Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

Jestem zboczenicą :D Pomyślałam, że może Ty się posuniesz i ja się posunę... cholera Sis, to już będzie kazirodztwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór:) Czas smarować du....pe cebulą? ciekawe ja wygląda wściekła Kotka?:( Weźcie mnie w środek! jak was rozdzielę to kazirodztwa nie będzie, a i każda będzie zadowoloooona:D eLKa😘🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślałem,że to Ty po wywiadówce będziesz krwi upuszczać... :D 450?! no przez 5 dni co miesiąc to się nazbiera:) tyle honorowych krwio...dawczyń! brawo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rodzinie powiadasz ;) No to może ja się tak częściej posuwać z Tobą/przy Tobie będę :D x KOtka, tylko buraczków się najedz ;) Wieść gminna niesie, że to zdrowo po takim upuszczeniu. Zagryź je czekoladą, winem czerwonym, michałkiem od Pusza i może się bez upuszczania obędzie? x Sąsiad... podczas posuwania kolczyk zgubiłam w pościeli i znaleźć nie mogę :( Wpadnij, pomóż, kobiecie w potrzebie nie odmawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech :( nie ma! Wywróciłam pół łóżka. Prześcieradło strzepałam. Nie ma mojej małej srebrnej perełki 😭 Teraz mam żałobę. Proszę pocieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyła się Tajemnica! zostałem rozszyfrowany! 😭 Jeśli był to kolczyk BARDZO intymny i pozwolisz mi go założyć z powrotem to zaraz będę:)...,moment a jakim cudem on Ci wypadł?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Był o tyle intymny, że mój :P i faktycznie chowałam go skrzętnie pod włoskami skąpiąc innym widoku. Dla Ciebie odsłonię i drugie uszko i założyć pozwolę. Tylko znajdź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczko, przyznaj się, ze podczas ssania mojego płatka w ustach Ci została. Powiedz proszę Wyplułaś? ;) połknęłaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przysięgałaś,że jesteś wydepilowana:( jak tu wierzyć kobiecie?:( W łechtaczce widziałem,ale w uszach?znaczy w wargach,tak? to jeszcze nie...:( Jakiś smutny dzisiaj jestem? i to z powodu kolczyka? Ech! może jakiegoś loda na deser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież na głowie wydepilowana być nie mogę? Jak to tak? Chyba mnie z kimś mylisz :( W wargach nie mam. Lubiękiedy saute składają się do pocałunków. A lody były wczoraj :P Niewdzięczniku! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w złą godzinę lodów odmówiłam bo się kafe na ciągnięcie uparła :D Sprytnie ;) Niech stracę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to w TYCH uszach! a to trzeba było tak od razu! jak tam to sama sobie szukaj,ewentualnie poproś tego co Ci go wyssał:) Takie lody? zamrożone i w skorupkach? dziękuję postoję... postoi;) Całowanie słodkich,nabrzmiałych pożądaniem ust?hmmm...lubię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka jestem wyjechany. Na czwartek czekam caly tydzien:) dzanga sloneczko zagladam do dziupli i pusto gdzies sie podziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×