Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

No no, LK, nie chwaliłaś się że masz nowy uniform :D Boski ❤️ Ale proszę mnie rozpraszać, bo Ironiczna nam zejdzie i "epilog" w temacie piątej części nabierze ponurego wydźwięku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewien Doktorku, że robiłeś kurs pierwszej pomocy??? Bo jak nie, to samoistnie powrócę do świata żywych Lubię;-) tak bym sobie na chwilę umarła...miałabym pretekst, żeby sobie poleżeć i żeby nikt mi nie przeszkadzał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpraszać czy nie rozpraszać? :D Bo albo już rozproszyłam i zjadłeś "nie" albo yeah!:classic_cool: Czwóreczko, zaraz Cię razem uzdrowimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja umiem tylko usta usta i usta penis. Nie robiłam nigdy usta cipka. Jeśli będzie trzeba i nie dam rady? Nie zostawiaj mnie. Chociaż popatrz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to dobrze, będziemy świętowali zmartwychwstanie czwóreczki przy pizzy. A z czym zamówiłeś? Z bee beee? :D Czwórcia, dobrze było? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
no tak to wy sie tu bawcie a ja jade opony zmieniac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery odsłony ironii
I jak tam Koci? Opony zmienione? Moje cierpliwie jeszcze czekają:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczko nie umarłaś ;) Myślisz, że w piekle będzie tak zabawnie? :D Bo, że będzie szansa spotkać tam pieczonego lemura to nie wątpię :P ;) Jak dobrze, że ja nie muszę zmieniać opon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łamiąc stereotypy : erotyczne-zakupy.pl Tam z pewnością nie będziesz typowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo ja muszę;) Nie umarłam-okazuje się, że wystarczyły 2 godzinki snu i jestem jak nowo narodzona:P ale, ale, ale...niewiele brakowało:D A piekło podobno mamy takie, jakie sobie wymyślimy:P w moim będzie cudownie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę mnie wir wciągnął w brodziku pod prysznicem ;) Zakupy... fajna rzecz :D Ale sobie zakazałam :P Perfumy i kosmetyki zajmują połowę łazienki więc stop! Przy okazji sprawdzam swoją silną wolę :D A te erotyczne... lubię sexshopy :D ale te realne, gdzie mogę dotknąć, zapytać o przeznaczenie. Zawsze jestem zafascynowana tym co widzę na półkach. a gdy jeszcze sprzedawca potrafi ładnie opowiadać rodzą mi się w głowie scenariusze podniecających wydarzeń. Tak. Lubię sexshopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara75
🖐️ wszystkim Lubię nie znałam Cię z tej strony;) sexshop? mmm.... mów dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam opisać? To trzeba zobaczyć a później ściągnąć. Chociaz nie... nie trzeba ściągać. Najczęściej można zostać "w". A Ty co tam kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×