Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

izulek 1.11.2014......69,9.......+1,3kg....69,5.....60 monika 13.10.2014......94,9....-1,6......90,9......89 gdasonia 29.10.2014......70,7......+0,4kg....68,6......66,9 Ela 17.09.2014.......153.....-3,0.....140........130 sante 15.09.2014......102......-1,4......89,1.......79 justa31 2.11.2014 ........73.........-0,2.....69,6.......65 Lilijka79 16.10.2014.......97.........0..........91.........71 Dzis piateczek a wiec i wazonko, u mnie +1,3 nie jest zle hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot nadal walczy, jutro znowu do wet jedzie. W Wigilię też był. Dziewczyny, mam nadzieję,że po świętach się wszystkie tu zameldujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam snieznym rankiem i na kawke zapraszam :-) u mnie dzin na wadze 69,2kg wczoraj pocwiczlam 40minut zumbe dzis odczuwam wszystkie miesnie szczegolnie boczki brzuch i lydki x w koncu spadl snieg wiec trzeba isc na sanki heheheheeheh do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka0607
Czesc kobietki. Czytam was od jakiegos czasu chcialabym sie dolaczyc. Mam na imie Ania mam 34 lata. Niedawno zostakam mama po raz trzeci. Niestety przytylo mi sie strasznie i nie moge nawet 1kg zgubic. Mam158 wzrostu i 84kgm . Sporo co? Wygladam jak kulka. Moze z wami jakos mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Śnieżka :-) cześć dziewczyny :-) Izulek chowaj ten wykres kg , bo żadna nie odważy się teraz ODWAŻYĆ hii.... ja na wagę wdepnę .. no powiedzmy ...po 6 stycznia... , co prawda nie objadałam się nie wiadomo jak , ale.... jadłam solone i słodkie.. a jak dla mnie to już jest duużo... za dużo.... a i wina nie odmówiłam i jakiś drink też się znalazł... no cóż ? święta mają swoje prawa ; - ) ,dzisiaj robię porządki i jakieś pranie by się przydało więc zmykam do obowiązków a może i jakąć zumbę zatańczę , zobaczę jak się mają moje mięśnie :-) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sniezka :-) jestes na jakiejs konkretnej dietce czy mz? X Ela u mnie tez bylo ciasto, cukiereczki, slone i cola i whisky i wino wiec wiesz heheh Co do porzadkow. Ja juz wczoraj pranie puszczalam hehe niestety ale z malego prania przez te dwa dni bylo ze az z kosza wypadalo hahahha Co do zumby ja wczoraj tancowalam a dzis wszystkie miesnie czuje. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie tez chce poczuć czy jeszcze mam mięśnie czy tylko tłuszcz ;-) lubie zumbe z Martą z fb i niektóre ćwiczenia Chodakowskiej , nie wszystkie mogę ze względu na nogę , po operacji muszę ją oszczędzać .. a pranie przy dziecku... czy sprzatanie... wiem ... to taki czas w którym nie ma świąt i urlopu , Ania przy trojgu najlepiej wie co to znaczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam rano i zżarło mi post :-( to jeszcze raz napiszę , Iza szukaj Zumba Marta Frankiel , może nazwisko ciut inne , sorki , ale jakoś tak ... wpiszesz to na pewno wyskoczy Marta .. mnie dzisiaj domowe sprawy przegoniły i na nic już nie mam ochoty ... dziewczyny odezwijcie się ... żyjecie ? czy głodujecie ..? a może już normalnie jecie ..? no co jest z Wami ? jak mówi jolka " helooo !! " miłego wieczorku ...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam ela :-) ja moge ci polecic abs zumba workout na youtubie zawsze to cwicze na brzuszek i boczki, po wczorajszym ledwo dycham hehe X Co do dziewczyn gdasonia pewnie sie odezwie wieczorkiem badz jutro bo na wyjezdzie jest, Monia ma problem z kotkiem ale jak ma czas to pisze a reszta poprostu nas olala :-( Nie wierze w to ze przez prawie 2tygodnie nie mialy 5min zeby cos nam wyskrobac :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka0607
Narazie nie mam diety. Mam zamiar zaczac juz po Nowym Roku . Jeszcze te imprezy zalicze. Ja wiem co mnie zgubilo. Pozno jjem. Powiem wam przez caly dzien to zjem albo i nie . Moj synio zabkuje jest strasznie marudny i tylko na rekach takze nie moge siasc spokojnie zjesc. Wieczorem jak go poloze wlacza mi sie wilczy glod. Siadam spokojnie i sie objadam . Skutki tego oplakane. W maju mam komunie u starszego synia wiec chcialabym przynajmniej 10 kg zrzucic. Myslicie ze realne? Musze to zrobic dla siebie bo czuje sie okropnie. A wy ?napiszcie jakies przykladowe menu. Jak radzicie sobie z wieczorami bez jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniezka ja robilam ten sam blad jadlam sniadanie kolo 13 (o tej pory czasem mi sie zdarza) pozniej zjadlam 1,2 kromki itd do maja 10kg jak najbardziej realne ja do poczatku czerwca mam zamiar zrzucic 18kg od przyszlego tygodnia mam zamiar zapisac sie na silownie x ile ma twoj maluch? x sniadanie jogurt naturany 3 lyzki platkow owsianych lyzka migdalow lyzka orzechow 2sniadanie kanapka z turkiem figura ok 2 lyzek jablko 3posilek tost z mozzarella i pomidorem obiad piers z kurczaka z 1/3 woreczka ryzu basmati z duszona papryka cebula czosnkiem pieczarkami i cukinia z 1 lyzka oleju rzepakowego badz oliwy kolacja serek wiejski lekki np. laciaty a pozniej woooooooda do oporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wieczora ja jak zjem cos kalorycznego np ok 16 pozniej juz nic nie jem tylko pije sama wode badz czerwona lub zielona herbate najwazniejsze jest zebys pila duzo wody w ciagu (min 30minut po posilku) dnia i jadla regularnia niskotluszczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka0607
