Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

Gość dżana_z_dżungli
No pa :) Przepraszam za małe zamieszanie. Proszę się częstować ciastkami. Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Oo jak dziko :P :D A wina chętnie bo zmarzłam strasznie :O więc chyba tez klapsem nie pogardzę wyjątkowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie szukać tych drzew, na których rosną ciastka?:-D Lubię:-) koniecznie przydałby Ci się masaż rozgrzewający:-) no i do tego grzane wino:-) najlepiej z pomarańczami i imbirem;-) A teraz apel! Pilnie poszukiwany chętny, który zapewni to mojej siostrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak mówią o rodzinie... że nie zginie i że na zdjęciu najlepiej. Ja się zastanawiam na zdjęciu czego. Butów, pończoch czy już majtek? :D A może rozbierać się od góry trzeba? W każdym razie "przychódź Sis" w samym ręczniczku siedzę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam o to przebaczenie poprosić :P :D Ale się cieszę! Serio, serio :) Ale co z tym zdjęciem? Jak najlepiej. Weź doradź. Już mi tylko ten ręcznik został :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
a to ten kasting to w reczniczkach ma byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Pusz. W ręcznikach to panie w jury siedzą. Kandydaci do castingu bez ręczników. I bez wszystkiego innegotak dla jasności, gdyby któremuś przyszło do głowy się ubrać. No dobra-w kajdankach może być:-) Lubię:-)zdjęcie owocków będzie zdecydowanie najlepsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Lubię...ale nie masz ich zdjąć z siebie, ale zrobić im zdjęcie, w sensie fotkę...nie mogłabym Ci kazać zrobić tak brutalnej rzeczy:D A kajdanki też mam swoje Pusz, ależ bardzo prosto...będę mrugać-raz na tak, dwa razy na nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakich ludziach? :P ja Ty i Misiek. Wielkie zbiegowisko :D :P Ja chciałam rozgrzewacza. Co mi szkodzi, że sobie popatrzy na Czwóreczkę. Niech ma ;) Przecież to masażysta ma być a nie własny osobisty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pusz jak Ty nic nie kumasz:( przecież szukam rozgrzewacza dla siostry..tak? i ma być najlepszy z najlepszych...tak? no wiec nie mogę jej ot tak byle kogo podsunąć. Wygląd to nie wszystko, trzeba dokładnie sprawdzić umiejętności...dopiero taki przetestowany i sprawdzony może przejść dalej...przecież to takie oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walet caro
przybiegam z winem dziś białe, bo rozmowa się nie klei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa tylko jakoś chętnych brak :D Za to mam dobrą herbatę. Z miodem. Dobra, Słodka. Z pewnością lepsza w smaku od masażysty :D nawet najlepszego. Pusz.. jest dobrze? Będziesz żył? Bo się martwiłam durnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walet caro
nikt mnie nie zauważył więc zakręcę butelką wysiorbię ze trzy łyki i nie przeszkadzam szanownemu jury ;) owocnych obrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×