Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Gość malutka0303
Muamuanew martwie sie tylko opieka tutaj puki co wszystko wporzadku ale z pierwszs ciaza mialam problemy skracala sie szyjka mialam zalozony pessar w 26 tc. A tutaj w uk jzk rozmawialam z polozna to nic takiego nie robia czekaja na to co sie wydarzy przerazilo mnie to naprawde. Pozatym jak narazie wszyztko ok przytylam 3 kg juz :) trzymam za was kciuki dziewewczyny zblizaja sie mikolajki mam nadzieje ze bedziecie miec prezety w postaci malutkiej fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Malutka mojej koleżance tez szyjka się skracala w poprzednich ciazach i powiedziała im tutaj to miała częściej usg ale i tak nic nie zauważyli i jak była w pl to dała jej lekarka luteine i donosiła do końca,urodziła 10 dni przed terminem. Nie zareferowala cie do szpitala żebyś miała konsultacje? Muamua oczywiście ze będę trzymać za Was wszystkie kciuki. Ja dziś cierpię na dolegliwości żołądkowe,chyba mały mi ciśnie na żołądek i się mecze prawie nic nie mogę jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka0303
Mamazuzy tak powiedziala mi ze porozmawia z kims tam i jak beda chcieli mnie zobaczyc to dostane informacje... lipa jak nie powiem co... jestem totalnie zawiedziona tutejsza sluzba zdrowia.i jak do tej pory nikt sie nie odezwał.. wogole ta polozna to jakas nie dorobiona. Na wszystko miała wyrabane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
To może zgłoś się do swojego gp albo bezpośrednio do szpitala.No niestety ja się zastanawiałam czy nie jechać do pl teraz i tam rodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
muamua tak dokładnie trzy :) to clo tak na mnie zadziałało :P No nie powiem ale ciekawie by było jak by wszystkie tak były dobre . Chociaż cała ta wizja trojaczków jest troche przerażająca :D ale co będzie to będzie nawet jak się w tym cyklu nie uda to będzie następny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
mania trzymam kciuki zeby sie udalo potrojnoe podwojnie pojedynczo :) i za reszte staraczek tez oczywiscie fajne by byly prezenty na swieta :) oczywiscie zdaj relacje jak bedziesz juz po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
nadzieja blanki właśnie siedzę pod gabinetem :P i tak bym chciała mieć chociaż to jedno to i tak będzie dużo jeśli się w końcu uda :) ale jakoś ostatnio wydaje mi się że trzeba będzie jeszcze walczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
Mania daj znaka jak jajeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
więc tak. Jedno jajeczko 27 na 30 i niewiadomo czy pęknie drugie 22 na 24 więc może to będzie ok a trzecie nie urosło. Prawdopodobnie owu dzisiaj i dzisiaj mamy się starać i w niedzielę a w poniedziałek kolejny monitoring. I tak się zastanawiam czy w ogóle jest szansa na ta ciążę teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Mania a czemu nie wiadomo czy pęknie to pierwsze?Jakie powinny być rozmiary?ten środkowy chyba jest bardziej ok niż pierwszy tak? Ja zaprowadziła mała i wróciłam z butami pełnymi wody tak leje.Masakra,nie wiem jak pójdę ja odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
bo według mojej gin jest troche przerosnięty. A powinny być tak właśnie 22,24. No ale stwierdziła że przy 30też może jeszcze pęknąc. Tylko tak się zastanawiam bo powiedziała że owu może być dzisiaj a starać kazała się też w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Bo owulacja to uwolnienie pęcherzyka i on sobie jeszcze wędruje w jajowodzie jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
he he No w sumie tak :) ale może lepiej nie zagłębiać się w to tylko poprostu działać kiedy się ma ochotę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola1234j
a ktora z was potrafi zabic kure albo karpia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Mania bo jak peknie to wedruje nawet 3 dni a kazala w niedziele zeby zolnierze meza odpoczely a nie ma potrzeby co dzien bo nasienie w nas jak ma dobre warunki to moga przezyc nawet do 7 dni :) trzymam kciuki co by sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Ja tam bym działała codziennie :-P Byłam wczoraj na usg połówkowym. Potwierdzone że dziewczyna :-) wszystkie pomiary w normie, szyjka też bo ostatnio co wizytę mi sprawdza. Chyba moja córka będzie miała długie nogi bo kość udowa jest o prawie tydzień dłuższa :) może dlatego tak szybko zaczęła mnie kopać :-P Przez 3 tygodnie podwoiła swoją wagę. Teraz następne usg 02.12 i to będzie 3/4D. Nie mogę się doczekać bo na tym zwykłym coraz słabiej widać :/ Nadzieja Blanki trzymam kciuki żebyś szybko miała swoje szczęście po drugiej stronie brzucha :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
