denerwuje najbardziej. Trzymajcie sie a ja sie lapie za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadam na chwilke. Juz nie mam problemu bo do chirurga musi byc skierowanie od rodzinnego a mamy lekarz w innej dzielnicy. Mama przypomniala sobie, ze byla w maju szczepiona p-ko tezcowi, uradzilysmy wiec, ze na razie bedziemy czekac bo noga lepiej wyglada. Dopiero teraz biore sie do roboty, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdasonia a może jakiś tribiotic ( trzy antybiotyki) bez recepty masć i czyste opatrunki ??? na pewno sobie poradzisz z mamy nogą a nasza służba zdrowia to długi i trudny temat ( moja teściowa nadal leży w ZOL) ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, dzieki dziewczyny, ja tego w ogole nie znalam. Mam w rodzinie farmaceutke ale juz mi glupio bo przewaznie dzwonie gdy czegos od niej chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja dzis zabiegana, dwa razy musialam do apteki jexhac teraz dopiero zaczelam obiad gotowac(golabki) Jednym slowem roboty e ciul a czasu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, wiadomo, taki okres, cobymy sie tylko po swietach pozbieraly do kupy :) :) Ja, glupia wczoraj na rozdzielna. Zle mi widac bylo z tym, ze juz mi sie jakos organizm unormowal, opuscilo wieczne myslenie o zarciu, oj glupi czlowiek, ze szok. Wczoraj od okolo 16.00 nie myslalam o niczym innym tylko o zarciu, glupota!!! Wracam do mojej, malo wymagajacej plaskiego brzucha. Dzisiaj zapowiada sie ladna pogoda, brykne wiec rowerkiem na dzialke, mam tam jeszcze sporo uschnietych marcinkow do spalenia. Wczoraj tez dzialalam, 3 torby z jakimis reklamowkami, torebkami, zapiskami, chusteczkami a to wszystko zalegalo w moich szafkach z ubraniem! Jade na rowerowa wycieczke, juz jestem ubrana ale w sakwie pelno a ja musze pakowac, no to co? w reklamowke i do mojej szafki byle z oczu.... Ok, obrobilam d**e takiej jednej :) a teraz do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z kawką :)miałam iść na siłownię ale koleżanka boi się Aleksandry :P jutro podobno też ma silnie wiać !!! muszę pozbierać to i owo z balkonu, przy okazji porządki będą :) i może zrobię trochę bigosu i farsz na uszka :) Masz rację gdasonia - głupi ten czas teraz - nic tylko żarcie rządzi i te sciąganie zakupów do domu :( powiem prawdę że boję się tych Świąt :( bo w sumie mi jakoś idzie :) i nie chciałabym tego zaprzepaścić !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy sie troche boi. Dzisiaj rano przy kawie tak sobie analizowalam te lata gdy waga spadala i zauwazylam, to jakas makabra!, ze po tych swietach przybywa wiecej na wadze niz po urlopie trwajacym nawet 3 tygodnie, wprost trudno uwierzyc.... ale ja mam to w kalendarzyku z wagami od 12 lat- czarno na bialym... Taa, tylko ze teraz sobie przypomnialam, ze kiedys na tak dlugim urlopie mialam ze soba krokomierz. Przez 21 dni zrobilismy 160 kilometrow! a w swieta, wiadomo... Ciesze sie bo w tym roku skoro wyjezdzamy to tez bedziemy duzo chodzic, musze tylko gdzies krokomierz kupic, bo poprzedni juz dawno zamknal gebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja już po kawce, ale o suchej gębie siedzę, bo miałam zamiar na wyniki skoczyć co roku w grudniu robię sobie podstawowe badania niestety plany zostały popsute tel. od brata, który na herbatę od 2 godzin do mnie jedzie ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
Gdasonia a moze to nie sa Twoje " diety zycia" skoro ciagle chodzisz i myslisz o jedzeniu ? Ciagle zmienianie, zamienianie i cholera wie co jeszcze to niezbyt dobry pomysl. Traktujecie organizm jak przyglupa , a on jest madrzejszy niz cale forum razem wziete. Nie wie czego sie po tych wymyslnych dietach spodziewac, wiec zaczyna magazynowac na zapas- a to odzie tylko i wylacznie w dupsko ( bo nawet nie w cycki:-> ). Dziewczyny mam pomysl. I tak okres swiateczny bedzie spisany na straty, wiec dajcie sobie spokoj do Nowego Roku a poki co skupcie sie na pezygotowaniu swiat i zdobyciu chociaz PODSTAWOWEJ wiedzy na temat budowy czlowieka, metabolizmu, co zachodzi w org i co na co ma jaki wplyw. Niestety bez tej wiedzy zadna dieta Wam nie pomoze. Powaznie. Mowie to calkiem szczerze i bez zlosliwosci. Do kazdego dzialania podstawowa wiedza jest niezbedna. Poczatki jeszcze mozna ujechac na szczesciu/ przypadku, ale na