Hej . Moj maluch ma 6,5 miesiaca. Fajny jest calkiem nieplanowany. Mam corcie13 lat Syna 9lat i tego maluszka. Jak sie urodzil wszystko przekrecilo sie diametralnie ale starsze uwielbiaja babla.ja jestem bardzo szczesliwa mama ale ta moja wielka nadwaga mnie doluje. Mam zamiar na sniadania jesc owsianke z owocami no i zero chleba i slodyczy. Kolezanka ma orbitreka moze sobie pozycze .wiem ze bedzie trudno ale musi mi sie udac . Chce ladnie wygladac a nie jak kuleczka. Twoje jedzonko spoko podoba mi sie. A ty dzieciata czy panienka bo tak biegiem to czytalam i nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka0607
Juz doczytalam ze masz synia. Dobrze mowie? Ile ma twoj brzdac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka0607
Zmienilam zdanie . Zaczynam od jutra .jutro poczatek mojej przygody. Trzymajcie prosze kciuki za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka0607
Rano wazenie. Boje sie ze bedzie wiecej niz mysle ale trudno . To do jutra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniezka jestem panienka jak narazie bezdzietna :-) opiekuje sie rocznym syniem siostry, wiec jak bys przeczytala forum od samiusiego poczatku to bys zoaczyla jak narzekam po nieprzespanych nockach hehehe mam jeszcze tydzien badz dwa laby i znow zostaje z malym x uciekam lulac do jutra 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Wrocilam godzine temu. Na wyjezdzie bylo superowo!!!!!!!!!!!!!! Jestem bardzo zadowolona ale tez ciesze sie, ze juz wrocilam :) Bylismy nad morzem, mielismy tez gwiazdke bo syn dal nam prezenty i radzil zabrac ze soba nad morze, tak zrobilam. Krokomierz mnie wnerwia bo nie zlicza kilometrow, musialam sama to zliczac. Zrobilismy ponad 20 km ale i tak przybylo mi sporo, to pewne a dokladnie to jutro jak wstane, sie okaze. Nie ma zadnego chowania wagi, dziewczyny, odwagi! W mordke, znowu wierszem gadam :) chyba wobec siebie mozemy byc szczere... a to kiedy rozpoczynamy znowu odchudzanie, nie ma nic do rzeczy... Chce byc realistka wiec powiem, ze ja na dobre zaczne od 7 a nawet 10 stycznia bo 7 koncza sie ferie a 9 sa urodzinki mojej chlopinki :) :) wiec pewnie upieke jakies ciasto itd..... Fajnie, ze sa nowe dziewczyny, bedzie nas wiecej bo w te stare to jakos nie wierze... Aaaa, we wsi warszawa przezylam szok bo w Sopocie owszem, bylo od 2 dni zimno ale 0 sniegu a tu, kurna, zima na calego i slisko. Caly czas liczylam, ze jutro na dzialeczke jeszcze brykne na rowerku, teraz wiem, ze na pewno nie ale mam 90-dniowy bilet wiec spoko, pojade se autobusami a potem moze mnie odbiora po drodze samochodem gdy beda perelke przywozic bo ferie.... No, to na razie tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę informacji na temat odchudzania i sporo motywacji zarazem, Podejmij wyzwanie i zacznij ze mną odchudzanie :) Odchudzanie krok po kroku, jak się do niego przygotować i czego nie może zabraknąć w skutecznej kuracji odchudzającej, chętnie podzielę się własnymi doświadczeniami i skorzystam z waszych wskazówek, zapraszam na bloga: nadiecieodurodzenia.blogspot (wpisz w wyszukiwarkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawka dzieuszki, dzis mam troche busy dzien, ide z siska na jakies solarium brazujace, potem sprzatanko i bede jej baleyage robic Waga ok byle do sylwestra hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek 1.11.2014......69,9.......+1,3kg....69,5.....60 monika 13.10.2014......94,9....-1,6......90,9......89 gdasonia 29.10.2014....70,7......+0,5kg....69,1......66,9 Ela 17.09.2014.......153.....-3,0.....140........130 sante 15.09.2014......102......-1,4......89,1.......79 justa31 2.11.2014 ........73.........-0,2.....69,6.......65 Lilijka79 16.10.2014.......97.........0..........91.........71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdasonia nie masz duzego plusika hehehe X Ja wlasnie w solarium siedze i czekam na swoja kolej, mam nadzieje ze to nie lipa i bede miala choc delikatna opalenizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza dzięki za namiar na zumbe , przed sylwestrem poćwiczę troszeczke żeby wprawić się w rytm zabawy :-) gdasonia fajnie że wróciłaś szcześliwsza i wypoczeta , śnieżko nie jest tak źle... moim skromnym zdaniem zrzucisz nadmiar bez większego problemu , troszkę dyscypliny w porach jedzenia , białko na kolację i może potańcz z synkiem na rączkach jakąś zumbę albo walca ? dziecko ma zabawe i czuje radość od mamy na you tube są ćwiczenia dla mam i ich dzieci , może spróbujesz ? trzymam kciuki !! na pewno Ci się uda :-) ja jutro do pracy ... ale mi się nie chce... brrr..... rozleniwiłam się w domku , miłego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×