Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Praca

Polecane posty

Gość gość

Jaki zawód według was jest opłacalny w miarę dobrze? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy pod warunkiem, że jesteś krewnym albo znajomym szefa. Np. w jednej pracy babka, word manager, miala jedno zadanie na tydzień - sprawdzić błędy ortograficzne w 50-stronnicowym pliku word. Zazwyczaj udawało się jej przeoczyć co najmniej kilkadziesiąt. Zarabiała 4000 na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za takie głupoty ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem. Dodam, że potem ja dostawałam ten plik i miałam ok. 2,5 na sprawdzenie błędów, stylistyki, merytoryki i formatowania. A w innej pracy koleś miał 7 koła na rękę za projektowanie grafiki. Tyle, że non stop nie było go w firmie. Jak miał 4 miesiące wolnego, nikt nawet nie zauważył, że go nie ma, bo i tak nic nie robił. Ot patologia polskiego rynku pracy. Pierwsza firma najwięcej osób zatrudniała na staż i za 1200, w drugiej o ile wiem pozostali graficy mieli 1300-1800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam prominenta który był za komuny w PZPR , jest na emeryturze , ma kilka tys ale swoim dzieciom załatwił pracę w urzędzie dożywotnio za 5000 zł jadą do pracy, siedzą do 15 , wracają, auta mają,super rowery, domy , wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak polska rzeczywistość pracy jaka jest każdy widzi . A zawody typu dentysta, ortopeda(tez podobno dużo zarabia)lekarz, weterynarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo wiesz ludzie którzy"zasłużyli" się komunie teraz mają takie emerytury ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę każdy kto ma prywatną praktykę albo własną firmę może dobrze zarobić. Lekarz ma dużą odpowiedzialność i naprawdę męczącą robotę. Lepiej zostać freelancerem. Poza tym ludzie różnie zarabiają. Patrz Kasia Tusk i jej blog. Pytanie czy bez profesjonalnego fotografa, stylisty i ojca premiera tez byłaby popularna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dziwisz się ustawiona jest na cale zycie nie musi nic robic pstryknie palcem i ma prace bo wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadanie... jak sie chce to wszytsko można.. gdyby ludzie przestali narzekać na naszą polską rzeczywistość pracowali by ale nie wolną siedzieć w domu i narzekać a praca czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca czeka, ale kijowa. Jak mam zarabiać 1200 na stanowisku na którym mam sporo obowiązków i odpowiedzialność, to naprawdę wolę w domu siedzieć i w wolnych chwilach dorabiać na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka praca zadnej pracy nie ma sa tylko złudne nadzieje jak się dostałe 5zł za godzinę a wiem ze taka chora stawka jest to naprawdę nie ma się czemu dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady, ze nie ma pracy. Zalezy, co umiesz. Ja wciaz dostaje oferty pracy, ale pensja jest kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaaaaaa...."praca czeka" idziesz do jakiegos ciapatego do baru i sapiertalasz jak dziki osioł od rana do wieczora na czarno za 1000 zł , zaniedbujesz dziecko , na dojazdy 150 zł , w domu syf, to lepiej siedzieć w domu z dzieckiem i obiad gotować przecież to brak logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za linka. Znalazlam jeszcze czosnkowa. Cebulowej znow ktos nie lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Dlatego ja siedze w domu i dorabiam na Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje w sklepach wysylkowych w Chinach rzeczy ktore w Polsce sa drozsze. Robie bizuterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też słyszałam o takim przypadku jak dyrektor zatrudnił swoją córkę i ona nic nie robiła tylko całe dnie na necie siedziala w pracy a brała coś koło 3000zł, a co najśmieszniejsze to miała większą pensję niż pracownicy z 30letnim stażem pracy w tej samej firmie, którzy tam pracowali i to ciężko a nie tylko przeglądali modę w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie żona szefa miała 3000 - 4000 za jedną fakturę dziennie. Faktura była zawsze do poprawki. Laska przychodziła na godzinę i