Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polska krajem o najniższym wskaźniku przemocy wobec kobiet

Polecane posty

Gość gość
No skoro uwazacie ze koniec przemocy to koniec wolności to wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra lewacy a konwencja przeciwko przemocy wobec dzieci , których aż ok. 80 tyś głoduje. czy nie zabezpieczenie podstaw egzystencji dzieci to nie jest wobec nich przemoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy mówią, że to temat o przemocy fizycznej, nie psychicznej, ale przemoc to przemoc i nie ma znaczenia, czy mąż uderzy(przemoc fizyczna), wyzwie(psychologiczna), zgwałci(seksualna), czy będzie wydzielał pieniądze(finansowa). To w każdym przypadku jest przemoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest koniec przemocy tylko początek permanentnej inwigilacji naszego życia, a to jest właśnie koniec wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja usłyszałam od przyjmującego zgłoszenie: "Proszę spróbować nie prowokować męża, a jutro zgłosić się do dzielnicowego", policjantka na interwencji: "Ja pani partnera życiowego nie wybierałam" więc o czym my tu mówimy? O jakich statystykach? Czego? Czy to gdzieś jest zgłaszane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
balet dyskryminuje osoby bez nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
Bo w Polsce się nie leje kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałem pewnego czeczena. Jego córka po pierwszym dniu w szkole wróciła z karteczką z numerami telefonów, na które można się poskarżyć na rodziców. Z lewackim uśmieszkiem pogroziłą, że zadzwoni w razie czego. Czeczen podał jej telefon, uderzył z otwartej dłoni, że wylądowała w kącie i powiedział, że jak zadzwoni to oni jej nie zdążą przed śniercia uratować. I dalej rodzina jest silna i zdrowa. gender w szwecji https://www.youtube.com/watch?v=1efTBZXV9Qo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh dwukrotnie już zdarzyło mi się mieszkać z lesbijkami, te to sie dopiero leją, facet jak uderzy żone czy partnerke, to ta idzie sobie popłakac i jest spokój, a dwie baby jak sie tłuką to i kanapa potrafi oknem wylecieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×