Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha21212

Staraczki i ciężarne. Dzielimy się objawami

Polecane posty

Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Muamua zgadza się,chciałabym byc kopana 24h na dobę.A jeśli nie to chociaż raz na godzinę ale porządnie;)Juz żel mi się do detektora kończy ale zamówiłam nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
No i obejrzalam swoje wyniki badan i mam w moczu liczne bakterie, liczne grzyby i drozdze...martwi mnie to bardzo bo takie bakterie moga zaszkodzic malenstwu...bede musiala w czwartek podejsc do lekarza bo niepokoi mnie to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka0303
Hej dziewczynki ja wlasnie wracam ze scanu. Malenstwo cudowne skacze jak opetane machal raczkami nozkami zmienial pozycje co 2 minuty. Ma juz 6cm :) nie sadzilam ze takie emocje beda mi towarzyszyc malo sie nie poplakalam. Najwazniejsze ze wszystko jest w porzadku. Nawet tygodniei sie zgadzaja. Tylko roznica jest 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Przy nadziei to idź do lekarza z wynikami i może jakieś leki ci przepisze. Mnie jakoś dziwnie boki brzuch,czuje taki ucisk i jest troszkę twardy jak stoję czy chodzę.I często chodzę siku ale na badaniu było ok tylko oni chyba sprawdzają obecność białka w moczu i coś jeszcze a nie bakterie.W piątek mam położna i się zapytam czemu tak boli,o ile się dogadamy bo nie dają mi tłumacza na wizyty. Malutka fajnie ze ok i widziałaś dzidziusia.Ja mogłabym podglądać cały czas ale niestety.Martwi mnie ta wizyta za ponad 4 tyg.W tej sytuacji to dla mnie za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy nadziei
Swietnie Cie rozumiem Mamo Zuzy, to strasznie dlugo ale nie mamy wyjscia, musimy czekac. Jajakbym miala wiecej pieniazka to chodzilabym normalnie co tydzien zeby sprawdzic czy wszystko ok...my wrocilismy wlasnie od znajomych, najadlam sie jak swinia bez mala i teraz umieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Przy nadziei zastanawiam się nad wizyta w pl klinice jeśli nic w *****ch małego się nie zmieni ale wizyta i tak byłaby dopiero w niedziele. Do tego ten ból brzucha to prawdopodobnie pecherz,zaczęłam brać zurawit i zobaczymy.Jak do piątku nie przejdzie to powiem położnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
No a ja dziewczyny dzisiaj ide na monitoring. I dziś jest ostatni Dzień brania clo. Ale tak się zastanawiam czy mnie przyjmie dzisiaj bo miałam problemy się umówić i mnie nie zapisały na dzisiaj ale mam przyjechać i zapytać czy pani doktor mnie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLIB
Witam! malutka0303 cudowna wiadomość, uwielbiam takie :) MamoZuzy myślę, że jakby Mały kopał Ciebie cały czas to też nie byłoby dobrze. Ja moim dziewczynom jak były w brzuchu mówiłam, że jak kiedyś dorosną to im oddam ;) i zastanawiam się czy już nadszedł ten czas ... ;) przy nadziei te bakterię myślę że to nic poważnego, w ciąży często tak się zdarza dlatego badanie moczu jest wykonywane najczęściej aby jak najszybciej je wychwycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Hej. Wisz nie mowiil dokladnie jak i co odnosnie tej stymulacji a ja glupia nie dopytywalam bo na uzg jak w tedy bylam mowi idze pani do domu i bierze sie za robote:-) no ale minely dwa cykle.znow i dupa.... lekarz daji motywacje ze sie uda le zaczynam.miec coraz wiecej watpliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
wracam właśnie z monitoringu mam trzy pęcherzyki w jednym jajniku w drugim nic. W piątek jeszcze mam iść żeby zobaczyć co się będzie działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Mlib no ok może nie cały czas ale mógłby częściej,albo chociażby mocniej.Dobrze ze mam ten detektor bo inaczej byłabym w szpitalu codziennie ;) Wczoraj było lepiej a dziś od rana znowu coś mu się odwidzialo.Póki co ani razu jeszcze nie poczułam nic. Mania a pęcherzyki mają dobrą wielkość?Bo słyszałam że wielkość tez ma duże znaczenie.Działanie i zobaczysz co z tego wyjdzie. Justinka na stymulacja to pewnie to co u Mani.Czyli leki na wywołanie lub polepszenie owulacji + monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
pęcherzyki mają ok 18Mm moja gin powiedziała że jak na 9 dc to są spore. I chyba tabletki zamocno na mnie podziałały bo mam by trzy pęcherzyki takiej wielkości w jednym jajniku. W piątek ide znowu żeby zobaczyć jak rosną te moje pęcherzyki i czy będzie potrójna owulacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
Tak pewnie tak on mowil cos wlasne o ulepszenie owulacji...ale ja nie dopytywalam a moj gin twierdzi zd nie powinna byc potrzebna:-) co prawda on optymistycznie podchodzi...ale teraz bedze trzeci cykl od ostatniej wizuty i nic...nie wiem moze zamiast po tym.cyklu leciec dam sobie spokoj.... i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