inkasowała za 20h miesięcznie 4000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zal wam d**e sciska ku*wy niedoje*ane? zamiast nosic teczki musicie teraz dzwigac woreczki paskudy smierdzace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, żal mi, że beztalencia narażające firmę na straty koszą grubą kasę, a specjaliści są nie doceniani. Tak się akurat składa, że mam ukończonych sporo szkół i kursów i zadziwię Cię - ani to, ani doświadczenie nie gwarantują, że każdy pracodawca Cię doceni i aby znaleźć takiego trzeba się nieźle napocić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Jaki zawód według was jest opłacalny w miarę dobrze?<<< Taki, na którym znasz się dobrze i potrafisz być w nim kreatywna, twórcza i EFEKTYWNA. Jak jesteś tępa, to najwyżej łopatą machać możesz, a jak masz jakieś zdolności, poparte "papierkiem" i odpowiednim wykształceniem, to Ci za nie dobrze zapłacą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza sie o co piszesz tak jest w korporacjach tam jest tak samo jak w więzieniu, człowiek idzie tam do pracy to musi "przynależeć" do jakiejś grupy wzajemnej adoracji, grupy zwalczaja sie wzajemnie, sama byłam swiadkiem jak wywalono ze stanowiska człowieka świetnie nadającego się na to, poświęcał sie pracy, kreatywny, zarabiał na firmę ,fantastycznie motywował do pracy ludzi i miał wyniki .Został wywalony bo nie trzymał z jakąś tam kliką , wsadzili swojego człowieka na to bo stanowisko z dobrymi wynikami, rozwijające się.a nowy gosciu kompletnie sie nie nadawał, nie umiał komunikować się z pracownikami co rodziło konflikty, kiepsko sobie radził , ludzie sie zwalniali , jego wyniki spadały a i tak siedzi na tym stanowisku i siedzi bo dobra pensja, samochód słuzbowy, benzyna służbowa, karta do ekskluzywnej kliniki medycznej , zaproszenia na premiery teatralne, kinowe, koncerty, wejścia do restauracji, darmowa myjnia samochodowa itd itd i takich przykładów mozna podawać przez wiele godzin bo jest ich dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu sie dziwicie. Ja tez prowadzę z mężem dużą firmę handlowo - usługowa i tez zamierzem zatrudnic swoje dzieci. Córka konczy wlasnie logistykę i zostanie zatrudniona jako specjalista ds logistyki. Syn dopiero jest w 3 klasie liceum. Tak było jest i będzie, wolę dać zarobić własnym dzieciom niż obcej oosobie. Nie chcę by córka uzerala się w innym zakładzie z obcymi ludźmi, sama z mężem pracowalam fizycznie za granicą przez lata wiec wiem jak to jest. Poza tym chciałabym aby dzieci przejęły po nas firmę, mam nadzieję że zechcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:48 - jesli twoje dzieci będą pracować to ok natomiast jesli zatrudniasz innych ludzi którzy odwalają 90 % roboty za 1500 zł pensji a dzieci przychodza do pracy cos tam napisza w kompie i wyjda i dostana za to 5 tys to źle niech pracują na siebie a nie kosztem innych - o to tu chodzi jesli firma jest prywatna to ok, chyba źle zrozumiałaś pretensje tu ludzi co pisali , pomysl o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy zauwazylas, ale burzymy sie tylko przeciw nieukom, zarabiajacym po znajomosci lepiej niz specjalisci. To wywoluje poczucie krzywdy i niezadowolenia w firmie. Gdyby krewni i znajomi szefa znali sie na tym, co robia, nie mialabym nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:48 - jesli twoje dzieci będą pracować to ok natomiast jesli zatrudniasz innych ludzi którzy odwalają 90 % roboty za 1500 zł pensji a dzieci przychodza do pracy cos tam napisza w kompie i wyjda i dostana za to 5 tys to źle niech pracują na siebie a nie kosztem innych - o to tu chodzi a właściwie to co cie interesuje ile pieniędzy i za co dostają dzieci szefów? Równie dobrze 5 tys kieszonkowego mogą dostawać za oglądanie telewizji w fotelu jeśli rodzice mają taki kaprys. To ich pieniadze i robia z nimi co chcą, mnie jakoś nie dziwi, że ktoś inaczej traktuje swoje własne dzieci a inaczej obcych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka nie będzie dostawała pieniędzy za "nic" mogę Cię zapewnić. Firma się rozwija i jest masa rzeczy których będzie musiała się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×