Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Potomkowie to chyba będą dopiero a nie byli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś NH to raczej nie Krk stary przedwojenny prawda?xxOczywiście, że nie bo NH powstała w latach pięćdziesiątych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś nieruchomosci tam kuleja,niktb nie chce tam kupowac mieszkan,zreszta to bylo osiedle robotnikow NHxxTo nie osiedle a miasto mające prawie 300 tysięcy mieszkańców.Pierwotnie mieszkało tu dużo robotników ale z nich niedużo zostało.Sprowadzano tutaj ogromne ilości inżynierów bo było zapotrzebowanie a można było dostać mieszkanie od ręki.Zapotrzebowanie na mieszkania jest bardzo duże i mieszkania utrzymuja swoje dość wysokie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Shatyn ja ci niczego nie usiłuję zniszczyć bo sam już wszystko dokumentnie zniszczyłeś. Ja po prostu mam bekę z twoich postów i kafe stylizacji. Jak ci ta beka przeszkadza to ją omijaj. I tyle w temacie.xxNiczego nie zniszczyłem w przeciwieństwie do ciebie.Mam rodzinę, mieszkania, samochód, żyje mi się w miarę dobrze (jak na polskie warunki) a ty?To sobie sama odpowiedz i przestań mnie atakować bo nie pozostanę ci dłużny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie otulona. Opowiedz o jej męzu, dzieciach itp, itd... Czyli rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poparcie dla PIS spada a dla PO rośnie!chwała! dobrze , że jesteśmy lojalnym członkiem UE i w Osobie Pani Premier zamierzamy przyjąć więcej niż się zdeklarowaliśmy uchodźców. łaski nie robimy! wszak czerpiemy z UE garściami pieniądze to trzeba być solidarnym. i tak rozumiem dzisiejszą rocznicę solidarności. solidarność z UE solidarność z Europą. niech żyje UE! co Ty na to Shatyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Ty na to Shatyn?xxJak się jest w UE to trzeba przyjąc na siebie zobowiązania jak inne kraje. To ja na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam. Że ciebie poznałem...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn jest wspaniały! PO jest wspaniałe! UE jest wspaniała! Premier Kopacz jest wspaniała! aż się wzruszyłam , że są na tym swiecie tacy wspaniali jak Ty Shatyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK. Chętnie poczytam...A do twojej "dobranocki" dodam... Pomyśl co byś miała gdyby nie ja, gdybym cie nie podtrzymywał w cięzkich chwilach i przekonywał...Pisze tutaj o wielkiej zmianie jaka zaszła w twoim życiu... Kiedyś...A teraz... Miłej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu mnie obrażasz...:OAle szczerze mówiąc niczego innego się po człowieku o twojej moralności nie spodziewałem..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez UE , bez PO bez Pani Premier nic byśmy nie osiągnęli! marne by było to nasze życie. no i bez Shatyna też swiat nie byłby taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn jest wspaniały! PO jest wspaniałe! UE jest wspaniała! Premier Kopacz jest wspaniała! aż się wzruszyłam , że są na tym swiecie tacy wspaniali jak Ty ShatynxxNo widzisz ile masz radości...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez UE niczego bysmy nie osiągnęli. Popatrz na Ukrainę. Ona jest bez UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez UE niczego bysmy nie osiągnęli. Popatrz na Ukrainę. Ona jest bez UE. } o Zero jedynkowy człowiek. :D Nowa Zelandia, USA, Australia, Kanada też bez UE. :classic_cool: Może to byśmy osiągnęli bez UE. Shatyn, po raz setny dochodzę do konkluzji... jesteś albo kretynem, albo masz innych za takich. o Popatrz na księzyc, Mars, Saturn... też bez UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zero jedynkowy człowiek. smiech.gif Nowa Zelandia, USA, Australia, Kanada też bez UE. cool.gif Może to byśmy osiągnęli bez UE. Shatyn, po raz setny dochodzę do konkluzji... jesteś albo kretynem, albo masz innych za takich. xxTylko, "zapomniałeś" o drobiazgu. O ich rozwiniętych przez dziesiątki a nawet setki lat, gospodarkach.Ukrainę porównałem do Polski bo mniej więcej w tym samym czasie wyzwoliła się z "opieki" ZSRR.xxxjesteś albo kretynem, albo masz innych za takich. xxNie jestem kretynem ale prawda, za kretyna ciebie mam, skoro porównujesz do Polski takie kraje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle ten wszechświat... bez UE.. dla tego tam taki chaos że najtęższe umysły snują tylko teorie na jego temat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś ty w ogole nie wiesz kogo,spotykasz xxOK. Jak tylko Iftar wyraźnie zezwoli to opublikuję tutaj jej zdjęcia i wszyscy będa mogli ocenić...I wiem kogo spotykam, przynajmniej w osobie Iftar. Okropną babę... I nie mówię tu o wyglądzie ale o człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"popatrz na ukraine. ona jest bez uni europejskiej" xxx :D:D:D shatyn zaraz coś mazne i ci okaże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"popatrz na ukraine. ona jest bez uni europejskiej"xxA skąd ten cytat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś A jak Otulina jeszcze zajrzy to ci dopowie jak mi się żyje. xxA tutaj masz zezwolenie od Iftar.Opowiadaj jak jej sie żyje...:DKim jest mąż, jak ucza się dzieci i ile ich jest i do jakich klas chodzą.Itp, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukrainę porównałem do Polski bo mniej więcej w tym samym czasie wyzwoliła się z "opieki" ZSRR.} o :D Szkoda czasu.. co my wiemy kto tam rządzi? Po ostatnim cyrku w ich parlamencie... Tam rządzą Rosjanie. U nas służby obcych państw się ścierają... Nie popularny prezydent ucieka do Rosji... no jak można nie wiedzieć kim taki człowiek musi być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiemy ale mówimy o gospodarce.W naszym wypadku też UE wymogła parę rzeczy jeśli chodzi o prawo polskie. Również w sprawie rządzących.Dlatego bez UE wyglądalibyśmy teraz jak Ukraina. A może gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nic... Wygląda na to, że otulona udaje, że jej nie ma...:DPiaskownica...Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego bez UE wyglądalibyśmy teraz jak Ukraina. A może gorzej. } o Ale te inne kraje, bez UE, jeszcze lepiej sobie poradziły. Nie wiemy co by było dyby nie eurokołchoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
które kraje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
które kraje z byłego obozu socjalistycznego, w europie, poradziły sobie lepiej niż Polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie prawie !! A Białoruś i Rosja są w UE ? Białoruś szybko dogania Polskę w PKB roznice coraz mniejsze są do UE sie nie wybiera Jakoś 2 miliony Białorusinów nie szwenda sie po zmywakach i councilach w UE . Jak POlacy... Islandia -od UE trzyma sie jak od syfilisu , popędziła tamtejszą PO w cholere żyje ten kraj dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Islandia była w obozie socjalistycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białoruś. PKB (2014) • całkowite 76,14 mld USD • na osobę 8042 USD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×