dluzsza mete sie nie da, czego te forum jest przykladem. Odchudzanie to okropna rzecz, ale zeby byly efekty trzeba niestety miec chociaz podstawy wiedzy, bo robicie sobie tylko krzywde. I nie buntujcie sie od razu bo ja to napisalam, tylko przemyslcie zagadnienie , rachunek sumienia i do ksiazek/ fachowych poead marsz :-)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez tu cisza :-( Monis rowniez pozdrawiam :-) X Przypominam ze jutro dzien wazenia (niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej waga nadal "martwa"- może to i dobrze wczoraj i dzisiaj mam wolne od spacerów, bo koleżanka chwilowo zaniemogła od jutra mam zamiar chodzić z "kijkami", podobno skuteczniejsze niż zwykłe spacery ma któraś z Was jakieś doświadczenia z NORDIC WALKING?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z kawką :) u mnie też odrobinę mniej :) lecę do miasta dzisiaj rozejrzeć się za jakimiś prezentami :) sobie chciałabym kupić klapki sholla takie do chodzenia po domu ( może moim biednym stópkom byłoby lepiej) i mam ochotę na nową torbę :) marzy mi się taka ciemno siwa w każdym razie coś innego niż brązowa i czarna !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monia :) kiedyś czytałam że 20 % efektywniejsze są spacery z kijami :) też planujemy z mężem chodzić w okresie około świątecznym ( bo mój chłop będzie miał dłuższe wolne) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po sniadanku dzis serek wiejski lekki z migdalami i slonecznikiem, teraz odczekuje pol h i kawusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! A co wy, gdzie tabelka? Kurna, nie lamiemy naszych zasad, nie poddajemy sie! Chudniemy, chwalimy sie, tyjemy, wpisujemy wyzsza wage z glowa podniesiona do gory bo jestesmy ludzmi. Nie przejmujemy sie p*****lami!!! Po swietach prawdopodobnie wszystkim nam przybedzie, mnie w 100000% bo ja sobie nie bede wyliczac, na wyjezdzie nawet wagi kuchennej nie bede miala :) Tak wiec ja zapodaje i zycze sobie, dopisywac sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek 1.11.2014......69,9.......-0,4.....68,1......60 helena 20.10.2014.....82,9......-1,0.....79,2......72 monika 13.10.2014......94,9....-1,6......90,9......89 gdasonia 29.10.2014......70,7....-0,2......68,2 .......66,9 Ela 17.09.2014.......153.....-2,0.....143........130 sante 15.09.2014......102......-1,4......89,1.......79 justa31 2.11.2014 ........73.........-0,2.....69,6.......65 Lilijka79 16.10.2014.......97.........0..........91.........71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdasonia czyzbys mnie wpisala? :-) Dziekuj***ardzo :-) Nie kopiowalam tabelki bo nie mialam na tyle czasu zeby jej szukac postanowilam ze zrobie to pozniej hhehe ale mnie wyreczylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek, tak,twoje juz poprawilam ale moze odebralam ci przyjemnosc... Zmienilam tez sante bo ona, wpisujac wage w tygodniu, wybrala tabelke juz nieaktualna. A co tam z dzieckiem? bo bylas u pulmonolaga.... Ja o kijkach nic nie wiem bo nie chodze, bo sie wstydze, choc dobrze wiem, ze to idiotyzm :) W kazdym razie nieraz czytalam, ze sa bardzo zdrowe, tylko koniecznie trzeba opanowac technike. Ja mam nawet gdzies ksiazeczke, kiedys liczylam, ze bede z mama chodzic ale to juz od dawna nieaktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam bylam, dostal nowe leki i inne do inhalacji bo bardzo duzo wydzieliny zostalo mu po chorobie i zeby nie zrobila sie nowa infekcja dostal jeszcze antybiotyk. We wtorek na 15" ife z nim na kontrole, juz widac w koncu piprawe i o niebo lepiej spi i kaszel go tak nie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, co specjalista to specjalista a jeszcze za pieniadze.... Wpadlam na chwile z 2 sniadaniem bo dzis taki glod czuje jak rzadko choc na sniadanie jem na okraglo musli ale wszystkie owoce sie skonczyly wiec zjadlam z jablkiem, chyba to malo syte. Za to teraz wrabuje 2 kanapki, skonczyly sie oliwki to z czerwonym pesto. Oj jakie to niedobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny u mnie nadal remont a dziś na wadze 69 kg, czyli od początku z wami spadek -4kg pozdrawiam i do następnego piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie dziewczynki sobotnio :D zapraszam na kawkę :D u mnie dzień pod znakiem spacerów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×