ha ha mucha jak jest dużą ochota to i nawet dwa razy dziennie da radę :D ale ja dzisiaj znowu mam migrene i przez ten ból głowy mam straszne mdłości i jakoś dzisiaj raczej nie dam rady :P może jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Mi sex pomagał na ból głowy :-P dlatego zawsze śmialiśmy się z moim że bólem głowy się nie wymówię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Mucha to mój będzie krótki bo ma krótka kość udowa,z tego co patrzyłam to była na 21 tc a usg miałam w 23,mam nadzieję że jeszcze nadgoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
napewno jeszcze podgoni ma na to jeszcze czas :P ale najważniejsze że zdrowe maleństwo :) mucha przy mniejszych bólach głowy też mi pomaga i nie odmawiam :D ale przy takiej migrenie jak czasem miewam to choćby nie wiem co to się nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
a właśnie dziewczyny czy to możliwe że dwa dni przed wyznaczona owu szyjka twardnieje i się zamyka? A temp jest taka sama ciągle. No może nie cały czas ale trzy dni po@ była niska później wzrosła a szyjka była wyraźnie miękka otwarta. Myślałam że miałam wcześniej owu ale monitoring stwierdził coś innego. Już nie wiem co o tym myśleć. Chyba najlepiej przestac się tym wszystkim tak przejmować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, przyznam, iż jestem po raz pierwszy na forum. Mam nadzieję, że dobrze trafiłam. Mam pytanie dla ciężarnych i starających się o ciążę. Od dwóch lat staram się o dziecko. Cierpię na zespół policystycznych jajników, ale nigdy nie byłam w podobnej sytuacji. Ostatni okres miałam 15 września. Od jakiegoś czasu piekielnie bolą mnie piersi, pojawiły się rozstępy na biodrach. Wczoraj (po południu) zrobiłam test ciążowy i wynik był negatywny. Okresu nadal nie widać a zamiast niego pojawiła się jakaś biała wydzielina. Jak myślicie czy powinnam powtórzyć test? Czy któraś z Waś była kiedyś w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Mania w sumie bym się nie zdziwiła jakby urodził się okruszek.Ja miałam 49cm jak się urodziłam,a córka 48 wiec tez jakimiś gigantkami nie byłyśmy.Nie wiem jak długi mąż się urodził,musze spytać teściowej.Ale jednak mam nadzieje ze wyrówna się z tą kością udowa bo mnie to zmartwilo chociaż lekarz nic nie mówił. Gość,możesz powtórzyć test,możesz zrobić bhcg albo udać się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
mamo zuzy skoro lekarz nic nie mówił to pewnie jest wszystko ok :) zwłaszcza że w rodzinie też rodziły się okruszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka0303
Hej dziewczynki ja mialam w nocy krwawienie. No i jechalam na szpital. Wrocilam do domu po godzinie bo wszystko sie uspokoilo. Odeslali mnie bez lekow nawet usg mi nie zrobili. Taka swietna opieka w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
Kurde malutka trzymam kciuki żeby wszystko było ok :)a napewno tak właśnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Malutka wiem co to znaczy opieka w UK.Ja tak mialam w poprzedniej ciąży z krwawieniem ale nie jechałam do szpitala tylko na drugi dzień zgłosiłam się do położnej i tez nic nie zrobili bo krwawienie ustalo.Podała mi tylko immunoglobuliny bo ja mam b-. W tej ciąży z każdym krwawieniem robili mi usg.Ale to dlatego że się uparlam. Mania no lekarz nic nie mówił ale ja sama sprawdziłam i wyszło ze nóżka jest krótsza o prawie 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka0303
Narazie odpoczywam.wzielam sobie nospe ma wszelki wypadek. I w poniedzialek dzwonie do poloznej zeby zalatwila mi usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Malutka a jak z Twoją praca?Zrezygnowałas? A przy tym krwawienia miałaś jakiś ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka0303
Nie pracuje juz jakis czas ze wzgledu ze nie mam co zrobic z mlodyn moj m pracuje duzo i zadko kiedy jest w domu. Wlasnie nie mam nie boli mnie nic moze brzuch jest troche dziwny ale wydaje mi sie ze panikuje. Poprostu jestem oslabiona ciezka noca wczorajsza bo stres i wogole. I chyba nie odespałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×