Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Gość malutka0303
Hej dziewczynki ja mialam weekend wspanialy wczoraj poczulam malenstwo a to dobiero koniec 14 tyg jestem taaaka szczesliwa :)pozatym czuje sie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
malutka 14 tydz i już czujesz maleństwo super poprostu :) ja byłam dzisiaj na monitoringu. I mam przerosnięte pęcherzyki największy na 67Mm. Mam odstawić luteine i od dzisiaj kazała mi brać anty :( i mam nie uprawiać seksu. Za tydzień kolejna wizyta. I w grudnio spokój z jakimikolwiek tabletkami kazała robić przerwę. Eh nie sądziłam że robienie dzieci jest takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLIB
MamaZuzy myślę, że na ruchy nie ma reguły, raz czujemy słabiej raz mocniej. malutka0303 to rzeczywiście był wyjątkowy weekend, pozazdrościć :) mania20parę trudne jest ale jakie przyjemne ;) będzie dobrze! Niedawno wróciłam z Zumby naładowana pozytywną energią. Choć czułam się jak emerytka wśród moich dziewczyn ale było bosko. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziś byłam na zakupach dla małej. Kupiliśmy łóżeczko, pościel z ochraniaczem dookoła, dwa prześcieradła, materac, przewijak na łóżeczko, wanienkę i taki plastikowy wkład do niej żeby można było oprzeć dziecko oraz trochę ubranek ale niedużo. Fajne takie zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej to Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Mucha jasne ze fajne zakupy jak się ma większą ilość gotówki i można kupić sporo rzeczy na raz :) ja powoli zaczynam kupować,co tydzień coś drobnego,ubranka dostane od koleżanki a w zamian kupie coś dla jej małego,kupiłam reczniczki,noszę się z zamiarem kupna rozkaz w tym tygodniu,w następnym coś innego itd.Co tydzień cos,powoli powoli i skompletowane wyprawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
A nasz motylek w brzuszku delikatnie sobie fruwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
A mój nie wiem co robi bo nawet nie czuje,może śpi,albo delikatnie się rusza.Wkurza mnie to łożysko!:/ ehhh czemu mi się to musiało przydarzyć i to po stracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka0303
Delikatnie bo delikatnie ale juz czuje. Sama bylam zdumiona.w pierwszej ciazy synka poczułam dopiero koncem 17 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaZuzy takie duże bo moja mama dała okrągłą kwotę na ten cel. A ubranek prawie wcale nie kupuję bo mam po siostry córce. Tak samo baldachim ze stelażem ja kupiłam siostrzenicy a teraz będzie w spadku dla mojej córki. Stojak pod wanienkę ma mi dać koleżanka a wózek kupimy używany Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
mlib No przyjemne to jest napewno :D ale jak tak czytam wasze wypowiedzi o tym jak czujecie maleństwa swoje. Albo że macie tyle radości z zakupów to wam naprawdę zazdroszczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Mania myślę że na każdą przyjdzie pora,jeszcze trochę i ty będziesz się cieszyć i robić zakupy dla maluszka. Ja z każdym tygodniem boje się coraz bardziej,nie wiem kiedy się uspokoje na tyle by móc spokojnie kupować rzeczy dla malego,ciągle w głowie mam myśl że mi się nie przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
przyjdzie pora albo nie przyjdzie mamozuzy :) naprawdę jakoś ta ciąża staje się coraz mniej realna dla mnie. Ale gdzieś jest tam cień nadzieji że może jednak się uda. Takie moje największe marzenie to mieć maleństwo :D a ty mamozuzy staraj się myśleć naprawdę pozytywnie musi być dobrze. Każdy Dzień twojej ciąży to twój sukces i maleństwa. I z każdym kolejnym dniem jesteś coraz bliżej swojego szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLIB
Hejka! co tutaj taka cisza? jak dzisiaj czują się dziewczynki? u mnie nic się nie dzieje, poza tym, że mnie w podbrzuszu ciągnie i niezbyt jest przyjemnie bo czuję się przez to trochę ociężała ale cały czas pogodny nastrój mi towarzyszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
No troche tu ucichło naprawdę :) mlib najważniejsze że humor dopisuje :D Ja jestem padnięta w tym tyg. cały tydz mam nocki a w Dzień mało śpię. Niedługo też mam pierwszy egzamin teoretyczny na prawko i troche się denerwuje :P w pracy też nie wesoło bo nie chcą mi dać urlopu na poniedziałek a muszę iść na monitoring :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