justinka ją bym jednak spróbowała tej stymulacji. Ja niby miałam owulację ale czasem był z nią problem i miałam niski progesteron dlatego biorę clo na wyrównanie cyklu i luteine też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ostatni okres miałam 15 pazdziernika, moj cykl tra okolo 30-32 dni...od około tygodnia strasznie bolą mnie piersi... są tak tkliwe ze gdy schodze ze schodów to jest to dokuczliwe,nawet gdy chodze... są wyraźnie większe, wargi sromowe są zasinione, oraz temperatura pochwy wynosi 37,4 do 37,8... usmiech.gif od kilku dni jestem przeziebiona a bynajmniej takie mam wrazenie zmeczenie bol, czesto spie popoludniami po 2-4 godziny, do tego dostalam wysypki na piersiach oraz plecach chociaz nigdy mi sie to w tych miejscach nie zdazało, macica jest rozpulchniona i miekka, oraz caly czas mam uplywy bialo przezroczyste.Co o tym myslicie drogie kafeterki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Gość ja myślę że możesz zrobić test w dniu spodziewanej miesiączki.Hmm objawy są obiecujące aczkolwiek pewności nie ma. Dziewczyny ciężarówki co z Wami? Więcej starających się też nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktura z was umie gotowac rosol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
No jakoś tu ucichło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę powiedzieć, że się staramy już rok i nic :( badania mam niby ok i dupa. teraz czekam na @ trochę mnie ale tak mega delikatnie pobolewa ale nie non stop, może tym razem się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
gość ja się staram od 1.5 roku badania miałam robione i też było ok. Ostatnio mi jednak wyszedł troche niski progesteron dlatego brałam luteine a teraz także i clo. Jestem właśnie podczas dni płodnych więc działamy :P jutro ide na monitoring zobaczyć jak tam te moje trzy pęcherzyki :D mój M troche się przeraził ta wizja trzech ... Ale mu wszystko wytłumaczyłam że jak są trzy to niekoniecznie muszą być trojaczki :P i od tamtej pory jakiś zamyslony chodzi i w takiej jakiejś zadumie -ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejablanki
Mania20pare to super ze sa i to az trzy bedzie miala zolnierka meza w czym wybierac :) Ja wczoraj bylam na wizycie i sie okazalo ze nic sie niedzieje jeszcze i mam poczekac do poniedzialku bo na pon mam termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka0303
Hej dziewczyny u mnie coraz lepiej mdlosci prawie calkiem wkoncu juz 13tc nie moge sie doczekac na ruchy maluszka nastepny scan dopiero 9 stycznia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLIB
gość najważniejsze to być dobrej myśli :) mania20parę jeśli chodzi o pęcherzyki to na pewno któryś jest dominujący no chyba, że będą trojaczki za te 1,5 roku starania ;) malutka0303 ja jutro zaczynam 13 tydzień ale mdłości raz są a raz ich nie ma a jak powracają to zdaje mi się, że z większą siłą.. najgorzej jest wieczorem i nie ma reguły co jem.. jak się odżywiam zdrowo to czasami wytrzymać nie mogę a jak sobie na imprezie pozwoliłam sałatki z majonezem (pomyślałam, że wszystko jedno po czym będę wymiotowała przynajmniej sobie podjem) to czułam się rewelacyjnie i nic mi nie było.. A ostatnio męczą mnie sny.. i to każdej nocy, takie bardzo realne ale jak w poniedziałek okaże się, że wszystko ok to będę mega szczęśliwa i spokojna.. Staraczki a Wy ostro działajcie bo już dawno nie było dobrej nowiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
wczoraj na monitoringu gin powiedziała że wszystkie trzy są prawie tej samej wielkości jeden tylko troche mniejszy więc mam jutro przyjść zobaczyć co się będzie z nimi dalej działo :) No kto wie może coś z tego wyjdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka0303
Ja nie mam zadnych juz. Chyba ze zjem cos na co tak naprawde nie mam ochoty. Wizyte u poloznej mam w grudniu ale raczej nic ciekawego nie bedzie bo to tylko 20 minut. Zaczal mi przeszkadzac ale ciagly ucisk ma pecherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniołka Olivierka
Mlib ja też miewam bardzo realistyczne sny a raczej koszmary.I budzę się przerażona.A z mdlisciami miałam tak samo,szczególnie wieczorem przybieraly na sile bez względu na to co jadłam. Malutka u położnej omówienie wyniki krwi,może posłuchać serduszka,zważyć cie,zmierzy ciśnienie i sprawdzi mocz.Ja mam jutro polozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinka2014
No ja po 5dniach wolnego wrocilam fo pracy...;-) leniucha dzis mialam... ja mam mieszane uczucia wkolo nic i nic... lapie chyba dola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania20parę
justinka głowa do góry :) chociaż to jakoś troche dola mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muamuanew
Mania trzy jajeczka? Wow:) to na swieta moze byc mega prezent:) justyska nie ma co sie zalamywac moze ten cykl będzie dla nas trafiony:) a jak nie ten to kolejny... Nie ma co tracic czas na smutanie:) mamazuzy u mnie dzis 6dc i nadzieja ogromna:) w sumie juz prawie koniec @ wiec wkrotce czas staranek :) nadal sie zastanawiam czy robić testy owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlib, malutka ,przy nadzieji ale ten czas leci... Juz jestescie na takich fajnych etapach ciąży:) super.... Przy nadzieji będzie ok. Mlib moze dobrze za są objawy:) znaczy wszystko ok:) malutka glowa do góry:) nadziejablanki trzymam kciuki za szybki poród:) trzymajcie za mnie kciuki za ten cykl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×