Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najlepsze sklepy

Polecane posty

Z braku czasu na chodzenie po sklepach stacjonarnych wybieram zakupy przez internet. Jeżeli chodzi o odzież to stawiam na jakość no ale cena też musi być tego godna. Takie warunki dla mnie spełnia cosmosmoda.pl Za każdym razem po zrealizowaniu zamówienia i otrzymaniu paczki jestem bardzo zadowolona. Spełniają moje wymagania w 100% :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad 500 modeli sukienek do wybory: rozkloszowane, hiszpanki, wieczorowe maxi, klasyczne, koktajlowe www.lagres.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym z najlepszych sklepów którym można śmiało zaufać jest www.Alfasan.pl zawsze miła obsługa i przede wszystkim tańsze obuwie dla każdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlonkaPonka
jeśli chodzi o ubrania to głównie H&M i House, jakoś mimo wchodzenia do większości sieciówek to tam najczęściej coś kupuje. O ile jakoś ubrań nie jest dla mnie taka ważna, bo moda szybko się zmienia i nie szkoda wyrzucić to buty muszę mieć porządne. Nienawidzę chińskiego badziewia dlatego stawiam głownie na Wojasa, a bardziej sportowo to adidas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuję na viplook.pl i shoparound.pl - to takie agregatory sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajnabe
jesli chodzi o obuwie to ostatnio zdecydowanie jestem fanka multu.pl :) maja naprawde szeroki wybor, modne i dobre jakosciowo buty, a ceny nieziemsko niskie, wiec zostaje kasa na inne przyjemnosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jana23
W sklepach internetowych kupuję najczęściej dodatki :) Mój ostatni zakup to zegarek z Casio z e-zegarki.pl :) chyba mój najlepszy zakup jak do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim numerem jeden internetowym sklepem jest cosmosmoda.pl Zawsze wszystko przychodzi na czas, ubrania są identyczne jak na zdjęciach, żadnych problemów z wymianą czy zwrotem. Śmiało mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewa
@karolajnabe ja tez zamawialam ostatnio na multu.pl i przyznaje, ze zaskoczyli mnie. Spodziewalam sie raczej mega chinszczyzny za ta cene, a tu przyszly fajne, modne, dobrze wykonane buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IgaKor
ubrania kupuje najczęściej przez internet, częściowo ze sklepów internetowych sieciówek (zara, bershka, stradivarius), a częściowo z selfieroom, lou i ostatnio zaczynam przekonywać się do zalando, bo mają duży wybór i nie trzeba płacić za przesyłkę, ale buty zawsze kupuje stacjonarnie i najczęściej pada na wojasa i nie ze względu na jakieś upodobanie tej marki, a po prostu jakimś trafem najbardziej trafiają w mój gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veronicaa90
Najczęściej wybieram Wojasa, bo jestem ich wierną fanką już większy okres czasu. Zdecydowanie częściej kupuję w ich sklepach stacjonarnych, bo tam mogę sama przymierzyć, zobaczyć czy dotknąć butów czy np. torebki. Wybór mają duży i każdy może znaleźć coś dla siebie. W ich sklepie online można się dowiedzieć o aktualnych promocjach czy zniżkach więc też czasem odwiedzam ich stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja coraz bardziej przekonuję się do sklepów z multu.pl , myślałam że na jednej zamówionej parze butów się skończy. Ale na szczęście pozytywnie się rozczarowałam i właśnie jedzie do mnie kolejna para już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często robię zakupy w sklepie Cosmosmoda.pl Przekonałam się do ich produktów już ponad rok temu kiedy potrzebowałam ekspresowej wysyłki sukienki na wesele. Wypatrzyłam taką https://cosmosmoda.pl/odziez-damska-sukienki-z-koronki/14997-produkt-polski-sukienka-koronka-z-falbanka-cmk468-chabrowa.html Sprostali oczekiwaniom, sukienka dotarła na czas a na żywo jest jeszcze piękniejsza niż na zdjęciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata07
Hej! Zdecydowanie dla mnie najlepszym sklepem jest mały kuferek link: https://malykuferek.pl/ Miły, prosty i bardzo przyjemny dla oka. Bardzo szeroki wybór galanterii skórzanej w bardzo dobrej jakości i cenie oczywiście! :) Marki znane i nie znane, torebki skórzane i materiałowe - nie tylko dla pań, dla panów też coś miłego się znajdzie :) Bardzo lubię ten sklep i serdecznie polecam Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka0
Ubrania też kupujecie w internetowych sklepach? Jakie często odwiedzacie? Tutaj https://blog.papilion.pl/sukienka-dresowa-jaki-model-wybrac/ patrzyłam na ładne sukienki dresowe. Można je kupić bez problemu, a teraz na lato będą idealne. Patrzyliście na takie? Warto kupować w takich sklepach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, a dlaczego nie? Odzież jak i obuwie spokojnie możesz zamawiać w dobrych sklepach internetowych gdzie masz niższe ceny i szeroki wybór, zresztą sama zobacz tutaj www.Alfasan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię sklep z tanią biżuterią https://www.edibazzar.pl/ Odkąd go odkryłam jeszcze mi się nie zdarzyło żebym czegoś nie zamówiła. Prawdziwy raj dla miłośniczek sztucznej, kolorowej biżuterii, zegarków, okularów przeciwsłonecznych, torebek, portfeli...........asortyment przebogaty. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo jest takich sklepów, jednak moim zdaniem najlepsze są te które są sprawdzone przez znaczną część osób lub przez znajomych. Ja ostatnio kupiła spodnie i przeważnie tam robię zakupy na stronie https://zoio.pl/odziez-damska/spodnie. A to ze względu na to, że większość moich koleżanek tam się zaopatruje tym bardziej można znaleźć rzeczy w atrakcyjnych cenach. Od tamtego momentu polegam na poleceniach znajomych lub nawet osób, które robią zakupy w sklepach. Tam gdzie ja kupuje lub mam zamiar zrobić zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio polubiłem kupowanie na www.domodi.pl Mają spory wybór, wiele sklepów się u nich prezentuje ze swoją ofertą. Zamówione rzeczy szybko docierają do klienta. Ja ostatnio kupowałem spodnie jeansowe Jack, a dziewczynie model spodni jeansowych Alyss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×