A mi towarzyszy podły nastrój.Jak to mówią jak nie urok to sraczka.Wczoraj ból żołądka nie do zniesienia,do tego ból żeber przy siedzeniu lub schylaniu się a dziś od samego rana mega ból głowy,nawet sen nie pomógł. Mały jak był leniwy tak jest dalej i juz zaczynam się bać czy aby napewno wszystko ok.Do kolejnej wizyty jeszcze 2 tyg a jak tak dalej będzie to oszaleje do tego czasu.Masakra jakąś.Wykańcza się psychicznie i wolę nie myśleć co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaZuzy a zrób taki eksperyment. Zjedz coś słodkiego, połóż się a na brzuch połóż długopis. Na tym długopisie fajnie widać jak się brzuch rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Oj robiłam tak.Może bez długopisu ale robiłam ze słodkim i kładąc się na plecy i ręce na brzuch kładlam.Ruszal się i czułam,ale kiedyś były bardziej intensywne te ruchy a ostatnio dużo mniej.Są delikatniejsze i krócej trwają ale jak leżę na plecach to czuje.Tylko właśnie martwi mnie spadek intensywnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Ejjjj co taka cisza?Gdzie się wszystkie podzialyscie? Dziś trochę spokojniejsza jestem,czuje małego dobrze,ogólnie w nocy kilka razy mnie budził wiec chyba jest ok i oby mnie więcej nie straszył bo zawału idzie dostać. A co u Was?Coś rzadko się odzywacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wogóle nie mogę wejść na kafe z mojego telefonu. Nie wiem o co chodzi bo wszystkie inne strony i fora bez problemu tylko tu jakieś cuda, a kompa rzadko odpalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
Aa u mnie nic ciekawego :P więc nie ma co pisać. Dalej biorę anty i w poniedziałek ide na kontrolę. Ciekawe co teraz wymyśli. No dzisiaj miałam egzamin teoretyczny na prawo jazdy i Naszczęście zdałam :D teraz czekam na praktyczny i mam stresa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Mania ale co?te anty masz odstawić po tygodniu czy co? Nie stresuj się egzaminem,napewno zdasz,a kiedy masz? Ja dziś to bym tylko spala,wstałam o 8 poszłam spać po 10 i wstałam przed 13.i dalej mi się chciało.Teraz wzięłam się trochę za sprzątanie to przeszło.Jeszcze chciałam usmażyć placki ziemniaczane ale nie wiem czy mi się zechce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
Hej dziewczyny:) Mania bierzesz tabsy tylko chwile? Normalnie bierze sie 21dni:) zobaczysz zdasz i praktyczny:) Mlib widzę ze u ciebie wszystko ok i dobrze:) dziewczyny zazdroszcze zakupów dla dziecka:) ja to uwielbiam.... Możecie mnie zawsze wynająć :) mamazuzy ja w pierwszej ciąży caly czas chcialam spac....:) w drugiej tez ale nie moglam:) u mnie dzis 22dc i wiem zaraz mnie objedziecie ale bardzo bym chciala żeby sie teraz udalo:( zresztą w tamtym roku na swieta tez chcialam bardziej niż zawsze bo taki wspanialy prezent by byl... I jak zwykle wiem juz jak bym ten prezent przekazała ale cos mi sie nie wydaje ze sie udalo..sluzu dużo bialego i mokro strasznie ale tak jest zawsze..... Oj będę plakac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Muamua no nareszcie się pojawiła :) brakuje Ciebie tutaj,zawsze długo "hałasu" robiłaś ;) Mój skarbus się zaczyna ruszać konkretnie i teraz widzę ze to łożysko mu przeszkadza się przebić do matki ;) ale jest lepiej niż kilka dni temu,zaczynam czuć jak się wierci nawet jak idę czy stoję,czasem aż zaboli ale to najpiękniejsze uczucie,tym bardziej teraz kiedy tyle stresów o brak ruchów. Muamua mam nadzieje ze będziesz miała mikolajkowy prezent.I odzywaj się częściej.Wiem ze pewnie ci tu z nami ciężko ale bez ciebie jest smutno i pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamazuzy widzisz:) mowilam ze będzie dobrze :) meeeeega sie ciesze:) a z tym nie pisaniem tu to faktycznie jest tak ze jest mi ciezko pisać ciągle o tym samym co miesiąc a u was ciągle cos nowego... U was juz kruszynki sie rozwijają i zaraz je bedziecie mieć a ja mogę tylko pisać o swoich objawach przed kolejna @.... :( no cóż mi tez sie kiedyś uda.... Gdybym sie nie starala to juz dawno bylabym w ciąży pewnie;) tak to jest.... A z tym prezentem na mikolaja to ci powiem ze nie bo ja mam termin @ jakoś 8/9.12.... I tak pomyslalam ze gdyby sie jakims cudem udalo to wtedy poszlabym do lekarza i dopiero w wigilie dala swojemu zdjęcie z usg :) nawet myślę żeby mu powiedzieć ze dostalam okres... A potem taka niespodzianka by byla :) bardzo by sie cieszyl :) ale w tamtym roku mialam podobny plan i skonczyl sie @.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas po staremu. Wczoraj byłam u siostry i rodzice też byli i zostałam zjechana za to, że chcę wziąć zzo jeśli będę miała taką możliwość.... Bo "co to za poród" ze znieczuleniem... Ehh No a dziś kuzynka męża przyjeżdża z córeczką w odwiedziny i właśnie na nią czekamy. Ta jej mała taka słodka i fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Ja w czwartek czulam ostatni raz jak do tej pory ruchy... boje sie. Do wizyty mam tyle samoco Mama Zuzy no ale jakos wytrzymam, musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź na izbę do szpitala na co czekasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Przy nadziei jak wiesz ja bym już była w szpitalu.Może dzidzia tylko się odwróciła i kopie do środka a może kiedy spisz ale lepiej sprawdzic. Ja 2 dni czułam małego super a dziś znowu bardziej spokojny mi się wydaje ale czuje jak kopie do wewnątrz tylko ze jest większy niż Twoja kruszynka.No i jak leżę to brzuszek faluje wiec wiem ze jest ok. Jak się niepokoisz ro jedz.Ja żałuję że wtedy czekałam i tym razem nie popełnie tego samego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×