Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Trzymam za Was mocno kciuki dziewczyny. Ja testowałam wczoraj i na razie jedna kreseczka ale temperatura się utrzymuje. @ przewidziana na jutro, w najgorszym wypadku na wtorek. Na razie chyba nie mam objawów ciążowych ale pożyjemy zobaczymy. Może pójdę do sklepu po test na jutro ale póki co mi się okropnie nie chce z domu wychodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina 2014
Muamua będzie dobrze napewno każda ciąża w koncu jest inna. Może maleństwo jest malutkiebi lekko miska i nie czujesz też czasami tak jest ze kobietą nie czuję. Na pewno maleństwo ma się dobrze. U mnie te tym też lecą juz 9 tydzień. Szybko leci. Mój mąż chory i ja chyba się zarazilam od niego bo też coś czuję ze mnie bierze przeziębienie. Za tydzień wizyta by ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Hej kobietki.Malutki ma się dobrze,ja też coraz lepiej bo przez pierwszy tydzień miałam okropne bóle brzucha i pleców.Jesteśmy po zoltaczce,Oscarek tylko je i śpi póki co.Jak patrze na niego to widzę ze Olivierek był bardzo podobny,taka mini kopia Oscarka.I z jednej strony jestem szczęśliwa ze mam jego a z drugiej przykro mi ze nie ma Olivierka.No cóż ale gdyby był Olivierek to nie byłoby tego malucha. Trzymam kciuki za Was wszystkie. Muamua ja w 16 tc nie czułam ruchów a też przecież 3 ciąża,miałam łożysko z przodu i wiesz jak panikowalam.A Ty wiesz jak z łożyskiem u Ciebie?Może też jest z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamazuzy faktycznie sprawdzilam wynik z usg z 12tc i tam mam ze lozyski na ścianie przedniej... Nie wiem czy to sie zmienia w ciągu ciąży? Bo znowu znalazlam usg stare synka ti z nim mialam na ścianie tylnej w 32tc... mamazuzy nie myśl tak o tym wszystkim... Wiem ze jest ci przykro ale masz mala kruszynke i sprobuj nie porównywać bo zawsze będziesz smutna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karoletta trzymam kciuki za dwie krechy. justynka zdrówka :* Mania myślę o tobie :) dziewczyny odezwijcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Muamua może być nisko i się podnieść ale zmienić z przodu na tył nie da rady. Wiem ze nie powinnam porównywać ale jakoś tak mi się w glowie uroilo, spojrzałam na niego i pomyślałam jaki byłby Olivierek.Oscar jest bardzo podobny do Zuzi jak była taka mala jak on,Olivierek tez taki by był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj rano testowałam ale na razie tylko jedna kreseczka. Temperatura cały czas na wysokim poziomie. Około południa dostałam chwilowego krwawienia - dosłownie dwie nitki krwi w różowawym śluzie ale tyko tyle. Pomyślałam na początku, że to @ przyszła ale jednak nie. Druga możliwość to implantacja, ale na nią chyba trochę za późno... Miło mi się Was czyta i mam nadzieję, że kiedyś ja będę pisała o swoim szkrabku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
karoletta trzymam kciuki za dwie kreski :) a kiedy powinnas dostać okres? Bo nie wiem czy wcześniej pisałas czy nie :P ja czekam na środę i badanie drożności jajowodów. Jakoś najchętniej bym tam nie szła do tego szpitala. I w tym cyklu nie możemy się starać o fasolke. Ale mam nadzieję że wszystko ok będzie i niedługo dołącze do grona szczęśliwych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja powinnam dostać okres dzisiaj albo jutro, mam nadzieję, że to jednak nie nadejdzie ;) Obiecałam sobie, że zatestuję w środę - może a noż dwie krechy ;P Trzymam za Ciebie kciuki w następnym miesiącu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
karoletta a masz jakieś objawy na ciążę lub na okres? Ale coś czuje że jednak będzie dobrze i okresu nie będzie u ciebie :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
karoletta czekam na dobre wiadomości jutro :P jak tylko zrobisz test dawaj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
oj karoletta przykro mi. Ale może i nam się w końcu uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
karoletta ją staram się dwa lata już. Kiedyś byłam w ciąży ale to była wpadka i poronilam w 6 tyg. A teraz próbujemy i nie wychodzi. Dzisiaj ide na badanie drożności chociaż zastanawiam się czy to konieczne. Ale cóż, trzymajcie dzisiaj za mnie kciuki bo się boję tego badania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze, myślami jestem z Tobą, Daj koniecznie znać jakie wyniki. Głowa do góry! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina 2014
