Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie lubię się stroić i malować tak jak Wy. Nie ubieram się kobieco...

Polecane posty

Gość gość
Co znaczy, że nie robicie absolutnie nic? Brwi nawet nie regulujecie? Ust pomadką nie smarujecie? To już trzeba być babochłopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od czarnej oprawy oczu
jest jakiś inny sposób? pokazania zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zazdrosna, bo nie ma czego i komu, chyba tego szamponu za 3zł :D nie widziałam jeszcze w moim życiu jasnej blondynki z ciemna oprawa oczu... Gdybyś ty mnie zobaczyła pewnie byłabyś zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czarna oprawa oczu" przy blond włosach - jaaasne takie blefy to nie nam, nie wiem jaki masz odcień blondu na głowie, ale brwi masz co najwyżej w kolorze ciemnego blondu, ale na pewno nie czarne tylko brunetki lub ciemne szatynki mają czarną oprawę oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od czarnej oprawy oczu
mam naturalnie cienkie łukowate brwi trochę o trójkątnym kształcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie chłopczyce tudzież dziewczyny z maksymalną dozą plastiku nie przekraczającą kilku procent mogą być atrakcyjne fizycznie, emocjonalnie, romantycznie, często bardziej niż "tradycjonalistki" a co dopiero "bimbo". Tym niemniej, pewien problem możesz mieć z wyborem chłopaka, bo taki przeciętny "wyuczony" pewnych zachowań nie będzie wiedział, jak się za Ciebie zabierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta od czarnej oprawy oczu ---> wrzuć na zapodaj.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od czarnej oprawy oczu
Mam czarne :) mój tato ma czarne włosy i tez czarne brwi i rzęsy mam po nim oczy i kształt brwi tylko że on ma piwne oczy, a ja niebiesko zielonkawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pokazywarka.pl dodaj zdjęcie i kliknij gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie reguluję brwi, nie wiem nawet co to znaczy. co 2 msc depiluję pęsetką pewne np. okolice ust to to co wjeżdża z brwi np. na nos wyrywam. ale to dla siebie, z odległości rozmówcy tego nie widać co robię: myję się, krem BB w okolice oczu, błyszczyk jak mi się chce, odżywka do paznokci. do włosów mam taką odżywkę radical, jeśli mam włosy czasem w kiepskiej kondycji to przez zły tryb życia, a nie bo nie nabijam kiesy producentom..... np. prostownice to jest niezła beka, biznes ktoś zrobił, wypuścił to to na rynek i nagle każda chce mieć proste włosy i od razu maseczkę do włosów na spalenie włosów tym czymś. koleś wygrał życie. i żyję i ludzie nie rzygają na mój widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość naturalnych blondynek ma brwi i rzęsy białe, dlatego robią hennę , wiem bo nią jestem, ale tu na caffe każda jest piękna , przy wzroście 170 cm waży 50-55 kg, a ich facet to przystojniak o wzroście powyżej 180 cm, dziwne ,że tego nie widać na ulicach, widzę że tu same naturalne piękności siedzą, ciekawe czemu nudzą się przed komputerem,myślałam,że tutaj zaglądają brzydule takie jak ja ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie regulujesz brwi? a fuu! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy myję tym co aktualnie mi się nawinie, jak mogę sobie pozwolić w miesiącu kupuję droższy szampon, tak jak i rzeczy do skóry kupuję sobie droższe jak mogę, wiadomo, ale żeby się pacykować, bo taki wymóg?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam naturalnie cienkie łukowate brwi trochę o trójkątnym kształcie Taaa i nie musisz używać pęsetki :D Po co tak kłamiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" z odległości rozmówcy tego nie widać" - mylisz się. ja znam masę lasek z wąsami, widać to masakrycznie nawet u blondynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" z odległości rozmówcy tego nie widać" - mylisz się. ja znam masę lasek z wąsami, widać to masakrycznie nawet u blondynek! x zabij je!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wąsy są częścią naszej urody, nie ma co się jej pozbywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym, ale nie chcę trafić do więzienia. tam baby też pewnie mają wąsiska :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ja nie reguluję brwi, nie wiem nawet co to znaczy. co 2 msc depiluję pęsetką pewne np. okolice ust to to co wjeżdża z brwi np. na nos wyrywam." x fuj. brwi pewnie masz jak frida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http:// www.sadistic.pl/pics/e66ebc935672.jpg tak wygląda broken xD ale to nie widać przecież... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken ma brwi jak bosak :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie wąsy?:D włoski, jak na rękach o mójborze na brzuchu omójborze mam włoski, fuj mam skórę, fuj, oddycham, fuj, wydalam, fuj jest taki rodzaj schizofrenii, w którym nie godzisz się na własne człowieczeństwo. koleś se nogę ujebał bo mu nie pasowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz ile my mamy cm wzrostu? :D zapomniałaś tabletek znowu psychopatko? Chce ci się tak przelogowywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jesteś złośliwa jak mikrus z kompleksami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nogach czy pod pachami też się nie golisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×