Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie lubię się stroić i malować tak jak Wy. Nie ubieram się kobieco...

Polecane posty

Gość gość
gość z 20:35 nie zrozumiałaś, że lasce chodziło o to że różne pasemka jej włosów mają inny odcień, a nie ze całe włosy w innym świetle mają inny odcień, bo tak to każdy ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brokeninside87
a wyszlabys w szortach z nogami ogolonymi tylko do kolan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od czarnej oprawy oczu
wiem, że nie na temat jest ale temat jak zwykle zboczył z toru przez krzykate które uważają że nie ma blondynki z czarną oprawa oczu :) i nawoływano żebym dodała zdjęcie bo nie wierzono, a te blondynki które widzicie na ulicy to myślicie że te jasniutkie to naturalne? :) Dzisiaj naturalne blondynki też rozjaśniają włosy, a ich naturalne wcale nie są jaśniejsze od moich. tutaj nie widać dokładnie ich koloru tylko na refleksach gdzie się światło odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jasne brwi i jesteś szatynką z nieudanym domowym balejażem co ty pierdzielisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"każda osoba z popędem chce seksu z każdą inną osobą, to tylko od sytuacji zależy" x kto ci takich bzdur do łba nakładł dziecko? :D to, ze odczuwa się popęd to nie znaczy, ze chce się go zrealizować z każdym jełopko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam bym wyszła w szortach z nogami ogolonymi tylko do kolan, są straszniejsze wyzwania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
czyli nie jestes maniaczka depilacji? ;)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broken to nieumalowany babochlop z szerokimi, niewydepilowanymi brwiami... i wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się pyszniła, że taka naturalnie piękna E tam nic ciekawego Zrób sobie jeden kolor na włosach bo wygladasz jak dziecko wojny k****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem maniaczką niczego, co nie znaczy że nic nie robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Może nie zrozumiałam, robię pasemka więc moje też nie są jednolite, płukanka tez nie łapie jednolicie i nie domywa się równomiernie, to samo farba, mam pasma jaśniejsze i ciemniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się można nie depilować? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"każda osoba z popędem chce seksu z każdą inną osobą, to tylko od sytuacji zależy" x kto ci takich bzdur do łba nakładł dziecko? smiech.gif to, ze odczuwa się popęd to nie znaczy, ze chce się go zrealizować z każdym jełopko x osoba na głodzie popędowym w****** nawet sznur, jeśli da się go postawić czy coś u mnie włoski widać tylko na niektórych miejscach łydek, niektórych miejscach udek i niektórych miejscach kolan. jakby mnie mężczyzna miał głaskać po nóżce to bym całą ogoliła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogłaś zrozumieć, bo jesteś blondynką i co najwyżej chodzisz do fryzjera zamalować symptomy tego, że mózg jeszcze walczy :) ale geniusz musiał wymyślić to powiedzonko z odrostami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taka, która w ogóle nie goli pach tylko kładzie na to dezodorant w kulce Jebię od niej niemiłosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od czarnej oprawy oczu
kim kardashian po pierwsze ma grubsze brwi a ja mam cienkie jest południowej urody a ja słowiańskiej północnej :) a po drugie mogę się założyć, że ma też poprawione brwi kredką i pofarbowane włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się można nie depilować? smiech.gif x jak się nie pracuje w burdelu to możesz ze swoim ciałem robić co chcesz, to jest ZABAWA a nie powód do spinania dupska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś średnią blondynką i nie masz czarnych brwi, tylko szare, ciemne "mysie". Brwi zazwyczaj są w takim samym kolorze co włosy tudzież o ton czy dwa ciemniejsze od włosów. Bo takie dziwactwo jak jasna blondynka z czarnymi brwiami to nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się można nie depilować? smiech.gif Zapewne wystarczy się nie depilować. Wytłumaczyłem, bo pewnie mam do czynienia z blondi. Nie dziękuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
gość, a zdarza Ci się być owłosioną w strefie intymnej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"osoba na głodzie popędowym w****** nawet sznur" x no chyba jakiś sznurkofil. tylko dewianci, sadyści i gwałciciele nie panują nad popędem. zdrowy, normalny człowiek panuje nad nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarza się. To jest taki magiczny czas między tym jak włosek rośnie, a ktoś go ogoli. Chociaż najlepiej to jeździć po gołej skórze tak jeszcze zanim się włos pojawi. Najlepiej dwa razy dziennie, bo przecież lepiej zapobiegać niż leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z was pindki:-) próżne dziecinne szmatki i bobaski i udowadnianie która ma rację w sprawie włosków aaaaaaaaaaaaaaaaaa ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od czarnej oprawy oczu
gość dziś Ale się pyszniła, że taka naturalnie piękna E tam nic ciekawego Zrób sobie jeden kolor na włosach bo wygladasz jak dziecko wojny k****a Skoro jestem taka brzydka to dlaczego to tak przezywasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba jakiś sznurkofil. tylko dewianci, sadyści i gwałciciele nie panują nad popędem. zdrowy, normalny człowiek panuje nad nim. x no mówię, bo musi panować nawet przy osobie, która nie reguluje brwi cokolwiek to znaczy, bo aż mu staje. czyli się ze mną zgadzasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty nie powiesz, mam ciemne włosy, takie proste rzeczy tłumacz swoim blondynom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do nie mogłaś zrozumieć. A ja myślę że jednak dobrze ją zrozumiałam, chodziło o to, że ten jej niby blond nie wyszedł na zdjęciu taki jaki jest, tylko bardziej pod szatynkę, a nie o pasemka czy jednolity kolor,a chamskie teksty zachowaj sobie dla rodziny pustaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×