Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

Hehehe i widzisz jaki odzew? :D A co do tego co pod ręczniczkiem to niestety zimno coraz bardziej :( Ale Ty jesteś gorąca więc dasz radę ;) i Pusz nie taki strachliwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się mi chyba jurorki jednak zapatrzyły ;) Tylko nie wiem, na Waleta, Pusza czy na siebie wzajemnie :D Ale w środku miedzy nimi i tak jest cieplej :) Zrzucam ręcznik i idę do łóżka :) Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walet caro
ja tu z troski o Wasze śnieżnobiałe ząbki białe wino, a Wy gardzicie pfffff sam je wysiorbię chociaż też wolę czerwone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień;-) Wczoraj urwał mi się film:-( tzn nie że ukradłam Waletowi to białe wino i mnie zmiotło, tylko zasnęłam niespodziewanie z telefonem w ręku:-P A dziś...gdybym mogła, to spałabym dalej;-) ziiieeew:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty doktor nie możesz pić wójtowa by cię zwolniła:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam wójtowa. Ta to mały pikuś :D Gorzej jak Go zwolnię :D jeszcze mi dziś kwiatów nie przyniósł W dodatku chlewne aluzje mi tu robi :D Dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież widzę Zwierzątko, że nie masz świńskich tylko lemurowe Nie oszukuj :P Jedynym posiadaczem świnki jestem tutaj ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mnie zakręciliście :D ja mam świnkę śliniankową i ona nie kwiczy :D Znaczy póki co :P czasem sobie wieczorem kwiknie głośniej :classic_cool: Ale gdzie Ty widzisz inna świnkę? Że niby Dok? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak, mialam kilka razy, podejrzewam, ze gdyby kociaki teraz dostaly to tez bym sie zalapala.... tak samo bedzie z ospa ,tez zawsze moge dostac 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa pewnie jeszcze byś mnie zamknął w chlewiku i karmił obierkami? 😭 Już wiem dlaczego mi cała łąkę zielska przytargałeś :D Z(a)(e)rżniesz mnie na Gwiazdkę? :( Nie zabijaj :( Jestem już prawie zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morcik :D Zaraz zabiorę z moją świnką stopy i będziesz miał żałobę :P Ja Ci dam świński głosik :P Akurat głosiku to mi możesz pozazdrościć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×