Mania trzymam kciuki za jutro i dawaj znać od razu jak będziesz w stanie. Mnie wzięło totalnie przeziębienie dziś cały dzień w łóżku. Głowa mnie tak boli ze szok. Mam nadzieję że jutro będzie lepiej. Mój mąż też żyć ja ale oczywiście facet chory to najgorsze zło bo on chodzi bo je czy A mną to sie nie interesuje ze mi ciężko ..czuję się fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina 2014
Znaczy się za dziś. Wczoraj pod tą chciałam wstawić i dziś patrzę wcale nie poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,pamietajcie,ze objawy jak na okres sa identyczne,nawet gdybyscie zaszly w ciaze.moga nawet dokuczc z dwojona sila,a i tak fasolka moze juz byc.bardzo wazna jest temperatura ciala.jesli faktycznie sie udalo,to powinna wynosic 37° kazdego dnia.a najlepsza metoda jest dobry test owulacyjny i starania w danym dniu.raz a dobrze.plemniki musza byc silne i musza miec "dostep".zbyt czeste przytulanka je oslabiaja i przede wszystkim sklejaja doplyw nowych.te wskazowki na pewno wam pomoga.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
jestem w szpitalu okazało się że mam zostać na dwa dni. Miałam usg ekg i pobrana krew. Jutro dopiero badanie drożności. Boję się jak cholera :D będę pod narkoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
Eh znowu mi przełożyli hsg na jutro. A już myślałam że dzisiaj będzie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina 2014
Oo Mania to trzymam kciuki ale Cię wymecza tym czekaniem najlepiej jest mieć szybko i być PO. Ja znowu z dycham bo przeziębienie męczy mnie okropnie bardzo źle się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
No justina to lecz się tam i zdrówka :) jutro mam mieć hsg ale jeszcze nie wiem o której godzinie. Mam mieć podany lek przeciwbólowy dożylnie troche się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, będzie dobrze :) Nie stresuj się - wszelkie stresy negatywnie wpływają na "zaciążenie" :) Pomyśl sobie, że ktoś kiedyś Ci się za to odwdzięczy, mówiąc: "Dziękuję mamusiu, że się tak dla mnie poświęcałaś" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
karoletta dziękuje za miłe słowa:) chciała bym mieć tego dzidziusia już. Zrobię wszystko żeby się w końcu udało :) ale jednak strach jest i niepewność. Ale liczę że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina 2014
Napewno będzie dobrze ja w sierpniu miałam histerioskopie ale okazało się ze jest ok później mój gin powiedział trzy miesiące po zabiegu i napewno się uda fakt faktem czekałam prawie 5 mc ale się udalo. Ja miałam jechać dziś na krew bo w pon mam wizytę ale jutro pojadę. Bo mój rozgarniwty mąż nie zostawił mi gotówki. Nie mam do niego siły czasami.. Mania dobrze będzie i wiem ze przed jakim kolejek zabiegiem czy operacja jest ciężko bo tysiąc myśli krąży ale pomysł sobie ze to tylko dla Twojego zdrowia jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
A ja trafilam w niedziele w nocy do szpitala z krwawieniem, na szczescie juz jest dobrze, dzis wyszlam do domu, w sumie lekarze nie wiedza czemu krwawilam, dostalam profilaktycznie sterydy na rozwoj plucek malej, ale oby zechciala jeszcze poczekac choc 6tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
No dziewczynki ja już po hsg. Dostałam ketonal dożylnie a i tak bolało. Przy zakładaniu cewnika i jak podawali mi kontrast ale da się przeżyć jak widać :) jeszcze robił to jakiś stażysta pierwszy raz i to jeszcze bardziej mnie wystraszyło ale dobrze że chociaż przystojny he he:) na rentgenie troche niezadowoleni że z ginekologi kogoś przywożą normalnie masakra. Ale Naszczęście jestem już po :) i teraz dojść do siebie i w następnym cyklu działać i walczyć o maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justina 2014
Mania super ..wracaj do zdrówka super ze masz za sobą już to badanie. Ja jutro jadę na krew w poniedziałek wizyta u gina A chodzę taka pod denerwowana bo masakrycznie chce mi się kebaba A mój mąż mówi że przesadzam bo lodówka pełna żarcia A ja gadam że głodna jestem i nie ma nic dla mnie wr..koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×